Olric ve Efendisi.!

• Konuyu başlatan Fırtına
  • Başlangıç tarihi
F

Fırtına

Guest
siz; ''geleceği, gelmeden görüyorsunuz.?!'' efendim.. evet olric.. maskeli yüzlerin ardındaki, gerçek yüzleri görüyorum.!!! (...)

F

Fırtına

Guest
Bilge / lik bu değil olric.. Ham / sın henüz.!!! Önce mayala kendini.. Aylar / ca.. Sonra pişir.. Yıllar / ca.. Ondan sonra yedir, pişirdiklerini insan / lara.. Dürüst / ce.. Bilge / ce.!!! Anladın / mı.?! Olric.?! (...)

F

Fırtına

Guest
''Güçlü olmak artık beni yoruyor olric..'' Arada bi yorsa da; kendimi bildim bileli; ''güçlü olmak..'' adına piştim.. Bu saatten sonra, istesem de; güçsüz olamam olric.!!! Şükür Yaradan'a :) (...)

F

Fırtına

Guest
olric.. ölüm değil ise bizi ayıran, yazık olmuş bu ayrılığa.!!! (...)

F

Fırtına

Guest
Küsmeyelim.. Asla.. Ne İnsanlara.. Ne Aşka.. Ne Hayata.!!! Hayat, Her bi Şeye Rağmen; Yaşamaya Değer ve Güzel.. Olric :) (...)

F

Fırtına

Guest
Sana Üzülüyorum Aslında.!!! Her Halin İle..; O Kadar Belli Ediyorsun ki.?! Geriyorsun Beni.!!! Anladım ki, Sana..; Ne Desem Boş.!!! Olric.!!! (...)

F

Fırtına

Guest
Ürküyorlar gözümdeki ateşten.. Ürküyorlar dilimdeki zehirden.. Ürküyorlar o dur durak bilmeyen, gözü / kara cesaretimden.. Diyorlar; bir yanı sarp bir uçurum, bir yanı çılgın dağ doruğu.. Oysa böyle yapmasam ben.. Nasıl korurum.. İçimdeki çocuğu.?! Olric.!!!

F

Fırtına

Guest
Farklı olanlar; azınlık ta olduğu için dışlanıyor.. Birbirinin aynı olanlar; farklı olanın, farkındalığının; farkında.. Aslında.?! Olric.!!! (...)

F

Fırtına

Guest
Olric, kuyruğuna bastığın kedinin şerrinden kork.!!! BEN liğini çok fena acıttın ve tehlikeli bir düşman kazandın.. Şu an; sana olan HIRS ve HASET liği had safha da.!!! (...)

F

Fırtına

Guest
Biliyor musun olric.?! Hüznün verdiği mutluluğun tadına doyum olmuyor.!!! (...)

F

Fırtına

Guest
Olric, biz niçin tutunamadık.?! Anlaşılamadık efendimiz.!!! (...)

F

Fırtına

Guest
olric, şu an; kim bilir kaç kişi ayrı yataklarda..; birbirine sarılarak uyuyordur.?! evet efendimiz.. bizim gibi.!!! (...)

F

Fırtına

Guest
Olric, yalnızlık paylaşılmaz.?! Evet efendimiz, paylaşılırsa; yalnızlık olmaz.!!! (...)

F

Fırtına

Guest
Olric, sabah / gün / gece..; bir gün daha bitti.. Yine sabah oldu.. Evet efendimiz.. Olric, kaç günümüz kaldı dersin.?! (...)

F

Fırtına

Guest
Yumuşak başlı insanların arasında, bir kaç tane de sert başlı insan olmalı.?! Mazlum insanlar adına..; haddini aşanlara, haddini bildirmeli.?! Olric.!!! (...)

F

Fırtına

Guest
Olric, bizi anlatan bir cümle söyler misin.?! ''Düşmanlarımızın (bize düşmanlık edenlerin..) davetini bile..; RED etmeyecek kadar olgun İNSAN ız..'' efendimiz.!!! (...)

F

Fırtına

Guest
Olric, kaybeden kimdir.?! Gidendir efendimiz.! Olric, 'O' gitti.! Evet efendimiz, kaybetti.?! (...)

F

Fırtına

Guest
Yanlışlarımı seviyorum olric... Doğrularımı sevdiğim kadar! (...)

Tekerlekli Sandalye