ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

su06

Üye
Üye
gözün aydın erol bn bütün gün evdeydim gelmedi ama aksam üstü bahcedydim geldyse de duymadım dün ptt ye gittm sordum ama barkot numarası olmadn bakamayız dediler büğün gelir mi ki benim ki de

erolktl

Üye
Üye
teşekkürler ikinize de :) kağıdımı az önce aldım ve aha araştırmasını bile yapmadan sizle paylaşmak istedim

gıda kontrol g. müdürlüğüne atanmışım bana gelen kağıtlara kimi kısımları güvenlik için karartarak paylaşıyorum inşallah sizde kısa zamanda muradınıza erersiniz
t.jpg

Ekli dosyalar

• as.jpg
    as.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 148

su06

Üye
Üye
büğün benim ki de gelse de belirsizlık bitse sıkıldım beklemekten

erolktl

Üye
Üye
inşallah en kısa zamanda sizinkilerde gelecek rabbim benim yüzümü nasıl güldürdüyse sizinkileride öyle güldürür inşallah
,:):):)

su06

Üye
Üye
amin:)gelse de bian önce ankara ya gtsem daha kalcak yerim bile yok:)erol cok soru sordum ama ankara ya atanan herkesin tebligatı gönderildi mi ki ben arıyorum sansıma adam gibi bişy demiyorlar

erolktl

Üye
Üye
sanırım gönderilmiş sen evrak kayıtı ara oradaki adam söylüyo ben de en son onu aradım sordum mu bilmiyorum ama sen hangi birime atandın ve nerede oturuyosun gönderildiyse gelmesi lazım

marcus_oredius

Üye
Üye
merkez kayıtlı olan herkesin tebliği yola cıkmış. bugün aradığımda taşradakilerin dosyaları komisyonda inceleniyor( eksik belgesi olan) bir iki güne kadar imzaya gidip oradan postaya gideceğini ancak şu anda kesin tarih veremiyeceklerini söylediler.

su06

Üye
Üye
tekniker olarak atandım erol büğün gelir inş ptt ye gitcem ama bu sefer de evden ayrılamıyorum:)sagol verdigin bilgiler için

G

güz gülleri

Guest
erolktl: hayırlı olsun.kurtuldun beklemekten:)
darısı başımıza inşallah.

erolktl

Üye
Üye
inşallah güz gülleri umarım sizde muradınıza ereceksiniz :)

Burakalp

Üye
Üye
Hayırlı olsun erol. Darısı Başımıza. Bu arada Üniversiteyi ne yaptın ?

Birey

Üye
Üye
Erol hayırlı olsun, gözün aydın. Darısı tüm taşra atamalarına inş :))

su06

Üye
Üye
sükür benimde geldi tebligatı darısı tüm bekleynleerin basına

ipkkk

Üye
Üye
ikinizede hayırlısı olsun allah bizlerede nasip etsin

marcus_oredius

Üye
Üye
arkadaşlar
şu anda konuştuğum gıda tarımdan aldığım bilgileri aktarıyorum

komisyon ve yazıişleri anladığım kadarıyla tamamlanmış imzalananlar tebliği edilmeye başlanacak dendi. şu anda tarih veremiyorlar ancak en kısa zamanda ellerimize geçecekmiş.

rabbimden bu söylenenlerin gerçek olmasını diliyorum. gelen arkadaşları kıskanmamak elde değil ancak onların mutluluğunu paylaşıyorum darısı bizimde başımıza..

ribac

Üye
Üye
arkadaşım bunlar işi sallıyorlar ya sinirlerim alt üst oldu bu kadar safsata olmaz ki ya ilk aradığım günden beri hep aynı şeyler 1-2 hafta yada bir ay... hiç mi azalmıyor ya her aşaması ızdırap gibi ya insan özürlü deyip biraz daha hızlandırır bunlar tam tersini yapıyorlar... demin aradım ya hala bir ay içinde gelir diyor hangi devirde yaşıyoruz ya herşey bitmiş bi posta ile gönderme kalmış sanki eşşeğe yükleyim gönderiyorlar... benim sabrım kalmadı ya adam gibi bi tarih verseler bizde oturup onu bekleriz...

su06

Üye
Üye
amin sagolun inş sizde daha fazla beklemeden alırsınz tebligatlarınızı ankara da degilm persembe yola cıkacam marcus

marcus_oredius

Üye
Üye
inşallah ellerini çabuk tutarlar ben kendi adıma söyleyebileceğim bunaldığımdır.

Tekerlekli Sandalye