ÖMSS lise duzeyi puan durumu?

sebboy

Üye
Üye
yok başka sehirleride yazcam özkancey sadece meraktan sordum

fcbülent

Üye
Üye
ilk atamalarda 7 bin kişi alınacaksa benim hiç şansım yokki değilmi durum onu gösteriyor?

black__magic

Üye
Üye
slm arkadaşlar bu siteye yeni üye oldum herkesin atanmasını öncelikle dilerim.puanım 83 2640.oldum hakkımda hayırlısı .

black__magic

Üye
Üye
slm arkadaşlar 83 puan başarı sırası 2640 hakkımda hayırlısı

black__magic

Üye
Üye
özkanbey sizden bir konu hakkında bilgi alabilirmiyim.bana yazarsanız sevinirim.

YassaX

Üye
Üye
sebboyla ben karıştım galiba özcan bey:)

fcbülent ; sebboy Şunu Yazmıştı : --> "" özkancey çok mutluyum beklediğimdende yüksek geldi puanım ÖMSSP2 Puanı 70.58063 sence bu puanla istanbula biyere yerleşebilirmiyim "" --> bu sorusuna yanıt verdim , sizinle karıştırmadım ....

fcbülent ; Sizin sorunuza gelince ; İstanbul dışında şurayı ya da burayı yazın diyemem.. Ancak; İstanbul, İzmir, Ankara ve Diğer Büyükşehirler Adana, Samsun, Bursa vs vs Puanları diğer illere göre daha çok tercih edileceğinden ; Büyükşehir Belediyesi Olan İL haricinde ; az tercih edilen iller düşünülebilir.. Tercih Kılavuzu bir yayınlansın daha iyi göreceğiz önümüzü ...

black__magic

Üye
Üye
sizin msn mail attım özkanbey sizden yanıt alamayınca sorum orda

fcbülent

Üye
Üye
özcan bey büyük şehirlerinde personel alımı öok olucak diğer iller zaten ordan giren ve tercih eden kişilerde olucak dolayısıyla personel alımıda az o illerin aynı şey gibi gözüküyor biraz şans tabi yüksek puan önemli benimki 73 lise düzeyi ortapedi ilk 10192 başarı sıram ilk 20000 arasına girmiş gözüküyorum tahminim sizce?

talihsiz

Üye
Üye
Arkadaşlar bu sorulara ancakk...klavuz yayinlandiktan sonra cevap verilebilir ,ayni zamanda mesleğine göre vasfina göre atanacaksiniz...
Büyük şehirmiş küçük şehirmişş bunlar tercihlerde belli olur..burada en önemli rolü oynayan aldiğiniz puandir..
Düşük puanla kuzey irak bile gelmez :)

egribey

Üye
Üye
ÖMSSP1 Puanı 88.67913
Öğrenim Durumundaki Başarı Sırası 890
Öğrenim Durumundaki Aday Sayısı 47334

YassaX

Üye
Üye
talihsiz; Bu büyükşehirmiş , Küçük Şehirmiş Yorumunu ; Benim Yorumlarıma istinaden mi yapıyorsun ???? Düşük Puanla derken ; 40 -50 yi Kastetmiyoruz ... Eğer bir kisinin Puani dusuk, sıralaması da dusuk ise ; Tamamen Şansı Yoktur Diyemeyiz.. İnsanlari Yanlis Yonlendirip Umutsuzluğa Sevketmeyin ... Kuzey Irak Örneğiniz ; Şuna Benziyor ; Hic bir yere giremez .... Peki ; 60 Puan alan bir Kisi ; Lise , Ön Lisans ya da Lİsans ; Az tercih Edilen X ili ; Sectiğinde Yerleşme Şansı Olabilir.. Net Yerleşir İfadesini Kullanmiyoruz zaten; Yerleşme ihtimali olabileceğinden bahsediyoruz... Sizin Yorumunuz ; Giremez, Yerleşemez şeklinde net konuşuyorsunuz... Bu konuda Lutfen daha dikkatli olalim.. Cok Net Yorumlar icin ; oncelikle Tercih Kılavuzunu Görelim , ona göre yorumlara devam edeceğiz

mcalim79

Üye
Üye
Puanı 74.02755
Öğrenim Durumundaki Başarı Sırası 9793
Öğrenim Durumundaki Aday Sayısı 47334

YassaX

Üye
Üye
black__magic ; Rica Ederim ..

elif27

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar inşallah herkes emeğinin karşılığını alır. Özkan bey şahsım adına konuşmam gerekirse bugüne kadar yapmış olduğunuz paylaşımlarla çok bilgilendirdiniz beni öncelikle teşekkür etmek isterim. Allah sizden razı olsun, gönlünüze göre versin Rabbim.
Ben ortaöğretim olarak girdim görme özürlüyüm ÖMSSP1 puanım : 85.73230 Öğrenim Durumundaki Başarı Sırası : 1646.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

YassaX

Üye
Üye
elif27 hanım ; Amin. İNŞALLAH.. ALLAH HEPİMİZDEN RAZI OLSUN ... Benim hakkımdaki Duygu ve Düşünceleriniz için cok teşekkürler ... Sıralama ve Puaniniz icin sizi Tebrik ederim ... Tercih Kılavuzu yayınlandığında; Güzel bir Tercih Sıralaması ile ilk atamalarda da şansınız olabilir.. Çok Tercih Edilen İller ve Büyükşehirler haricinde Şansınızın olduğunu düşünüyorum.. Ancak hic bir şekilde boyle bir durumda kesin konuşma beklenemez... Hakkınızda Hayırlısı Neyse O Olsun ...Saygılar ...

englishman

Üye
Üye
Tabi herşey tercih klavuzuna bağlı.benim bir yakınım 82.6 puanla 2935. oldu.Özkancey bey sizce ortaöğretime bu 20000 kadrodan ne kadar ayrılır? Sınava giren kişi sayısı ortaöğretimden çok olduğu için alımda ona göre mi olur acaba? atama yeriyle alakalı özel bir tercihimiz olmayacak.Atanma şansını ben şahsen yüksek görüyorum.Bu arada aile ve sosyal politikalar bakanlığını aradım dün.Bana 20000 kadroyu 2 yıl içerisinde atayacaklarını söylediler.Hayırlısı olsun

SESSİZ34

Üye
Üye
ya arkdaşlar 20 bın kadro tmm herkesın atanma şansı var bunda kımse umutsuz olmasın lutfen tercıh klavuzu açıklansın bır bakalm hangı şehır kaç puan ıstıyor ona bakalım önce hepımız güzell yerelre yerleşeceğimizde kuşkum yok herkes ıstdiği şehrı yaza bılır ama sıze tavsıyem kalabalıkdan uzak kaçın daıma ben 82 puanla 3203 sıradayım defalrca söledım sıralmayı anlamış değilim

Tekerlekli Sandalye