ÖMSS lise duzeyi puan durumu?

adre

Üye
Üye
adre; a.s..sıralamanız çok iyi mutlaka biryere atanırsınız ama ankara olur mu orası anca tercih kılavuzu açıklanınca belli olur...hayırlısı olsun.
öğrenim durumum lise metobolik rahatsızlığım var diyetisyen kontrolünde yeyip içiyorum birçok şey zararlı protein içeren herşey diyelim ekmekten hayvansal olan her ürüne kadar baklagillere kadar... sadece sebze yemeği ve meyve ile beslenmek zorundayım 22 yaşındayım

lise mezunu olarak girdim

TaMeR

Üye
Üye
puan 68 sıra 18 bin küsür yer izmir ne olur bilemem Allah herkesin gönlüne göre versin inş. ihtiyacı olanlar ve çalışıp hak etmiş olanlar yerleşir sonra ben

YassaX

Üye
Üye
TaMeR Bey ; Amin İNŞALLAH ... Hakkınızda Hayırlısı Olsun ...

black__magic

Üye
Üye
slm arkadaşlar 51 net yapan varmı puanını ve sıralamanısı merak ettim yazan olursa sevinirim.

black__magic

Üye
Üye
özkanbey ben 83 aldım sıralamam 2640 ben istanbulu tercih etmeyi hiç düşünmüyordum bu durumda istanbulu düşünebilirmiyim

Deatacita

Üye
Üye
Benim umudum yok açıkçası 83 puan aldım. Bir de Ortaöğretim mezunu olduğum için yerleşemeyeceğimi düşünüyorum.

black__magic

Üye
Üye
deatacita öyle düşünme 83 puan iyi puan neden olmasın bu atamayla gireceğiz inş.

YassaX

Üye
Üye
black__magic; Bana bu tarz sormassaniz sevirim.. Cevabı yok çünkü.. Sizde biliyorsunuz ki ; istanbul kaç milyonluk bir şehir.. En çok engelli kardeşimiz sanırım İstanbuldan başvuru yaptı.. EE Doğal olarak kendi oturduğu ilini secmek isteyecektir.. Bu nedenle de puanları yukselecektir.. Bu her zaman boyle olmuştur. Bu durumlara dikkat edin ve Tercih Sıralamanızı ona göre oluşturmaya çalışın .. Benim yorumum ancak bu kadar olabilir ...

YassaX

Üye
Üye
Deatacita; Oraöğretim Mezunu bu puanla kesin yerleşmez yorumumu yapmamalisin.. HAa İstanbul, Ankara, İzmir icin belki o yorum yapılabilir.. Ancak; Daha Tercih Kılauvzu yayınlanmadı, kaç kişi alınacağı belli değilken bu yorumlar icin erken. Puaniniz 2 yıl gecerli olacak.. 2 Yıl icinde toplam 20.000 engelli atanacaği ifade ediliyor .. Secimler zamani bu rakamlar daha da artabilir ... bunlari da goz önune almanizda fayda var

Deatacita

Üye
Üye
Deatacita; Oraöğretim Mezunu bu puanla kesin yerleşmez yorumumu yapmamalisin.. HAa İstanbul, Ankara, İzmir icin belki o yorum yapılabilir.. Ancak; Daha Tercih Kılauvzu yayınlanmadı, kaç kişi alınacağı belli değilken bu yorumlar icin erken. Puaniniz 2 yıl gecerli olacak.. 2 Yıl icinde toplam 20.000 engelli atanacaği ifade ediliyor .. Secimler zamani bu rakamlar daha da artabilir ... bunlari da goz önune almanizda fayda var

öyle de herkesin temennisi rahat bir nefes almak.Yani llk atamada yerleşmek.Benim büyük şehir değil. Orta boy.:)

YassaX

Üye
Üye
Deatacita; Şu anda Dua Etmekten başka yapacak bişey yok.. Aynı zaman Tercih Kılavuzunun Yayınlanmasini beklicez ....

Mehmet07

Üye
Üye
ÖMSSP1 Puanı 79.96259
Öğrenim Durumundaki Başarı Sırası 4454
Ayaklarımından ortepedik engelliyim
Antalya İli ve Çevre illeri düşünüyorum tercih için arkadaşlar sizce şamsım nedir ?

mcalim79

Üye
Üye
bu zihniyete yazıklar olsun gecenseneden beri oyaladılar yok sukadar alım yapacaklar yok su yok bu............bıraksınlar allah aşkına gecen seneden buyana oyalıyor cıkmıslar bıde pişkin pişkin 7000 engelli istihdam edecek oda mechul...ben bu zıhnıyetın engellilere yapılan bır vurdum duymazlık olarak göruyorum...gerıye sadece umut kalıyor bızlere..yazıklar olsun ....bu benım özgür düşüncemdir....
Verilere göre, Mart sonu itibarıyla genel bütçe kapsamındaki kamu idarelerinde 2 milyon 547 kadrolu personel, 56 bin 970 sözleşmeli personel, 42 bin 987 sürekli işçi, 633 geçici işçi, 20 bin 710 geçici personel ve 100 bin de diğer personel olmak üzere 2 milyon 221 bin 847 kişi çalışıyor. yorum sizlere ait................?????????????

YassaX

Üye
Üye
mcalim79; Yorumuna Saygı Duyuyorum .. Hakkımızda En Hayırlısı Neyse O Olsun İNŞALLAH ...

YassaX

Üye
Üye
ÖMSSP1 Puanı 79.96259
Öğrenim Durumundaki Başarı Sırası 4454
Ayaklarımından ortepedik engelliyim
Antalya İli ve Çevre illeri düşünüyorum tercih için arkadaşlar sizce şamsım nedir ?

Mehmet07 Bey ; Tercih Kılavuzu yayınlanmadan net olarak yorum yapmamız cok zor.. Ancak puaniniz ve sıralamanız ; Antalya gibi Tercih Edilen bir il için yeterli olmayabilir.. Size Tavsiyem; Tercih Kılavuzu yayınlandığında ; Güzel bir tercih sıralaması yapmanız, sadece Antalya ya bağımlı kalmamanızı önerebilirim.. Antalyayi üst tercihlerinize yazabilirsiniz, ancak diğer tercihleriniz, cok tercih edilen illerden olmasa daha iyi olur..Tabiki de bu benim görüşüm... şu anda en önemlisi; Tercih Kılavuzunun yayınlanmasını beklemek...

Saygılar ...

zodiac

Üye
Üye
ÖMSSP1 Puanı 87.12009
Öğrenim Durumundaki Başarı Sırası 1244
İstanbul veya kocaeli istiyorum inş sizce gelir mi
tüm arkadaşlara hayırlı olsun :)

akbar_han

Üye
Üye
ömss puanım: 74,07679
öğrenim durumundaki başarı sayısı: 9718
öğrenim durumundaki aday sayısı:47334
özkancey sizce durum ne olur???

tutku_gs_10

Üye
Üye
selam arkadaşlar 83 puan aldım 2.643 sıradayımm(ortaöğretim) ilk aşamada atanma şansım var mı cevap verirseniz çok sevinirim..

YassaX

Üye
Üye
tutku_gs_10; Selam .. Puaniniz ve sıralamanız güzel .. Ancak ilk atamada atanırsınız ya da atanamazsiniz diye bir yorum yapmam doğru olmaz... Tercih Kılavuzunun yayınlanması ve orada size Güzel Bir Tercih Sıralaması yapmanız sonucunda ilk atamada da şansınız olabilir.. 17 Tane Büyükşehir Belediyesi Olan İllerin dısındaki illere de yer verirseniz Tercih Sıralamanızda; Neden Olmasin... Şu anda ancak bu kadar bir yorum yapabilirim ...

Saygılar ...

Tekerlekli Sandalye