ÖMSS Hakkında Son Gelişmeler.. ÖNEMLİDİR --> Kurumlarla Yapılan Telefon Görüşmeleri

YassaX

Üye
Üye
Vijdanatilla & marcusore ; Duygu , Düşünce ve Dualarınıza aynen gönülden katılıyorum ... Hakkımızda En Hayırlısı Tez Zamanda Olur İNŞALLAH ....

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar ÖSYM Başkanı Ali Demir ; 13 Haziran 2012 - Çarşamba Gecesi TRT de Programa Katıldı ve Soruları Cevapladı :" ÖMSS ile ilgili Olarak Bol Bol Kendilerini Övdüler ... Tercih Kılavuzu ile ilgili olarakta ; Devlet Personel Başkanlığı ( DPB ) ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın Listelerini Beklediklerini ifade ettiler ... Genel bir cümle ile ; Önümüzdeki Günlerde Şeklinde cevap verdiler... Yani Şu anda ; Top ÖSYM de değil, DPB ve Aile ve Sos. Polt. Bakanlığında ... "

Bilgilerinize Sunarim ..

Saygılar ...

KAYNAKÇA : http://www.engellilersitesi.com/Detay/10793/OMSS-TERCIH-KILAVUZU-NE-ZAMAN-YAYINLANACAK.aspx

YassaX

Üye
Üye
Vijdanatilla ; Rica Ederim ...

hunter

Üye
Üye
yanlış adrese başvuruyor musuz?? kadrolar gelmeyince ösym ne yapsın??

YassaX

Üye
Üye
hunter ; yine de detayları bilmek önemli ... Ne aşamada olduğunu buradan az cok ogreniyoruz.. Demek ki Haziran Sonu - Temmuz Başı Tercih Kılavuzu icin doğru zamanlarmış ( Telefonda Yetkililerin Verdiği Bilgiler Anlaminda ) ...Bu bilgi de dolaylı olarak Teyit edilmiş oldu ....

hunter

Üye
Üye
BEn en son sağlık bakanlığının yaptığı sınavı kaçırdıktan sonra nerdeyse 1,5-2 senedir bekliyorum varsın 15-20 gün daha bekleyim.. geç olsun, güç olmasın..

YassaX

Üye
Üye
hunter; Haklısın ... Amin . İNŞALLAH ...

Mcaglar

Üye
Üye
Bi arkadaşim 147 yi aradi..öğretmen alimini sormuş.teldeki bayan klavuzda var fakat,mebten gelen açiklamada kpss p10 puani ile öğretmen alimi yapildiği o yüzden ömss sonucunda alim yapilamayacaği şeklinde açiklama geldiğini söyledi.yani şuan için alim yok dedi.kpss ile alim oluyomuş.sanki biz bilmiyoruz adami deli ediyorlar.

Mcaglar

Üye
Üye
atamalardan sonra millet ekstra psikolojik tedaviye başlayacak.

DURU'M

Üye
Üye
atamalardan sonra millet ekstra psikolojik tedaviye başlayacak.

Yine de sağlıklı duralım arkadaşım.İnsanın başına her şey gelebilir yaşadığı müddetçe.Bu sebeple kendimizi de harap etmenin bir faydası olmaz.Nitekim bu yarışta pes etmek yok,mücadeleye devam etmek yakışır bizlere.Değil mi? :)

mr.boris

Üye
Üye
mr.boris; Şu Duyunlarla Lütfen Yorum yapmasak ... Duymuştum, işitmiştim vs vs ; Arkadaşlar varsa boyle durumlar; Gerekli yerlere Gerekli şikayetlere cekinmeden yapin.. Duyum olarak aldı iseniz ; Doğruluğunu araştırın.. Duyduğunuz Haberin Tüm Detaylarini verin ben araştirayim.. Lütfen Bu sitede Duyumlara Gore yorum yapmayalim... Heleki Torpil Konusunu ; Kesin Olarak bilmiyorsaniz , İspatlayamiyorsaniz, yorumlarınızda yer vermeyin.. Herkes Zaten ; ÖMSS Sonuçlarının Gec acıklanmasından, Tercih Kılavuzunun Gec yayınlanacak olmasindan dolayisiyla Gergin.. Bir de siz Tuz Biber Ekmeyin ; Rica ediyorum Arkadaşlar ...

Benim kimseye korku ve kaygı vermek amaçlı yazmamıştım.Sakın yanlış anlaşılmasın.Ömss için kursa gitmiştim .Ordaki öğretmenlerimizin bize en ufak olaylarda bile hakkınızı daima arayın diye uyarmıştı.Torpil kim yaparsa yapsın sınava katılan arkadaşlarımız bu konuda kurumları ve yakınlarının puan durumlarını mutlaka öğrenip nasıl atama yapıldığını araştırın demişti.Benim maksatım ömss ye giren kardeşlerimi bu konuda uyarmaktı.Herkesi ALLAH yardımcısı olsun.Hakkımızda hayırlı olanı bize nasip etsin.Yorumlarınız için herkese çok teşekkürler.

YassaX

Üye
Üye
mr.boris ; Hakkımızı Tabiki de Her Platformda arayacağız ... Ancak ; Net Veriler Sonucunda bu hakkımızı aramalıyız ... Ayrıca ; uzun süredir Engelli Kardeşlerimin Sorularını Cevaplayan bir Arkadaşınız olarak Şunu Açıklayayım : Bu Forumlarda ; Kişilerin Algı Düzeyleri cok farklılık göstermektedir ... Eğer bir konudan bahsediyorsanız; bunu detaylandırıp, örneklendirmeniz ; gerekirse LİNK ve KAYNAKÇA belirtmeniz daha uygun olur ... Uzunca suredir ÖMSS Konularında Emek verdiğim bu sitede ; Yanlış anlaşılmalara Neden olarak yazışmalar konusunda gerekli uyarıları yaptım ve yapmaya devam edeceğim... Bu konuyu kişisel almassaniz sevinirim.. Amacim ; En iyi Bilginin ; En kısa sürede ; Net olarak Üyelerimize Aktarılmasıdır ...

Saygılar ...

M

marcusore

Guest
tabiki hepimiz bu konuda dikkatliolmamız lazım umarım herşey dürüstçe olur.

Umuda_DusLer

Üye
Üye
Sevgili Özkan bey çok çok tşk ederiz bilgilerinize, Allah Yar Vede Yardımcınız olsun , herkesin hakkında hayırlara vesiler olur inşallah. hayatın mücadele olduğuna inanmıyorum bana göre hayat bir yardımlaşmadır, mücadelenin anlamı biri ezilirken diğeride ezilenin sayesinde rahat bir yaşam elde etmesi değildir. eğer biri güçteyse onun elinden tutuyorsak güç durumdan ona bir nebzede olsa nefes aldırıyorsak hayatın anlamı bu olur . sevgili özkan bey sizde bu hayatın anlamını teşkil ettiniz yardımlaşmanızdan dolayı teşklerimi sunar allah yar vede yardımcınız olsun diyiyorum .. saygılar:):)

YassaX

Üye
Üye
Umuda_DusLer ; Yorum, Düşünce ve Duygularınız icin, benim hakkındaki Düşünceleriniz icin Çok Teşekkürler ... Amin . İNŞALLAH ... ALLAH HEPİMİZİN YAR & YARDIMCISI OLSUN ...

Saygılar ...

YassaX

Üye
Üye
ÖNEMLİ BİLGİ : Arkadaşlar ; Bugün Devlet Personel Başkanlığı'nı Arayan bir Arkadaşımıza ; Tercih Listelerinin Bugün ( 14 Haziran 2012 - Perşembe ) itibariyle ÖSYM'ye Gönderildiğini İfade etmişlerdir ... Ancak ; tekrardan ben aradiğimda 0 312 418 80 71 No'lu Telefon ve 215 Dahili Numara Hep meşguldu ... Bu bilgiyi ; ikinci kişi olarak Teyit Ettirmek için aradım.. Yarın Aramaya devam edicem ... Önemli Bulduğum Bu bilgiyi paylaşmak istedim ...

NOT : Bugün Aynı zamanda ÖSYM yi bu bilginin Doğruluğu ve Teyiti icin aradiğimizda ; Daha ellerine Tercih Listelerinin ulaşmadığı bilgisini aldık ...

Saygılar ...

Tekerlekli Sandalye