Raporda tertibatlı araç kullanır yazıyor. Araç alsam ne kadar indirim olur?

bigboss

Üye
Üye
Tamam yapmıyorum o zaman birsey 2. el araba alırım bende

İsen Buga

Üye
Üye
Konuyu arkadaşlarla tartışmıştım. Özürlü kavramı araba konusuna gelince dağılıyor haksızlık başlıyor demiştim. Hatta geniş katılımlı toplantı ile o zamanın milletvekili Lokman Ayva.ya aktarmış beraber tartışmıştık. Sonuç: Ön plana alamadığımız için meclis komisyonunda sürümcede kalıyor. Sol ayak konusunda başarılı olduk(aha evvel sol ayaktan sakatlar alamıyordu). Sol kol demiyorum tüm engellileri diyorum. Düşünsene adm bobrek hastası gözle aktığında sorun yok. Kalp hastası nefes darlığı hastası say say; toplu ulaşım araçlarından faydalanması mümkün olmayabilir birde psikolojik rahatsızlıklarda ekleyelim: Bakın ben diyorum H sınıfı gibi saçmalık hiç bir engellilerde olmasın: ÖTV KDV MTV muafiyeti olmasın ama araç kullanımında sınırlılık olmasın. Bu tartışmaya açık. isteyen eleştirebilir düşüncelerini aktarabilir.

NEDEN kaldırılsın istiyorum: otomatk vites çıktı sağ kol sakatlarına bir nebze kolaylık sağlandı: ama o kişilere mahsus araç olduğundan kendileri dışında kimse araç kullanamıyor. kendisi sadece sağ koldan sakat eşi sadece sol ayaktan sakat: araç kullanılacaksa ayrı ayrı araç kullanılacak: varmı öyle saçmalık.

bigboss

Üye
Üye
anlamadıgım olay şu böbrek hastası olan biri rahatlıkla alabiliyor bizim durumumuzdakiler neden almasın ya

İsen Buga

Üye
Üye
%90ve ustu oldugunda aliyor

Tekerlekli Sandalye