ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

marcus_oredius

Üye
Üye
eksik evraklardan kaynaklanan bu geçikmeler herkesi üzsede sabırlı olmakta yarar var.

kul_veysi

Üye
Üye
yani elden ne gelecek ki beklemekten sabretmekten başka ..

marcus_oredius

Üye
Üye
valla ben oturdum film iziliyorum sonra onlardan garip garip şeyler çıkarıyorum... kağıtan maket yapıyorum... airsoft tüfeğimi yağlıyorum... ama bunaldım kardeş inşallah yakında bir haber çıkar...

kul_veysi

Üye
Üye
inş abi valla kafa kalmadı dört sene kpss ataması bekledim bu kadar yormadı beni ama elden ne gelir :(
kurumun sabreden devrişlere ihtiyacı var anlaşılan :) erdemli memurlar olarak bizlere hayırlı olsun :)

marcus_oredius

Üye
Üye
haklısın kardeşim bende uzun yıllar kpssden medet umdum ama bir türlü birşey olmadı şimdi oldu ama bekleyiş artık zorluyor....

ZaZa

Üye
Üye
Marcus_oredius kardeşim bu bilim ve sanayi bakanlığına atananlar için bi konu aç ta orda bildiklerini paylaşsınlar.hiç haber yok bu kuruma atananlardan ya

Burakalp

Üye
Üye
Arkadaşlar. Biraz önce Bakanlıkla görüştüm. Evraklarımda bir eksik olmadığını herşeyin tamam oldugunu ve biraz bekleyecegimizi söylediler. Neden beklemek zorunda olduğumu sorduğumda ise; Evrakları alfabetik sıraya göre yolladıklarını ve şuan A harfi ile başlayan illerin tebligatlarını gönderdiklerini, an itibariyle B harfli illeri göndermeye başladıklarını söylediler. Ben 52 ordu iline atandım ve daha çok beklerim :) herşeyin hayırlısı olsun İnşallah. Saygılar :)

marcus_oredius

Üye
Üye
saol kardeşim umarım hepimiz allahın izniyle en yakın zamanda iş başı yaparız.

mahmut1983

Üye
Üye
Arkadaşlar. Biraz önce Bakanlıkla görüştüm. Evraklarımda bir eksik olmadığını herşeyin tamam oldugunu ve biraz bekleyecegimizi söylediler. Neden beklemek zorunda olduğumu sorduğumda ise; Evrakları alfabetik sıraya göre yolladıklarını ve şuan A harfi ile başlayan illerin tebligatlarını gönderdiklerini, an itibariyle B harfli illeri göndermeye başladıklarını söylediler. Ben 52 ordu iline atandım ve daha çok beklerim :) herşeyin hayırlısı olsun İnşallah. Saygılar :)

Burak ben orduluyum yardimci olabileceğim konu varsa yardimci olurum Bende Ardahan'a atandım bizim tebligatlar yolda yani simdi öylemi?

su06

Üye
Üye
arkadslar bn göreve basladım ama istedigim ilçe olmadı küçük bi yer oldu ama hakkımda hayırlısı uamarım sızde fazla beklemedn baslarsınız işe

suat

Üye
Üye
Tebligat nezaman geldi kac gun icinde ise baslamani suylediler

suat

Üye
Üye
Bugun ptt genel dagitim merkezine gittim adima tebligat dahs cekilmemis alfabetik siralamaya gore bursa 16 sirada cekilmemis daha basil is bu ya su06 sen ne cabuk goreve basladin kuruma giderken ek evrsk falan istemedilermi ?

Burakalp

Üye
Üye
Mahmut1983. Ben Giresunlu Olduğumdan Orduda İşe başlayacak olmam Pek sıkıntı Olmaz diye düşünüyorum. Teklifin İçin Çok teşekkürler. :) A harfiyle Başlayan illerin Gönderildiği, B harfindekilerin ise gönderilmeye başlandığı söyledi bana. Sürekli Takipte Olun. Saygılar :)

mahmut1983

Üye
Üye
Mahmut1983. Ben Giresunlu Olduğumdan Orduda İşe başlayacak olmam Pek sıkıntı Olmaz diye düşünüyorum. Teklifin İçin Çok teşekkürler. :) A harfiyle Başlayan illerin Gönderildiği, B harfindekilerin ise gönderilmeye başlandığı söyledi bana. Sürekli Takipte Olun. Saygılar :)

İyisin ozaman daha ne olsun.hayirlisiyla bide baslayalim gerisi kolay

adore

Üye
Üye
Eğer il sırasına göreyse benim pazartesi almam gerekir.Kaç günde gelir ki tebligat ?

Birey

Üye
Üye
Arkadaşlar başka bir forum sitesinde taşra memurlarının tebligatlarının gönderildiğini ve sıranın il plakasına değil söylediklerine göre il isimlerinin baş harflerine göre alfabe sırasına göre gidiliyormuş ve en son Giresinde yani G harfinde kalındığını söylediler. Şayet bunlar doğsuysa önümüzdeki haftanın son gününe kadar hepsi gönderilmiş belki de ulaşmış olacak. Biraz daha sabır...

muratozgur

Üye
Üye
Ben Bileciğe atandım şu halde tebligatın pazartesi-salı gelmesi gerekiyor

Tekerlekli Sandalye