Sgk haziran 2023 bez odemesi

M.emingnk

Üye
Üye
Peki bize niye bu kadar az yattı yine Allahallah

serbetcimehmet

Üye
Üye
ARKADAŞLAR BİR SORUM OLACAK
ben bu bez parasını ziraat bankasından çekiyorum 1 yıldır da daha dogrusu pez parası rapor olayı kaldırılıp bankadan bu paralar yatmaya başlayalı aynı banka aynı hesap numarası ve aynı ibana yatıyor çekiyordum bu ayın 9 da bankaya gönderilmiş diyordu ayın 8 den bu yana bugün baktım edevletten para geri gelmiş gerekce iban hatalıdır diyor kontrol ettim ibanı bankanın ve e devlette banka ödemeleri tanımlamasından ibanlar aynı iban hatalı degildir şimdi benim ne yapmam nereyi aramam lazım konu hakkında bilgi sahibi olanlar bilgilendirirse sevinirim, çok tessekkür ederim.

memo51

Üye
Üye
ARKADAŞLAR BİR SORUM OLACAK
ben bu bez parasını ziraat bankasından çekiyorum 1 yıldır da daha dogrusu pez parası rapor olayı kaldırılıp bankadan bu paralar yatmaya başlayalı aynı banka aynı hesap numarası ve aynı ibana yatıyor çekiyordum bu ayın 9 da bankaya gönderilmiş diyordu ayın 8 den bu yana bugün baktım edevletten para geri gelmiş gerekce iban hatalıdır diyor kontrol ettim ibanı bankanın ve e devlette banka ödemeleri tanımlamasından ibanlar aynı iban hatalı degildir şimdi benim ne yapmam nereyi aramam lazım konu hakkında bilgi sahibi olanlar bilgilendirirse sevinirim, çok tessekkür ederim.
Bulundugunuz ilin sgk müdürlügünü arayın hasta bezi ücreti ili ilgilenen servisle görüşün onlar sıkıntıyı giderir

Timsah

Üye
Üye
170 i arayıp rapor ödemelerine baglatin onlar yardimci olur

Kral6363

Üye
Üye
Arkadaşlar sağlık nedeniyle şehir disindayiz hasta alt bezi parasını kaç ay cekemezsek iptal olur

Sametcan01

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar bez parası alan olursa bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler..

Kral6363

Üye
Üye
Arkadaşlar sağlık nedeniyle şehir disindayiz hasta alt bezi parasını kaç ay cekemezsek iptal olur

sudem34

Üye
Üye
Ben kizim in edevletinden baktim hala işlemler devam ediyor yazıyor henüz hesaplara geçmedi

memo51

Üye
Üye
Ben aradım ayın 10undan sonra dediler 487 yansımış e devlete gecen ay 503 dü

Malp

Üye
Üye
Bizimde bugün düştü edevlet e işlemler devam ediyor yaziyor

Tekerlekli Sandalye