ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

marcus_oredius

Üye
Üye
güz bence sen pazartesi ara gıdayı.

adore

Üye
Üye
Bu forumlar sayesinde aynı bakanlıkta çalışacak çok sayıda tanıdığım oldu .Ne güzel:)

marcus_oredius

Üye
Üye
evet çok iyi oldu bence bağlantıyı koparmadan sürekli olarak görüşelim dostlar. birbirimizle bilgi paylaşırız. birçok hizmet içi eğitimopsiyonu var bazen duyulmaz bunlar birimiz duyunca hepimize haber eder.

suat

Üye
Üye
:) :). Dogru bir sene izin yok ilk sene 15 gun

marcus_oredius

Üye
Üye
yaptık kardeş. ben bundan önce 5 günden fazla tatil yapmadım 9 yıldır. bu 6 haftadır bana çok uzun geldi yeter gayri.

turukku

Üye
Üye
izinler ilk on sene 20 daha saonra 30 gün pazarlar izne dahil asalet tasdik olana kadar da izin yok asalet tasdiki 1 yıldan az 2 yıldan çok olamaz. ama sene içerisinde (aday memurkende) on gün mazeret izni müdürünüz onaylarsa mevcut

hcamlibel

Üye
Üye
işallah 15 ekimde maaş alabiliriz yetişmezse bayramada gircek bide tatil 9 gün olursa parasız yandık...

turukku

Üye
Üye
15 ekimden önce işe başlarsanız alırsınız. sonra başlarsanız sonraki ayın onbeşini beklemek zorundasınız. ama iş yerinden avans çekebilirsiniz.

marcus_oredius

Üye
Üye
şimdi izinleri düşünmek için erken olduğunu düşünüyorum bence bu yıl en azından gerçekten gerekmedikce izin almayın sonuç olarak aday memuruz.

suat

Üye
Üye
Maaslar konusunda ikramiye Maas aliyoruz haberiniz varmi yani diyelimki bu ayin 10 da ise basladik 15 normal Maas aliyoz 5 gunluk calismamizin bedeli + ikramiye suylentiler buyle tam net bilemiyorum haberi plan varmi bu konuda ?

marcus_oredius

Üye
Üye
diyelim 10da başladın 5 günlük maaş artı bir sonraki ayın maaşını alıyorsun. bildiğim kadarıyla herayın 1inde de döner alıyorsun.

suat

Üye
Üye
Yok ikramiye Maas bir Maas pesin yatiyormus cunku Babam memur oldugunda oda almisti 5 yil once arkadasim polis olarak goreve basladi iki Maas almis belki kurum olarak degisebilir yanlis bilgi vermek istemiyorum insallah verirler nasil olsa bukadar bekledik :) :)

marcus_oredius

Üye
Üye
hmm bilemiyecem ancak maaş yönetmelikleri kurumdan kuruma değişmez. şu anda biz acıktan atandığımız için yol harcırahı dahi alamıyoruz yeni kanuna göre.

G

güz gülleri

Guest
KPSS den atanan bir mühendis arkadaşım iş başı yaptı.ilk maaşı peşin vermişler.ay başında bir daha almış.söylediğine göre böyleymiş zaten.emekli olduğunda son ayı ödemeyip bu erken verdiklerine sayıyorlarmış.
"tabi sen emekiliği göremeden ölürsen alamıyorlar yanına kar kalıyor:D diyede espiriyi patlattı:)

marcus_oredius

Üye
Üye
devlet memurları calışacakları ayın maaşını alırlar. çalıştıklarının değil.

G

güz gülleri

Guest
güzel:)o zaman yerleşme hengamesinde parasız kalmayacağız..

suat

Üye
Üye
Yarin buyuk gun ozaman tebligatlar yoldadir yarin teslim edilmese sali gunu teslim edilir ptt yi dun aradigimda bizim mahaleye gelen posta dagiticisi izinli elden alacam

marcus_oredius

Üye
Üye
umarım hayırlısıyla olur.

Tekerlekli Sandalye