Resim ve diğer çalışmalarım 25.08.2012

• Konuyu başlatan mavibalina2012
  • Başlangıç tarihi
M

mavibalina2012

Guest
Kusura bakmayınız çekimlerimin kötü olduğunun farkındayım ama ne yapalım bugünlük de böyle olsun...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Mavibalina resimlerin boyutu büyük olduğundan resimler güzel gözükmüyor. Boyutu ayarlayabilsen çizgilerdeki mükemmellik iyice belirgin olacak. Aslında resim boyutu küçülten proğramlar var onlarla ufak bi ayarlama yapsan çok daha harika olur. Ben ilk mesajdaki resim boyutunu küçülterek bi deneme yaptım. Birazdaha küçültseydim daha iyi duracaktı aslında.

turukku

Üye
Üye
gerçekten güzel çalışmalar, elinize, emeğinize sağlık. yalnız merak ettim, resimleri profesyonel olarak mı yoksa amatör olarak mı yapıyorsunuz? tekrar tebrik ederim.

M

mavibalina2012

Guest
Evet arkadaşım haklısın, çekimlerin kalitesi oldukça düşük biraz önce bilgisayarcı arkadaşım telefon etti çizgilerin hiç çıkmamış diye bundan sonra resimleri siteye o koyacak daha önce işyerindeki pano için benim resimlerimi taratıp çıktı aldığında çizgiler muntazam çıkıyordu birde küçültüp göndereyim bakalım nasıl olacak...

M

mavibalina2012

Guest
Beğenileriniz için teşekkür ederim. Ben ilkokul yıllarından beri resim yapıyorum sitede gördüğünüz resimlerin yaklaşık
%80-%85 civarı lise yıllarına ait diğerleri de ortaokul yıllarına ait sadece küp tarzı çalışmalar hariç...Okul yıllarından sonra peyzaj, natürmort tarzı çalıştım ama hep sürrealist tarz ilgimi çektiğinden bu alanda tamamen yağlı boya veakrilik çalışmalara yöneldim...Çalışmalarımın en küçük boyutları 70-90 boyutunda ve resim yarışmalarında aldığım ödüllerim de derecelerimde var... Yağlı boya resimlerini siteye eklemeyi düşünüyorum ama daha ziyade karakalemler küçük boyutta olduğu için cep telefonlarıyla çekim yapıyorum, büyükleri ancak kamerayla çekip eklemek gerekiyor ...Kişisel sergilerde açtım, karma sergilere de katıldım, kurumum adına da çalışmalarım oldu, engellilere yönelikde...Engelli kuruluşlarında dersler verdim bu sene de planlarım o yöndeydi biraz daha dinlendikten sonra yine başlayacağım...İşyerinde de bu tarz işlere kısacık vakit ayırabiliyorum ara tatillerinde, işyerinde resimle uğraşmam için bana yer ayırdılar uğraşıyorum ama yeterli olmadığından mecburen hafta sonlarında da çalışmalarıma devam ediyorum...

M

mavibalina2012

Guest
siteye giremediğimden resmimin silinmesi moderatöre gönderdim

Tekerlekli Sandalye