SGK Evrak Takip

apprentice

SMS Activated
Merhaba dostlar ayın 15inde malulen emeklilik için müracaatmı yaptım. Tekrar heyete girip raporumu tekrar aldım ve Hastaneden SGKya tekrar raporum gitti. Sürekli SGKnın takip sayfasında bu veriler gözükmüyordu. Dün şans eseri girdim ve bu yazılanları gördüm.

Sanırım işleme konulmuş. Tam anlıyamadım. Size bir sorayım dedim. :confused:

29.01.jpg

Ekli dosyalar

• 29.01.jpg
    29.01.jpg
    34.4 KB · Görüntüleme: 210
iİşleme girmiş evraklarınız cevap ulaştırılacak sgm ye kocatepe den . Onu bekleyeceksiniz sonuç ne ne aşamada diye takip etmeiızde fayda var . hayırlı olsun diyelim şimdiden :)

İşlemler rutin şekilde devam ediyor. Hayırlısıyla bir aksilik çıkmadan emekli olmanı dilerim. Süreç hakkında bizi bilgilendirmeyi ihmal etme. :)

Tabi abi ne demek bugünde şu şekilde bir uyarı çıktı hergüne bir yeni işlem giriyor ekrana. İşallah olumsuz bişi olmaz ya da başka hastaneye sevk çıkmaz. Gerçi başka hastaneye sevk olsaydım şimdiye kadar sevk kağıdım çoktan gelirdi.

30.01.jpg

Ekli dosyalar

• 30.01.jpg
    30.01.jpg
    37.7 KB · Görüntüleme: 172
işlemlerin son aşamalarda sonuçlanmasına ramak var görünürde elbette allahtan bir aksilik çıkmaz ise hayırlısı ise inşallah olur

İnşallah ama insan Türkiye'de yaşayınca her an herşeyin olabileceğini hesaba katmak zorunda kalıyor. Bu kadar bekleyip uğraşıpta onaylanmaması acaip yıpratır beni :S

ahanda ben gibi düşünen biri çıktı :D ben hep derim burası Türkiye birşey yapıyorsan aksinede her an hazırlıklı olacaksın kurtların sofrası Türkiye ama inşallah senin işin hayırlısı neyse o şekilde sonuçlanır

Selam Arkadaşlar,

Bu ülkede emekli olmak herkesin hayaliyken nedense emeklilik sürecinde yaşananlar engellilerin kabusu olabiliyor. Şimdi kendi emekliliğimi hatırlıyorum da ne sancılı bir süreçti ama siz rahat olun çünkü herşey yolunda gözüküyor.

İnşallah bu sürecin sonunda emekli olduğunuzu bizlere de duyurursanız o çok istediğim pastalı kutlama hayalimi gerçekleştirmiş olurum :)

Nedense çoğu üye emekli olana kadar hemen hergün uğradığı bu sayfalara emeklilik hakkı kazandığı an'dan itibaren bir daha uğramıyor:( İnsanoğlunun doğasında var tabii köprüyü geçene kadar diye boşuna dememişler ama ben yine de tüm iyi dileklerimle sizin yaşayacağınız mutluluğu, rahatlamayı ve o derin huzuru bizlerle paylaşmanızı temenni ediyorum.

Çoğu bitti azı kaldı apprentice ha gayret arkadaşım, güneşli günler yakında :)

ahanda ben gibi düşünen biri çıktı :D ben hep derim burası Türkiye birşey yapıyorsan aksinede her an hazırlıklı olacaksın kurtların sofrası Türkiye ama inşallah senin işin hayırlısı neyse o şekilde sonuçlanır

Teşekkür ederim Sinan hakkımızda hayırlısı umutsuz değilim ama işte burası böle bi ülke.

Selam Arkadaşlar,

Bu ülkede emekli olmak herkesin hayaliyken nedense emeklilik sürecinde yaşananlar engellilerin kabusu olabiliyor. Şimdi kendi emekliliğimi hatırlıyorum da ne sancılı bir süreçti ama siz rahat olun çünkü herşey yolunda gözüküyor.

İnşallah bu sürecin sonunda emekli olduğunuzu bizlere de duyurursanız o çok istediğim pastalı kutlama hayalimi gerçekleştirmiş olurum :)

Nedense çoğu üye emekli olana kadar hemen hergün uğradığı bu sayfalara emeklilik hakkı kazandığı an'dan itibaren bir daha uğramıyor:( İnsanoğlunun doğasında var tabii köprüyü geçene kadar diye boşuna dememişler ama ben yine de tüm iyi dileklerimle sizin yaşayacağınız mutluluğu, rahatlamayı ve o derin huzuru bizlerle paylaşmanızı temenni ediyorum.

Çoğu bitti azı kaldı apprentice ha gayret arkadaşım, güneşli günler yakında :)

Zaten ancak bu duyguları sürecleri yaşayan birbirini anlar. Bende şu an acaip stres altındayım bir iki forumda okudum adamlar kaç ay bekliyor hop geliyor birden açıyor bakıyor ve red hop sil baştan herşey işallah bende böyle sıkıntı olmaz.

Teşekkür ederim iyi niyetin için söylediklerine de katılıyorum. Bende forumlarda yıllarca modluk adminlik yaptım insanlara bişiyler öğrettik öğrenince kaybolup gittiler. Malesef insanların mayasında var.

Bugün Kocatepe SGIM e gittim evraklarım hakkında bilgi almak için ama sonuç hüsran oldu. Tanıdık vasıtasıyla gittiğim halde kağıtlarımı bir türlü bulamadılar. O kadar yavaş çalışıyorlar ki isteseler bu kadar yavaş çalışamazlar. Birde işgüzarlık edip memurun biri raporun yanında mı dedi bakayım olumlumu olumsuz mu sana söylüyeyim dedi :D

Neyse haftaya perşembe bir daha gideceğim işyeride sıkıştırıyor beni kağıtların gelmedimi diye ne yapacağımı şaşırdım. :confused::confused:

apprentice sizin evrak takibinizde bir gelişme varmı ? benim malül emeklik konturol muaynesi sonucu çok uzadı 7 ay oldu hallen sonuçlanmadı hastaneye sevk için 3 ay önce baş vurduğumuda katarsam 10 ay oldu halen sonuç yok ben inim başıma gelenı anlatsam nasıl sabreddiniz derdiniz her hafta telefonla görüşmem rağmen ben konuyu çok kısa anlattım ben ankaranın işine akıl sır erdiremedim

Arkadaşlar ben eşimin emeklilik işlemlerinde çok daha uzun süre bekledim. O evrak eksik ,bu evrak eksik diye sürekli uzadı.En sonunda posta gazetesinde pazartesi günleri yayınlanan A.Yavuz Kocaömer'in köşesine bulunduğum ilin SGK müdürlüğünü tutumunu anlatan bir yazı yazdım.Yazım gazetede yayınlandıktan 2 hafta sonra SGK durumu anlatan bir yazısını aynı köşede cevap niteliği amaçlı yazmış.İşlemler şu aşamada şu tarihten itibaren maaş almaya başlayacalk dedi.Dediği tarihte de maaş almaya başladık.
Yalnız Kartal kontrol muayenesi sonucuna bulunduğun ilin sgk müdürlüğü değil bölge sgk müdürlüğünün sağlık kurulu tekrar değerlendirip karar veriyor.Mesela Manisa daki bir vatandaş için uzatma vya tamam deme kararını izmir SGK sağlık kurulu heyeti karar veriyor.Sorun Ankara da olmayabilir.Bulunduğun ilin nereye bağlı olduğu önemli.

Hizmetleri( giden evrak) servisi-2 elden sevk edilmek üzere işlendi
2 12.08.2014 ankara sgim sihhiye sgm destek hizmetleri( giden evrak) servisi-2 zimmetten çikarildi
3 13.08.2014 sosyal güvenlik kurumu mithatpaşa genel evrak servisine elden sevk edilmek üzere işlendi
4 13.08.2014 sosyal güvenlik kurumu mithatpaşa genel evrak servisine zimmetten çikarildi
5 15.08.2014 ehgm h.a.ç.e.d. Bşk. Evrak tasnif servisine elden sevk edilmek üzere işlendi
6 15.08.2014 ehgm h.a.ç.e.d. Bşk. Evrak tasnif servisine zimmetten çikarildi
7 18.08.2014 ehgm h.a.ç.e.d. Bşk. Evrak dosya bağlama servisine elden sevk edilmek üzere işlendi
8 18.08.2014 ehgm h.a.ç.e.d. Bşk. Evrak dosya bağlama servisine zimmetten çikarildi
9 20.08.2014 ehgm h.a.ç.e.d. Bşk. ölüm ikinci karar işlemleri servisine elden sevk edilmek üzere işlendi & iade kabul edildi
10 29.08.2014 ehgm h.a.ç.e.d. Bşk. Evrak dosya bağlama servisine elden sevk edilmek üzere işlendi
11 29.08.2014 ehgm h.a.ç.e.d. Bşk. Evrak dosya bağlama servisine zimmetten çikarildi
12 10.10.2014 ehgm h.a.ç.e.d. Bşk. Malüllük ve yaşlilik ayliği bağlama servisine elden sevk edilmek üzere işlendi
13 13.10.2014 ehgm h.a.ç.e.d. Bşk. Malüllük ve yaşlilik ayliği bağlama servisine zimmetten çikarildi
14 03.11.2014 ankara sgim kocatepe sağlik sgm destek hizmetleri-1 (gelen/giden evrak) servisine elden sevk edilmek üzere işlendi
15 03.11.2014 ankara sgim kocatepe sağlik sgm destek hizmetleri-1 (gelen/giden evrak) servisine zimmetten çikarildi
16 05.11.2014 ankara sgim kocatepe sağlik sgm sağlik kurulu büro işlemleri servisi-1 elden sevk edilmek üzere işlendi
17 05.11.2014 ankara sgim kocatepe sağlik sgm sağlik kurulu büro işlemleri servisi-1 zimmetten çikarildi
18 23.12.2014 ankara sgim kocatepe sağlik sgm sağlik kurulu büro işlemleri servisi-3 elden sevk edilmek üzere işlendi
19 23.12.2014 ankara sgim kocatepe sağlik sgm sağlik kurulu büro işlemleri servisi-3 zimmetten çikarildi
20 25.12.2014 ankara sgim kocatepe sağlik sgm destek hizmetleri-1 (gelen/giden evrak) servisine elden sevk edilmek üzere işlendi
21 25.12.2014 ankara sgim kocatepe sağlik sgm destek hizmetleri-1 (gelen/giden evrak) servisine zimmetten çikarildi
22 26.12.2014 sosyal güvenlik kurumu mithatpaşa genel evrak servisine elden sevk edilmek üzere işlendi
23 26.12.2014 sosyal güvenlik kurumu mithatpaşa genel evrak servisine zimmetten çikarildi
24 30.12.2014 ehgm h.a.ç.e.d. Bşk. Evrak tasnif servisine elden sevk edilmek üzere işlendi
25 30.12.2014 ehgm h.a.ç.e.d. Bşk. Evrak tasnif servisine zimmetten çikarildi
26 30.12.2014 ehgm h.a.ç.e.d. Bşk. Evrak dosya bağlama servisine elden sevk edilmek üzere işlendi
27 30.12.2014 ehgm h.a.ç.e.d. Bşk. Evrak dosya bağlama servisine zimmetten çikarildi
28 31.12.2014 ehgm h.a.ç.e.d. Bşk. Malüllük ve yaşlilik ayliği bağlama servisine elden sevk edilmek üzere işlendi
29 06.01.2015 ehgm h.a.ç.e.d. Bşk. Malüllük ve yaşlilik ayliği bağlama servisine zimmetten çikarildi
30 12.01.2015 ankara sgim kocatepe sağlik sgm destek hizmetleri-1 (gelen/giden evrak) servisine elden sevk edilmek üzere işlendi
31 12.01.2015 ankara sgim kocatepe sağlik sgm destek hizmetleri-1 (gelen/giden evrak) servisine zimmetten çikarildi
32 14.01.2015 ankara sgim kocatepe sağlik sgm sağlik kurulu büro işlemleri servisi-1 elden sevk edilmek üzere işlendi
33 14.01.2015 ankara sgim kocatepe sağlik sgm sağlik kurulu büro işlemleri servisi-1 zimmetten çikarildi
34 17.02.2015 ankara sgim kocatepe sağlik sgm destek hizmetleri-1 (gelen/giden evrak) servisine elden sevk edilmek üzere işlendi
35 17.02.2015 ankara sgim kocatepe sağlik sgm destek hizmetleri-1 (gelen/giden evrak) servisine zimmetten çikarildi
36 18.02.2015 sosyal güvenlik kurumu mithatpaşa genel evrak servisine elden sevk edilmek üzere işlendi
37 18.02.2015 sosyal güvenlik kurumu mithatpaşa genel evrak servisine zimmetten çikarildi
38 20.02.2015 ehgm h.a.ç.e.d. Bşk. Evrak tasnif servisine elden sevk edilmek üzere işlendi
39 20.02.2015 ehgm h.a.ç.e.d. Bşk. Evrak tasnif servisine zimmetten çikarildi
40 23.02.2015 ehgm h.a.ç.e.d. Bşk. Evrak dosya bağlama servisine elden sevk edilmek üzere işlendi
41 23.02.2015 ehgm h.a.ç.e.d. Bşk. Evrak dosya bağlama servisine zimmetten çikarildi

Arkadaşlar bugün kağıtlarımın son hali güncellendi ve tekrar ilk beni hasteneye sevk eden kuruma gitti. Bir sıkıntı yoktur demi.

05.03.jpg

Ekli dosyalar

• 05.03.jpg
    05.03.jpg
    62.7 KB · Görüntüleme: 269
Çok geçmiş olsun kardeş. Eee tedavisi mümkün değilse bu adamlar niye sana sürekli rapor vermediler

sgk ne yapacağına akıl sır erdiremezsin ö zellik ankaranın hatta raporum süreklıydı beni muayene eden doktor niye konturol muayenesi vermiş dedi ankara süründürmeye devam

Geri