Sitede evlenmek isteyen engelliler için kategori oluşturulabilir mi?

sinandeniz

Üye
Üye
Baba beni ever :D

septik

Editör
Editör
:) Konu eğlenceli

Zamanımızın en değerli düşünürü olan cem yılmaz arkadaşımız bu soruna kesin çözümü sunmuştu ama sizin göznüzden kaçmış demekki durum tamamen duygusal.:)

Ne zaman engelli olmak tartışılmaz hale gelir, yaşam şartlarımızı idame ettirecek gücümüz olduğu zaman diye düşünürüm, peki engelimize rağmen yaşam şartlarımızı aştık o zaman evlenmek gibi kutsal bir konum bizim için uygundur.

Tabiki konuşalım anlaşalım birbirimizi tanıyalım birlikte yaşama şartlarımızı tartışalım ve inş evlilik gibi birbirimizi taşıyabilecek konuma gelelim.

septik

Editör
Editör
He unutmadan bende evelenmek istiyorum, :eek:

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:) peki o zaman ben pes ettim Halil Baba' ya müracaat ediniz o sizi everir...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Kelin ilacı olsa önce kendi başına sürer demiş atalarımız. :)
Daha ben kendimi everemedim sizi nasıl evereyim. :) İşin şakası bir yana sitede bir evlilik kategorisi oluşturulabilir. İyice düşünüp 1-2 haftaya bir şeyler yapayım...

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:) e hadi kolay gelsin sana hacııı bak demedi deme siteye katılım % 100 artacak bence malum bekar sayısı bu kadar çok ve talep inanılmazken vay senin haline :) işin zor dostum

sinandeniz

Üye
Üye
Günaydın arkadaşlar

şenerşenin bir filminde şenerşenin babası diyo ya karı iSterem ben karı kullağını'da şaplaklıyo site de kulak şaplaklayan sayyısı epeyfazla :cool:

ALLAH HERKEZİN GÖLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH HAKKIMIZDA EN HAYIRLISINI VERSİN

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evet öyle bir katagori açmamız mümkün olacaktır, ancak sanırım bazı sınırlanamalar getirip açmamız gerekiyor

septik

Editör
Editör
yağız kardeşim,

Evlenmek isteyenler çok şey istiyor deyince takıldım kaldım yazma ihtiyacı duydum.

Gerçekte konuya esprili yaklaşmıştım,fakat şu gerçeği görmek lazım diyelim onca engelli arkadaşımız ilerki yaşlarda akrabası olsa dahi birilerine ihtiyaç duyacağı kesin Allah uzun ömür versin anne baba kardeş bir noktaya kadar hep yanımızda olacaktır olurda,

Yaşım ilerlediği için çevremden edindiğim tecrübeler hayatımızı zaman içersinde zaten onca zorlukla geçirmiş olmamız ve artı olarak kendimizi yanlızlığa mahkum etmemizi gerektirmez.

Hayatımızı sadece sıkıntı, dert, sorun, acı gibi duygulara teslim etmemeliyiz aslında yaşanası öle duygular vardırki gücümüze güç, yaşamaya sebeb katar, bazen seninle atan bir kalp bazende sadece yanında duyduğun nefes sesi bile sana güç verir,

Buradan çıkaracağımız sonuç hemen herkes birine bağlansın evlensin değil, hemen her anlamıda bulabiliriz çok güzel dostuklar kurulacağı gibi iyi arkadaşlıklar bakarsın bazı arkadaşlarımızın evlenmelerine bile sebeb olabiliriz, soru şu neden olmasın ?

sinandeniz

Üye
Üye
AĞZINA SAĞLIK SEPTİK ABİ ŞİİR GİBİ KONUŞMUŞSUN

YANLIZLIK ALLLAHA MAHSUS BİRŞEY HER İNSANIN EVLENMESİ NORMAL OLDUĞU GİBİ BİZ ENGELLİLERDE AYNI ŞEKİLDE TABİ BİR EKSİKLE DİYELİM ARTIK NASIL ADLANDIRIRSAK EKSİKLİKMİ FAZLALIKMI TABİ BAŞKA ZOR YÖNLERİDE VAR ODA AYRI BİR KONU SAĞLIKLI BİR BİEYE BİLEM EVLİLİK AN GELİR ÇOK TERLETİR GÜZEL YANLARIDA ÇOK AMA BİZİ YARADAN YÜCE ALLAHIMZ DOĞRU ZAMANDA DOĞRU İNSANI KARŞIMIZA ÇIKARTSIN İNŞALLAH

son olarakta baba hadi beni ever :)

Tekerlekli Sandalye