Türkiye Aile Destek Programı DESTEK ÖDEMESİ İÇİN TARİH BELLİ OLDU

metehantr

Üye
Üye
Ptt kurumda gözükmeden kimliğinizle çekebilirsiniz ben şimdi aldım

mert

Üye
Üye

metehantr

Üye
Üye
Ziraat bankası iban vermiştim oraya yatmamış e devlet de ptt kurum ödemelerinde gözükmüyordu ptt den kimlikle çektim atm kartı verdiler artık karta yatacak her ay

Mertyigit

Üye
Üye
Herkese mi 500 ya onu anlamadim
Sende sagol metehan

Mertyigit

Üye
Üye
Annemin ptt karti varda sifresi yok bide anlamiyo atm den ozge hanim maaslari aldiginiz kartami yatmis
Simdi yilbasinda zam gelince kisi basi gelir artinca bu yardimin kesilme durumu varmi gerci asgari ucrette articakta yoksa bu yardimi ilk alan 12 ay almasi bi hak mı oldu bilgisi olan varmi

Özge52

Üye
Üye
Annemin ptt karti varda sifresi yok bide anlamiyo atm den ozge hanim maaslari aldiginiz kartami yatmis
Simdi yilbasinda zam gelince kisi basi gelir artinca bu yardimin kesilme durumu varmi gerci asgari ucrette articakta yoksa bu yardimi ilk alan 12 ay almasi bi hak mı oldu bilgisi olan varmi
Kesilmez benim kartım ön ödemeli sosyal destek kartı ptt den almıştım

Mertyigit

Üye
Üye
Yok yani kartsiz kimlikle cekilirmi onu soruyom gerci yazmislar giseden cektik diyede onu diyom özge hanim
Annem gelmedigine gore cekti heralde cekersem alisverise gitcem diodu
Cekenlere bereketli olsun

D

diyar02

Guest
Tabiki elinde PTT kartın varsa istediğin ATM den cekebilirsin ziraat bankası Vakıfbank halkbanksai alabilirsin bu bankalar devlet bankası olduğu için komisyon almıyorlar paranı tam olarak çekebilirsiniz

PTT kartımla ziraat bankasından çektim merkezde PTT gitmeme gerek kalmadan çektim
Ptt kart derken düzenli sosyal yardım aldığımuz kartamı yatırıyolar yoksa başvuruda verdiğimiz ibana mı yatırıyolar anlamadım.ben normal ptt hesabım var onun ibanı vermiştim.
Özge hanım ben bugün çektim beşyüz TL yatmış ziraat bankası ATM sinde çektim
Özge hanım ben bugün çektim beşyüz TL yatmış ziraat bankası ATM sinde çektim
Ptt kart derken düzenli sosyal yardım aldığımuz kartamı yatırıyolar yoksa başvuruda verdiğimiz ibana mı yatırıyolar anlamadım.ben normal ptt hesabım var onun ibanı vermiştim.

D

diyar02

Guest
Of allahım ya.bu ne şanssızlık.herkesin sonuçlandı neden bizimki hâlâ değerlendirme süreci yazıyor anlamış değilim.bizim sydv çokmu yavaş bu konuda anlamış değilim.hiç umudum kalmadı

Mertyigit

Üye
Üye
Ben vakifa gittim bi ay olmustu memur sen normal yardim basvurusu yapmisin dedi annemin e devletine baktim oglunuzun basvurusu oldugu icin sizin yardiminiz yapilmiyo diye bi uyari vardi vakifla irtibata gecin diye gittik duzelttik annem adina badvurduk 3 gunde kabul edildi annemin senin durumunda ayni olmasin diyar kardes

Mertyigit

Üye
Üye
Oglenden sonra yazdi 500
Dune kadar devam ediyo yaziyodu

D.BULUT

Üye
Üye
Şimdi bugun sanirim basvurusu kabul olan herkes,Aile destek odenegini tek aylik olarak aldi,buraya kadar güzel.Fakat bakanin aciklamasi,basvuru ayida dahil olarak odeme yapilacak demesi neydi?Hadi onu gectim,2 gun sonra Ağustos ayi girecek, Ağustos odemesi nezaman?Bir ay geriden gidecekse bu odemeler,yine surunecegiz!

Mertyigit

Üye
Üye
Annem cekmis kimlikle kart falan sormamislar kart da vermemusler

D

diyar02

Guest
Ben vakifa gittim bi ay olmustu memur sen normal yardim basvurusu yapmisin dedi annemin e devletine baktim oglunuzun basvurusu oldugu icin sizin yardiminiz yapilmiyo diye bi uyari vardi vakifla irtibata gecin diye gittik duzelttik annem adina badvurduk 3 gunde kabul edildi annemin senin durumunda ayni olmasin diyar kardes
Yok be kardeş aile destek başvurusu olarak yaptım.aile destek programına başvurmak istiyormusunuz seçeneği evet işaretledim.zaten başvuru detaylarında yazıyor.yanlış bişey yok yani.hatta kız kardeşiminde başvurusu aynı şekilde değerlendirme sürecinde.bizim sydv çok hantal ilerliyo galiba.kısmet diyelim bakalım nezaman sonuçlanacak

D.BULUT

Üye
Üye
Aile sosyal destek odemeleri,il ve ilce sydv araciliği ile yapilmiyor.Annem sydv bizzat gidip basvuru yapti,bugun sabah sordu hesaba yatmadi diye,biz basvuru kabul edip,bakanliğa yolluyoruz dedi.Onlarla alakasi yokmus!

Tekerlekli Sandalye