ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

kul_veysi

Üye
Üye
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var çalıştığım kurumda danışabileceğim kimse yok herkes birbirinin kuyusunu kazmakla meşkul:(
çalıştığım ilçede ziraat odası olmadığından sgk tarm bağkur işlerini bana yaptırıyorlar bu evrakların kurumca teslim edilmesi lazımmış bendende her pazartesi görevlendirme olmaksızın yazılı herhangi bir şeyde olmadan teslim etmemi istiyorlar mesainin bir bölümü hatta bazen tamamı ilçemle il arası mesafe uzak olduğu için kaynıyor başıma bir şey gelse elimde herhangi bir yazılı evrak veya görevlendirme yok diye müdüre söyledim bişey olmaz ben eşşek başımıyım dedi ne yapmalıyım güvenmelimiyim sözüne bilemiyorum birde ile evrak götürmeyi yıktılar üstüme bilgi alabileceğim kimse yok ne yapmalıyım?

MHÜSEYİN

Üye
Üye
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var çalıştığım kurumda danışabileceğim kimse yok herkes birbirinin kuyusunu kazmakla meşkul:(
çalıştığım ilçede ziraat odası olmadığından sgk tarm bağkur işlerini bana yaptırıyorlar bu evrakların kurumca teslim edilmesi lazımmış bendende her pazartesi görevlendirme olmaksızın yazılı herhangi bir şeyde olmadan teslim etmemi istiyorlar mesainin bir bölümü hatta bazen tamamı ilçemle il arası mesafe uzak olduğu için kaynıyor başıma bir şey gelse elimde herhangi bir yazılı evrak veya görevlendirme yok diye müdüre söyledim bişey olmaz ben eşşek başımıyım dedi ne yapmalıyım güvenmelimiyim sözüne bilemiyorum birde ile evrak götürmeyi yıktılar üstüme bilgi alabileceğim kimse yok ne yapmalıyım?

Merhaba kardeş kaymakamlıktan görevlendirme oluru almadan gitme derim. Allah korusun başına bir şey gelirse müdür sorumluluk almaz. Bu durumda bir hak talebinde bulunamazsın. Ben ile gideceğim zaman olur alır giderim o olur ile yolluğumu da alıyorum senin müdür yanlış yapıyo tekrar konuş kabul etmez ise gerekirse ile gittiğinde il müdürlüğünde idari işlere bakan müdür ile görüş durumu izah et derim normalde direk konuşma hata dilekçe yazman lazım gel gör ki dilekçeni müdür görmeden üst yazı yazmadan gitmiyo

kul_veysi

Üye
Üye
kul Veysi görevim mutemetlik
Allah kolaylık versin abi sağolasın cevap verdiğin için
görevlendirme yapılmaz sana diyo müdür aday memurum zorlarsam sorun çıkartıyolar ne yapsam bilmiyorum şu adaylık biteydi tayin alıp gidecem nereye verirseler

MHÜSEYİN

Üye
Üye
allah kolaylık versin abi sağolasın cevap verdiğin için
görevlendirme yapılmaz sana diyo müdür aday memurum zorlarsam sorun çıkartıyolar ne yapsam bilmiyorum şu adaylık biteydi tayin alıp gidecem nereye verirseler

olur mu öyle şey bende aday memurum her il e gidişimde olur alirim yollukta senin müdür birşey bilmiyor sanirim kati bir adama denk gelmişsin allah sabirlar versin

erolktl

Üye
Üye
Arkadaşlar sizlere bir haber vermek istiyorum bakanlığımız sadece biz engellilere ve 1 defaya mahsuz geçerli olmak şartıyla tayin istemeye hak anımaktadır üstelik asalet tastik işlemini beklemeden .. ancak bu tayin eğer çalışan ailesinden uzak bir alandaysa ailesinin bulunduğu yere istemek kaydıyla gerçekleştirilecektir .. bakanlık bunun için son bir yılda alınmış bir hastahane raporu ve dilekçe istiyor ilgilenenlere ve bu duruma ihtiyaç duyanlara duyurmak istedim HERKESE HAYIRLI GÜNLER

kul_veysi

Üye
Üye
tebliğ falan yayınlandımı erol haber kaynağı lazım bizim kaymakam sorunlu biraz dayanak istiyorda
Arkadaşlar sizlere bir haber vermek istiyorum bakanlığımız sadece biz engellilere ve 1 defaya mahsuz geçerli olmak şartıyla tayin istemeye hak anımaktadır üstelik asalet tastik işlemini beklemeden .. ancak bu tayin eğer çalışan ailesinden uzak bir alandaysa ailesinin bulunduğu yere istemek kaydıyla gerçekleştirilecektir .. bakanlık bunun için son bir yılda alınmış bir hastahane raporu ve dilekçe istiyor ilgilenenlere ve bu duruma ihtiyaç duyanlara duyurmak istedim HERKESE HAYIRLI GÜNLER

erolktl

Üye
Üye
bildiğim kadarıyla internet marifetiyle yayımlanan bir şey yok ama tabi bununla ilgili bir yazı genel müdürlükte mevcuttur

kul_veysi

Üye
Üye
bildiğim kadarıyla internet marifetiyle yayımlanan bir şey yok ama tabi bununla ilgili bir yazı genel müdürlükte mevcuttur
Kimden peki bu yazıyı tedarik ederiz tam bi bilgi verde sana zahmet öyle kaymakamın karşısına çıkayım erol kardeşim:D

erolktl

Üye
Üye
bununla ilgili gerekli numarayı sana mesaj olarak atıyorum veysi isteyen arkadaşlar da mesajla ulaşabilirler ayrıca yeni torba yasa kapsamında bu durum yasal güvenceye alınacak eğer biraz beklersen amirine bunu kanuni olarakta ispatlamış olursun....

kul_veysi

Üye
Üye
Arkadaşlar biz engellilerin engelimizle dalga geçilmesi durumunda yasal hakkımız varmı ?
Dava hakkımız var mı ? İlçe Müdürünü dava edeceğimde acil ..

İsen Buga

Üye
Üye
yasal hakkın var ama bu konuyu avukat ile görüşmeniz daha mantıklısı..

amokachi

Üye
Üye
noldu şimdi tayin isteyenler atandımı ? atandıysa nasıl atandı ? ne mazarat gösterdiniz ? biraz yardımcı olursanız bizlerde atanıdız inşAllah .

kul_veysi

Üye
Üye
Bir Buçuk yıldan sonra asaletim onandı tehtit edildim aşağılandım hiçbir hakkı olmayan aday memurlukla baya yıpratıldım şimdide multemet görevlendirmesi yaptılar hiç bi halt bilmediğim haldebakalım ne olacak daha ...

Birey

Üye
Üye
Sizleri okuyunca bizim amirlere şükrediyorum. Adayken ve asilken muamele aynı oldu bizde değişen bişey yok. Benim de nefret ettiğim bir davar var burda. Bir ara gittim konuştum, kimse yokken yakaladım. Sonra konuşalım dedi istediğin zaman konuşalım dedim. Sonra dedi şöyle böyle hani art niyetim yok falan filan kestik orda. Amcam bunu nerden bulduysa artık bi gün çıktı dedi amcanı tanıyorum bi sorun olursa gel yanıma ( İçimden dedim en büyük sorun sensin ). Sonra o davar o günden sonra yine eskisi gibi oldu ( emir vaki konuşur, sinirli konuşur vs. ) Ee artık ses de çıkaramıyorum ona. Emekli olmasını sabırla bekliyorum.

Bizim amirler iyi sadece iş arkadaşlarında biraz arıza var ama zararlarının bana gelmesine izin vermiyorum.

Tekerlekli Sandalye