ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

bety

Üye
Üye
Arkadaşlar tebligatı gelenlere hayırlısı olsun benim gibi bekleyenlerede allah sabır versin diyorum ama yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik az daha sabır.. benimde muğla bakalım bekliyorum halaa..

adre

Üye
Üye
ankaradaki merkez bakanlığa atandım perşembe gününden bu yana çalışmaktayım... engelli kadrosundan yeni atandım başladım işe.yavaşda olsa atamalarınız onaylanıyor arkadaşlar az daha sabır bakanlıktan mutlaka telefon yada yazılı evrak alıcaksınız.

marcus_oredius

Üye
Üye
adre kardeşim bize acaba bizim işlemlerin ne durumda olduğunu öğrenip haber edebilirmisin. senin sayende daha kesin bilgi sahibiolmamız ve biraz daha huzurlu olmamızı sağlayabilirsen çok sevaba geçmiş olursun.

erolktl

Üye
Üye
arkadaşlar herkese teşekkür ederim inşallah sizinde kısa zamanda tebligatlarınız gelecek

burak üniversite işini bu sene askıya aldım inşallah seneye gideceğim?

su06 sende mi bakanlık binaya atandın adres ne yazıyor?

adre sen ne olarak nereye atandın ? arkadaşlar bir anda bu kadar sordum kusura bakmayın bugün alışverişimi tamamladım sabahtan beri çarşıdaydım da unuttuğum soru olursa sorarım tekrar herkesei teşekkürleri borç bilirim:)

derderbo

Üye
Üye
tum isbasi yapan ve yapacak olan arkadaslar hayirli olsun yeni islerinizde Allah size ve ailelerinize mutluluklar versin

su06

Üye
Üye
ankara valiligi emrine il müdürlüğü emrind calıştırılmak üzre diye yazıyo

marcus_oredius

Üye
Üye
evet bakanlık sizi valinin emrinde il müdürlüğüne atıyor. yani bakandan sonra en büyük patron vali sonra il müdürü.

Nonamex

Üye
Üye
gıda tarımcı arkadaşlar hadi geçmiş olsun tebligatlarınız gelmeye başlamış kamu hastaneleri kurumunda haftayada bize gelir diye umut ediyoruz herkese keyifli memuriyler :)
(aslında bunu ıslatmak lazım ilk tebligatı alan arkadaş bizi yemeğe mi götürse ne yapsa ki... :)

erolktl

Üye
Üye
kimse o arkadaş gidelim yaa :D beni de çağırın :) :)

YassaX

Üye
Üye
su06 & adre & erolktl ; Hayırlı Olsun . Darısı Bekleyen Diğer Arkadaşlarımızın Başına İNŞALLAH ... ALLAH UTANDIRMASIN ... ALLAH YAR & YARDIMCINIZ OLSUN.

Saygılar ...

su06

Üye
Üye
amin hepiniz cok sagolun ankara da oturan arkadslar bn yarın gircm ankaraya ama tarım bakanlıgının misafrhanesine nası gitcem asti den

su06

Üye
Üye
bi de tarım il müdürlüğüne nası gitcem bilenler yardımcı olabilir mi

su06

Üye
Üye
ankara da tüm misafirhaneler dolu sanırım sokakta kalcam:(

adre

Üye
Üye
idari işler ve koordinasyon bölümüne personel genel müdürlüğüne başladım

atamalar da sölediğim gibi isim isim tek tek yapılıyor biraz zaman alıyor gelen onay ile birlikte sizlere ulaşıyorlar toplu bir şekilde atama yapılmıyor üst yetkililerden gelen bilgiye göre daire başkanları onaylıyor atamalarınızı arkadaşlar az daha sabır allah yardımcınız olsun

terminalde inip eskişehir yolu dolmuşlarına bin bakanlığa gel arkadaşım bakanlıkta yardımcı olurlar sanırım sana

suat

Üye
Üye
Bursa Gida Tarim bakanliga atanan arkadaslar varmi ??

suat

Üye
Üye
Bugun baska tebligati gelen arkadaslar varmi

marcus_oredius

Üye
Üye
bana gelmedi. yarın tekrardan orda birsen hanımı arayıp biraz bilgi almaya deneyecem.

suat

Üye
Üye
Tmm kardesim tsk ederim ilgin icin

kul_veysi

Üye
Üye
arkadaşlar hepinize hayırlı olsun öncelikle evraklarda eksiklik nedeniyle kaynaklanan gecikme anladığım kadarıyla bugün yine aradım kimlik fotokopisini faxsla dendi .. sonuç ne zaman belli olacak dediğimde adresinize tebligat gelecek dendi yapacak başka bişemiz yok birazdaha sabırla bekleyeceğiz inş en kısa zamanda sonuçlanır umuduyla ...

kul_veysi

Üye
Üye
abi evraklarınızı tam teslim ettiyseniz sorun yok demektir evrak eksiğiniz varmı diye arayın yeter . evrakta eksiğiniz yoksa eve tebliğat gelmeden işe başlayamazsınız mecbur bekleyeceğizz yapacak başka bişemiz yok ayrıca atanan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun Allah yardımcıları olsun..:)

Tekerlekli Sandalye