Resim ve diğer çalışmalarım 25.08.2012

• Konuyu başlatan mavibalina2012
  • Başlangıç tarihi
M

mavibalina2012

Guest
35x50 boyutunda ancak cepten aktardığımdan resmin tamamı çıkmadı.

th_898283784_1345898283_122_26lo.jpg

Kuru boya kalemi ve kara kalem kullandığım resim

th_898979608_1345898979_122_895lo.jpg

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hah şimdi oldu. Bu arada o verdiğim siteden resim url sini aldığında direk buraya yapıştırman yeterli. Ek olarak burdaki yazı editöründen resim yükle seçeneğini kullanman gerekmiyor. Direk kopyala yapıştır yapacaksın.

M

mavibalina2012

Guest
Bu tablo btm kaybolan okey taşlari ve doğal malzemeler ile yaptiğim çocuk odasi tablosu. Bu arada yardimlariniz için teşekkür ederim yöneticim...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Böylesi hoş çalışmaları görme imkanı sağladığınız için asıl ben teşekkür ederim. Bir ara kafamda konusu engelliler olan, karikatür yada resim yarışması yapma düşüncesi vardı. Katılım konusunda sıkıntı yaşarmıyız diye endişelenip erteledim. Şimdi bu resim çalışmalarını görünce acaba yeniden kolları sıvasam mı diyorum. :)

M

mavibalina2012

Guest

Arkadaşlar küp 1 metrenin üzeri olduğu için yandan çekmek zorunda kaldım. Ham küp üzerine çok fazla işlem gerektiren çalışma

M

mavibalina2012

Guest

yine yağlı boya üzerine bulduğum malzemeleri (para,cam,kum vs) bu tablonunda boyutu büyük cepten de ancak çok uzaktan çektiğimden puslu çıktı.

M

mavibalina2012

Guest

doğal malzemeler, yeşil mercimek ve sicim kullanarak yaptığım çalışma

M

mavibalina2012

Guest
Son olarak logomuzu gönderiyorum sanırım bu haftalık yeter umarım sizleri sıkmamışdır ileriki günlerde yine resim ve diğer çalışmaları yükleyeceğim ancak bu sefer çiekimleri dijital makina ile çekeceğim...Bu arada böyle bir yarışma açarsanız en azından insanları sanatla tanıştırırsınız bilmiyorum ben uğraştığım için mi bilmiyorum sanatla terapi ve edindiğimiz tüm hobiler yaşamımıza renk katar ve yaşama sevincimiz kat be kat artar. Resimle ne kadar uğraşırsanız uğraşın kalemi ilk aldığınızda çizgileriniz serttir biraz biraz çizmeye devam ettikçe kaleminiz yumuşayarak elinizde hamura döner sinirleriniz de giderek gevşeyerek alabildiğinizce gevşer bu yönü bile resim yapmanıza yeter de artar bırakın çizimleniriz kötü olsun zamanla çizimleriniz de hayata bakış açınızda değişecektir. Sevgiyle ve dostça kalın...

M

mavibalina2012

Guest
Takı tasarımı ve tesbih tasarımları

Tekerlekli Sandalye