ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

marcus_oredius

Üye
Üye
bence sen ptt bir ara hemen pazartesi. gelmiş olabilir ve evde bulunamadıysan postahane kağıt bırakıp gitmiştir. bazen kağıt kaybolabiliyor.

muratozgur

Üye
Üye
normalde evden ayrılmıyorum abi ama 2 gündür yoktum gelmiş olabilir postaneden bilgi verirler mi gönderilip gönderilmediğine dair?

marcus_oredius

Üye
Üye
biraz sıkıştırınca oluyor sanırım erol kardeşimiz öyle öğrendi. umarım pazartesi hayırlı haberler versin bize kardeşim. :D

marcus_oredius

Üye
Üye
teşekkür ederim. benim alfabede gerideki bir ille atanmışolmam bu hafta tırnaklarıma zarar verecek. :D

hcamlibel

Üye
Üye
merhabalar artvine vhki olarak atandım salıya kadar izmirde evimdede beklicem gelmesse çarşamba ankaraya gidecem işallah ordan alabilirim vermezlersede "çünkü

dün sordum pazartesi ankaraya gelip elde alayım dedim" "sakın ha gelme" dedi 2477 deki adam olan yolpara olmaz işallah...

kul_veysi

Üye
Üye
hayırlı olsun :) başlayan arkadaşları görmek ne güzel içim rahatladı inş bu hafta içi bizde tebligatı alır başlarız ..:)

marcus_oredius

Üye
Üye
hmm şimdi pazartesi bende arayacam eğer imkan varsa gider alırım. boş oturmaktan ne yapacağımı şaşırdım.

suat

Üye
Üye
Tebligat barkot numarasini Gida Tarim ve hayvancilik alarak ptt den ogrene bilirmiyiz veya tebligat borkot numarasini nasil alabiliriz

adore

Üye
Üye
Tebligat almak için o kadar çok bekledik ki,elime geçtiğinde ne hissedeceğimi bilemiyorum :(

marcus_oredius

Üye
Üye
valla ben biliyorum. öncelikle o gün için hazır kahvem var onu içecem yanında tütünümsü birşeyle. ondan sonra ev içinde zafer dansı ve timsah yürüyüşü :D

Birey

Üye
Üye
:)) 2 sigara üst üste içecem sonra hazırlanmaya başlayacam sanırım:))

marcus_oredius

Üye
Üye
ben hazırım 3 haftadır bavulun içinden yaşıyorum. bütün eşyalarım şu anda kapıdan çıkıp gitsem gider vaziyette. beklemek güzel memleketimde bile kötü.

suat

Üye
Üye
Arkadaslar siz hangi. Sehire gideceksiniz ben bursada oturuyorum bursayi kazandim sizin atamalariniz hep baska illerimi cikti ?? Mesut bey marcus bey

Birey

Üye
Üye
Suat, evet benımki başka il'e çıktı. Hakkariye...

suat

Üye
Üye
Etrafinizdaki illeri secmedinizmi uzaklara verdiniz ben 7 tercihimi bursa foyer tercihleri ise bursa etrafindaki illere verdim AMA sukurler olsun bursa cikti baska yere ciksaydi belki gitmezdim neyse hepinize hayirli olsun katdeslerim Hersey gonlunuzce olsun bundan sonra Allah yar ve yatdimciniz olsun (Amin)

marcus_oredius

Üye
Üye
puanlar konusunda fazla emin olamamıştım. sonuç olarak büyük şehirlerden ve batı illerden uzak kalarak şansımı artırmaya çalıştım. sonrada genel olarak engelli sayısının az olduğu illeri aldım denkleme böyle oldu.

hcamlibel

Üye
Üye
bende izmirliyim izmirde yaşıyorum Artvine VHKİ olarak atandım

G

güz gülleri

Guest
ankara dayım.erzurum a atandım:)marcus_:gibi hala tebligat bekliyorum:)
hayırlısı arkadaşlar gelecek elbet.hadi,nerde kaldı,neden gelmiyor?..deyip kendinizi yıpramayın.bu günleri tatilden sayın çünkü bir sene izniniz olmayacak!

Tekerlekli Sandalye