Resim ve diğer çalışmalarım 25.08.2012

• Konuyu başlatan mavibalina2012
  • Başlangıç tarihi

gülümse_hayata

Üye
Üye
Seni yürekten kutluyorum hepsi birbirinden güzel çalışmalar emeğine yüreğine sağlık. Takı tasarımı çok ilgimi çeken bir olay fakat bir türlü eğitimini almaya vakit ayıramadım şimdi sizin yaptıklarınızı görünce yeniden heveslendim:)

M

mavibalina2012

Guest
Teşekkür ederim arkadaşım ben de sizin yazılarınızı keyifle okuyorum bugün kalabalık bir ortamda hipertansiyon hastalarını ilgilendiren yazınızı okudum tüm yazılarınızı kaçırmamaya ve birilerini ilgilendiriyorsa kalabalıkta okumayı tercih ederim...Arkadaşım bende eğitim almadım ama ilgimi çektiğinden birgün gidip malzemeleri aldım önce kolay olduğundan küpe yapmaktan başladım sonra kolye takım olarak çalışmaya başladım daha sonra tesbih başladım ve şimdi de biraz daha karma yapıyorum. Sizinle biraz daha kolaylarını paylaştım...Arkadaşım malzeme aldığınız yerden yapanların ellerine bakarsanız bu da öğrenmenizi kolaylaştırır.Benden daha iyi çalışmalar yapacağınıza eminim. Dostça kalın...

M

mavibalina2012

Guest
url=http://bit.ly/c25MCx]
cg221.jpg
[/url]

M

mavibalina2012

Guest

Bilmiyorum beğenirmi bunları da mr. boris arkadaşımıza armağan ediyorum...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Hediye için çok teşekkür ederim arkadaşım her biribirinden güzel emeğine yüreğine sağlık.

M

mavibalina2012

Guest
tülayca kardeşim resim beklerken ya karikatür buluyor ya da takılar resimlerimin devamı gelecek ama bu gün ki, tüm takılar kardeşime armağan...

Tekerlekli Sandalye