ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

derderbo

Üye
Üye
evet senin dedidiginde matikli ben sadece basbakanin soyledigini soyledim hayirli olsun arkadaslar yeni isiniz

su06

Üye
Üye
erolktll senin tebiligat geldi mi büğün gelmesini bekliyordun merak ettm gelnce burdan paylaşırsn umarım

marcus_oredius

Üye
Üye
sanırım erolun yazısı en geç yarın elinde olur. geldikten sonra en geç 15 gün içinde iş başı yapması gerekiyor.

erolktl

Üye
Üye
merkeze atanan arkadaşlar tebligatınızın postadan gelmesini beklemöeyin 1 hafta sürüyomuş bulunduğunuz yerdeki ptt şubesine gidinoradanan elden alın gelmiştir çoğu insanın ki bene yarın gideceğim

bugün gelmedi inşallah yarın gdidip alacağım aldığımda bir şekilde buradan paylaşacağım tebligatı zaten ayrıntıları da veririm size

Sir

Üye
Üye
Bu gün arayıp bilgi alan oldu mu? Ben arıyorum ama cevap veren yok.

marcus_oredius

Üye
Üye
saat 4 gibi aradım bana verilen bilgi sadece ne olur ne olmaz diye nüfus cüzdan fotokopinizi yollayın oldu. ben geçen hafta gittiğimde eksik belge varsa yanımda hepsi demiştim ama demek ki şimdi yeni ortaya çıktı. ( kayıtta nüfus cüzdan fotokopisi vermiştim) bunun dışında ne zaman teblileri gönderirsiniz diye sorduğumda cevap alamadım. yarın faks göndercem ve sonrasında tekrardan telefon edecem bakalım yarın daha fazla bilgi edinebilecek miyim.

Birey

Üye
Üye
Bu gün arayan birine 2-3 hafta bekleyin demişler, bir aydır ilk günden beri hep 2-3 hafta bekleyin diyorlar.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Arkadaşım,

Umudun olsun hep olsun...hayalin olsun hep olsun...her şeyden önce beklentin olsun ...gerçekleşmeyi bekleyen nice umutların, nice hayallerin elbette gerçekleşecektir...beklemek yorar insanı...belirsizlik çökertir...ama yine de mutlu olmalısın...ya beklediğin bir şey olmasaydı ? ya beklenen hiç gelmeyecek olsaydı ? işte o zaman üzülmeye değerdi...ama şu anda sadece sabır birazcık daha sabır arkadaşım...

Bekleyenlerin bir önce beklediklerine kavuşması dileğimle,

G

güz gülleri

Guest
mesut o da bir şey mi benim duyduğumu söylesem ne edersin:) kurban bayramından sonra başlatacaklarmışş:):)

Birey

Üye
Üye
Baştan hata yaptık, hep önümüzdeki hafta diye umut edince ve her hafta umut boşa çıkınca böyle oldu sanırım. Baştan beri kendimizi en az 2 aya göre ayarlamalıydık. Doğru dedin Gazoz Ağacı atama sonucu kötü de olabilirdi... Allah hepimize sabır versin.

marcus_oredius

Üye
Üye
amin mesut kardeşim. umarım en kısa zamanda birşeyler olur.

bu arada gerçekten özlettin kendini kardeşim. ara sıra gir bir merhaba de. görelim senin güzel avatar resmini :D

Birey

Üye
Üye
:)) Marcus sağol Abı valla ben de anlamadım, buraya yazılanlar mailime gelmiyor, yazdıklarınızdan haberim olmuyordu.

Avatar olarak özellikle bunu seçiyorum, acayip asabi görünüyorum bu fotoğrafta ki öyleyim aslında:))

marcus_oredius

Üye
Üye
o kadar da asabi görünmüyorsun daha çok kararlı gözüküyorsun bence.

Birey

Üye
Üye
Düşündüm de haklısın abı:))

erolktl

Üye
Üye
tebligat.jpg arkadaşlar bugün tebligatım gelmiş beni bulamamışlar postacının bıraktığı haber kağıdını ın resmini yüklüyorum yarında aldığımda tebligatı onu yüklşeyeceğim.

erolktl

Üye
Üye
yanlız şimdi gördüm bu tebligat yazısının üstünü çizmişler bunda bir şey olmasın şimdi aklıma kurt düştü

G

güz gülleri

Guest
:) daha neler .bu sadece kapak kağıt.asıl mektup önemli olan.iadeli taahhütlü olduğu için başkasına teslim etmemişler.yarın ilk işin onu almak olsun.merakla bekliyoruz.hadi bakalım:)

erolktl

Üye
Üye
bende sabahın olmasını heyecanla bekliyorum herhalde açılmadan postahanenin önünde olurum sizi mektubu alır almaz haberdar edeceğim inşallah hayırlısı olur :D

sebboy

Üye
Üye
bende sabahın olmasını heyecanla bekliyorum herhalde açılmadan postahanenin önünde olurum sizi mektubu alır almaz haberdar edeceğim inşallah hayırlısı olur :D
gözün aydın olsun erol tebrik ederim aöfyi naptın kaydoldunmu

Tekerlekli Sandalye