Olric ve Efendisi.!

• Konuyu başlatan Fırtına
  • Başlangıç tarihi
F

Fırtına

Guest
biliyor musun olric.?! artık yalnızlığı bile çok seviyorum.. sırf onun eseri diye.!!!

F

Fırtına

Guest
insanlar hep bir parçamı çalıyor olric.! o kadar sessizim ki, beni bir tek sen duyarsın bilirim.! o kadar sessizim ki.. konuşamıyorum.. konuşursam, kimin ellerine versem yüreğimi, kimin ellerine bıraksam içimi; eziliyorum.. eziliyorum.. eziliyorum.! beni anlamaya çalışsınlar istiyorum.. kendimle çelişkiye düşüyorum.. utanmadan.. “onlar kendilerini dahi anlamazlar..”dı.. di mi olric.?!

F

Fırtına

Guest
ben, en olmadığımı düşündüğün anda, kalbim dursa bile seninleyim.. bir hediyesin bana verilen ve birileri tarafından gönderilen hediyeyim.!!!

F

Fırtına

Guest
kasabaya gidelim olric; kitap alalım daha iyi.. biliyor musun olric.?! adama az kalsın "gidiyordum.." yerine "gidiyorduk.." diyecektim.!!!

F

Fırtına

Guest
aramızdaki duvarları yıksınlar istiyorum.. duvarları yıkmayı akıl ederlerse sıkıcı olmamayı da becerirler olric.. yapamazlar efendimiz.. alice'in dünyasında kahramanlar bir konunun içinden çıkamayınca, hemen başka bir konuya geçerler.. biz de öyle yapalım olric.. ben de insanları ve özellikle işin içinden çıkamayan insanları seviyorum olric.!!!

F

Fırtına

Guest
bc46e71c4e12090e5da16ffc8e40d0e4_1293370385.jpg

bu kitabı mutlaka okumalıyım olric.. evet efendimiz, okumalısın :)

F

Fırtına

Guest
tutunamayanların hayatında vakit hep geç kaldı olric.. hep acele ettiler ama hep geç kaldılar.!!!

F

Fırtına

Guest
herkes birikmiş bizi seyrediyor.. dağılın.! kukla oynatmıyoruz burada.. acı çekiyoruz.. kapı kapı dileniyoruz.. son kapıya geldik.. insaf sahiplerine sesleniyoruz.. ey insaf sahipleri.! ben ve olric sizleri sarsmaya geldik.!!!

F

Fırtına

Guest
bu elbiseler beni sıkıyor, soyunmak da istemiyorum.. düşünce elbiselerinizi mi istiyorsunuz.?! yamansın olric.. hiçbir şey belli etmezsin.. duymamış gibi yaparsın.. çok yükseklerde olabilirdin.. ben yerimi seviyorum efendimiz.. yerimi biliyorum.!!!

haddini bilmek ne güzel.!!!

F

Fırtına

Guest
ne zoruma gidiyor biliyor musun olric.?! O'na yazdıklarımı, O'ndan başka herkes okuyor.!!!

F

Fırtına

Guest
saat kaç olric.?! O'nunla bir ömür olmaya çok var efendimiz.!!!

F

Fırtına

Guest
bu masalı yürütecek miyiz olric.?! evet efendimiz.. dünya da bir tane kahraman bulunmalı.. tek başına yaşayanlara cesaret vermek için.!!!

F

Fırtına

Guest
öyle bir kapı olmalı ki; çalınca, insana hiçbir şey sormadan açsalar; kapının ortasındaki küçük pencereden bakıp da ''kim o..'' demeseler.. sonra hemen içeri alsınlar beni.. ben anlatmak istesem bile, hemen sustursalar; ''biz her şeyi biliyoruz..'' her şeyi biliyormusunuz gerçekten.?!

F

Fırtına

Guest
anlamasan da olur.. kimse anlamasa da olur.. gerçek hürriyet budur olric.!!!

F

Fırtına

Guest
ah olric ah.. içimdeki yangın hergün biraz daha büyüyor.. istanbul'un dar sokakları gibi bedenim, itfaiye bi türlü yangna ulaşamıyor.. anlıyorum efendimiz.. size şiddetli bir yağmur lazım.!!!

F

Fırtına

Guest
biliyor musun olric.?! neyi efendim.?! tanımadığım her insanı seviyorum.!!!

F

Fırtına

Guest
nefes alamıyorum olric.. bu insanlar içinde kendime rol biçemiyorum.. ah olric, ölemiyorum bile.!!!

F

Fırtına

Guest
herkes anlamlı anlamlı başını sallıyor.. olric.?! sanki duygulanmış gibiler, etkilenmiş gibiler, hüzünlenmiş gibiler.?! hep gibiler.. efendim aslında anlıyorlar.. ama hiç kendileri olamıyorlar.. olurlarsa kendilerinden korkuyorlar.!!!

F

Fırtına

Guest
uyuyalım mı olric.?! neden efendimiz.?! bugünün de dün olarak kalabilmesi için olric.!!!

Tekerlekli Sandalye