ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

marcus_oredius

Üye
Üye
ben siirte atandım.

omar009

Üye
Üye
gecdıgımız persembe günü atandığım yere (tekirdağ) telefon açdım ay sonuna doğru anca bize gelicek dedi, memurlar.netteki ahmet abinin varsayımıda bu doğrultuda mantıklı geliyor bana ama tabi elimize bişi ulaşmadan içimizdeki sıkıntı geçmicek :)

marcus_oredius

Üye
Üye
ben eğer elime geçmeden siirtteki kuruma yazı gelirse ben direk giderim. artık dayanamayacam iş yapmak istiyorum. :D

omar009

Üye
Üye
hehehe :D aynen bende. zaten aradıgımda bayan ben gelınce sızı arıcam dedı. yuz yuze gorusmedık ama telefonda tanısdık artık :)

marcus_oredius

Üye
Üye
bende aradım siirti dediler ki her pazartesi bize bakanlıktan mektuplar geliyor. salı günü arayın eğer gelmezse biz yardımcı oluruz.

ben açıkcası çalışmak istiyorum. böyle beklemek insanı hem yoruyor hem depresyon yaratıyor. umarım en kısa zamanda gelir.

erolktll

Üye
Üye
ben ne yapacam benimki bakanlıkta böyle bir şansımda olmayacak :) yaa aslında benim daha kolay başlamam gerekmez mi yazışma derdi olmaz sadece bana tebligat çıkarmaları yeterli ama gelişme yok hala :D

erolktll

Üye
Üye
bakalım bi şekilde bu durumu bu hafta çözmeye çalışacağm ankaraya gitmek olacak en net çözüm vee istediğimi almadan dönmeyeceğimi göstermek istiyorum bakanlığa... hayır adamlara ters de düşemezsin iki gün sonra mesai arkadaşın olacak :D :D kısaca durumum fena :D

marcus_oredius

Üye
Üye
çok fena kardeşim ama şu da var eğer gidersen adamlara elden takip etmek istediğini net bir şeklde belirtirsin.

G

güz gülleri

Guest
arkadaşlar MEB erzurum a atanan bir arkadaşımızı çağırmışlar.bu siteden ÖZLEM YILDIZ arkadaşımız.gitmiş ev tutmuş bile:)tarım gıdanın da eli kulağındadır diye düşünüyorum.:)

suat

Üye
Üye
Arkadaslar bende tarıma atandım Bursa benimde cabalarıma rağmen 3 ay soruşturma yapılacak

erolktll

Üye
Üye
gıda tarım da soruşturma yok ki o ordu kuvvet komutanlıklarında...

marcus_oredius

Üye
Üye
gıda tarım askeri veya emniyet güçleri ile ilgili olmadığından güvenlik soruşturması yoktur. zaten güvenlik soruşturması için olan bir belge var onu imzalamadık.

erolktll

Üye
Üye
adli sicil sorgusu oda sanırım ayrı bir soruşturma yok. :D

marcus_oredius

Üye
Üye
sabıka kaydını verdiysen senden başka birşey istemezler eğer adli sicil güvenlik incelemesi yapmak isteseydiler sana belge imzalatmaları gerekmekte.

suat

Üye
Üye
Valla bildigim kadarıyla tarıma atanan kisiler 0. 3 ay arasında alınacak eğer bu hafta tebligatlar gönderilmeseler demekki doyduğum doğru olacak 3 ay beklek zorunda kalicaz bilginize :)

marcus_oredius

Üye
Üye
suat kardeşim kesin konuşmayalım. ben belgelerimi verirken bana ordaki sekreter de 2 ila 4 hafta arasında gelebilir dedi. bu arada sizin cabalarınıza rağmen 3 ay soruşturma yapılacak derken ne demek istediniz.

Tekerlekli Sandalye