ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

marcus_oredius

Üye
Üye
bugün ankaraya gittim başlangıçta içerde bayağa bir kayboldum. :D

en sonunda personel dairesine ulaştım belgemi verdim bizim dosyaları gördüm.
sorduğum sorulara cevaplarımı almaya çalıştım
bizim elden takip şansımızın olup olmadığını sorduğumda daha yazıların yazılmadığı bir iki gün içersinde yazılmaya başlanacağı sonrada yazının imzaya gidip bizlere postalanacağı şeklinde bir cevap aldım. ne kadar sürer dediğimde 1 hafta ila 3 hafta arasında süreceğini ama çok geçiktirmeyeceklerini söylediler. arkadaşlar bu kısım önemli gıdaya belgelerini verenler arayıp belgelerinde bir problem olup olmadığını sorsun tahmin ediyorum ki bu nedenden dolayı geçikmeler oluyor.

erolktll

Üye
Üye
elle mi yazıyolar acaba 3 hafta cümlesi çıktıysa kesin sürer

meredith

Üye
Üye
marcus, defalarca aradım belgelerimde bir sorun var mı diye sormak için ve defalarca dahili numara çaldığı halde açıp suratıma kapadılar. Dün sonunda biri lütfetti cevapladı evrak takip numaramı vereyim bir sorun var mı söyleyin lütfen dedim hayır şimdi bakamam zaten bir sorun olsa sizi ararlar dedi. Yarın öbür gün aramadıkları halde aradık cebiniz kapalıydı evde yoktunuz cevabını almaktan korkuyorum.

G

güz gülleri

Guest
bende tekrar aradım bu gün.ismimi sorup dosyama baktılar .sorun yok dediler peki merkez mi? ilçe mi olduğu şimdi belli mi diye sordum Hayır ama 2-3 hafta içinde tüm ayrıntılar belli olur dediler.

marcus_oredius

Üye
Üye
ben gittiğimde bütün dosyalar yerde koliler içinde sıralı duruyordu.

erolktl

Üye
Üye
günlük gazete gibi forumlara bakar olduk bugün haber alan var mı arkadaşlar bakanlıktan birisi ne kadar doğru bilmiyorum bakanlığı aramış merkeze ankaraya atanmış gel belgeni al haftaya işe başla demişler

mahmut1983

Üye
Üye
slm salı günü kardeşim ankaradaydı bakanlığa gönderdim.ismimi kazandığım yeri sormuşlar komisyondn olumlu geçti demişler.sonra dosyamı kontrol edip eksik evrakı yok bir ay daha surcek beklesinler yazılarını birde telefonla sürekli aramasınlar :)telefonlara bakmaktan iş yapamıyoruz diye biraz sitem etmişler napıcaz bende anlamadım birazdaha beklemekten başka şansımız yok.onlarada hak veriyorum aslında gunde kaçımız arıyoruzdur kim bilr..

marcus_oredius

Üye
Üye
öylede sonuçta bir kişi bakıyor telefona. ayrıca eğer komisyondan geçtiğisen sadece bir belge hazırlanıp imzalanması ve postalanması için 1 ay çok uzun bir süre

mahmut1983

Üye
Üye
komisyon tam bitmemiş markus eksik bilgi vermişim halen devam edyor demişler ama yinede senin dediğin gibi banada uzun geliyor sure inşallah daha erken sürede gelir belgelerimiz.

marcus_oredius

Üye
Üye
bende salı günü gittiğimde herkezin dosyası yerde koliler içindeydi.

mahmut1983

Üye
Üye
sana ne demişlerdi peki birde önlisans lise üniv.farkediyormuki ? yoksa hepsinin komisyonu ayrımı buda önemli bir nokta.ben liseden kazandım.

marcus_oredius

Üye
Üye
bende liseden taşrayı kazandım. gittiğimde her odaya girdim. bütün dosyalar koliler içinde bekliyordu. taşra personel bürosuna gittiğimde belgemi verdim 1 hafta ila 3 hafta arasında yazılarve imzaların olacağını. söylediler elden takip edebilirmiyiz diye sorduğumda olumsuz cevap verdiler.

mahmut1983

Üye
Üye
Enkotu bir ay beklicez ozaman saglik olsun bunada sukur isimiz olduya Allah geride kalanlarımıza yardimci olsun.

marcus_oredius

Üye
Üye
amin
inşallah tam 1 ay bekletmezler. bekledikce zaman geçiyor. bende sıkıntıdan cıbanlar cıkmaya başladı. stress kaynaklı

merzifonlu

Üye
Üye
Korkarım 1 ay bekleyeceksiniz. Arkadaşım Kamu Hastaneleri Kurumu'na atandı, eksik belgesini dün yolladı. Adama "3 hafta sonra il sağlık müdürlüğü ile temas kurmaya başlayın" demişler. Kısacası 1 ay bekleyeceksiniz büyük olasılıkla. Allah sabır versin.

Sir

Üye
Üye
Biraz önce bakanlığın numarasından 2433'e bağlandım bi bayanla görüştüm, Ömss atamalarıyla ilgili bilgi almak istediğimi söyledim. Ne olarak ve nereye atandığımı sordu,yerimi ve ünvanımı söyledim, kurulun bittiğini söyledi, illerin alfabetik sırasına göre yazılıp imzalanacak dedi. Benim tahminim en zor iş bitti ve sadece imzalar kaldı, Hadi hayırlısı...

ipkkk

Üye
Üye
bende aradım düşüremedim en son biri açtı 1 ve 3 hafta arası olur dedi. her kurum farklı zamanlarda atama yapıyor benim arkadaşımda milli eğitim de dün iş başı yaptı sırayla bizlerede gelicek inşallah

Tekerlekli Sandalye