Türkiye Aile Destekleri Programı bu ayki tarih belli oldumu

Hocam ayın 7 sinde verileceği bilgisi kesin mi kaynak neresi acaba ?
Ekimin ilk haftası yatıcak ayrıca aile destek ödemesine zam geldi en düşük 850 en yüksek 1200 oldu zamlı ödeme kasımda yatıcak buna ek olarak çocuk ödemeside olacak aile destek paketine 2 çocuğu olana 350, 3 çocuğu olana 450,5 ve üstü çocuğu olana 500 ve 600 arasında değişiyor

Ekimin ilk haftası yatıcak ayrıca aile destek ödemesine zam geldi en düşük 850 en yüksek 1200 oldu zamlı ödeme kasımda yatıcak buna ek olarak çocuk ödemeside olacak aile destek paketine 2 çocuğu olana 350, 3 çocuğu olana 450,5 ve üstü çocuğu olana 500 ve 600 arasında değişiyor
1cocugu olan

geçen ay ayın 7 sinde engelli maaşım ile birlikte aldım kardeşim şuan engelli maaşım ptt kurum ödemelirinde aktif görünüyor aile destek ödemeleri yarın ayın 29 yatacagını sanmıyorum herkes birşey atıp duruyoryarın ödemeler yapılacak gibi yatacak olsa yarın aile destek ödemesi hazır diye yazması lazım sadece engelli maaşım hazır
1 ve 2 çocuğu olana 350 verilecek
haberin kaynagı nerden aldınız özge hanım

geçen ay ayın 7 sinde engelli maaşım ile birlikte aldım kardeşim şuan engelli maaşım ptt kurum ödemelirinde aktif görünüyor aile destek ödemeleri yarın ayın 29 yatacagını sanmıyorum herkes birşey atıp duruyoryarın ödemeler yapılacak gibi yatacak olsa yarın aile destek ödemesi hazır diye yazması lazım sadece engelli maaşım hazır

Mehmet kurtcebe sydv de memur ayrıca yutop kanalı var ayrıca cumhur başkanıda açıklama yaptı yutop da bak videosu var Mehmet kurtcebe

İzledinizmi mert bey

Yatmis yarın çekebilecek ve maalesef zamsız 500 lira berber 150 olmuş ona yeter anca bide dolmuş parası tamam işte
1000 1250 yine biseye yararına gelecek ay zamlı verecekler demek.

aile destek güncellenmiş ancak 500 tl yani zam yok bu ay

elektrik yardımı 44 tl artmış 216 dan 260 tl ye yükselmiş

06.10.2022 tarihinde çekebileceğim

Bu elektrik desteği 130 lira olanların ki arttı mı acaba. Biz de 130 yazıyor. Daha önce 130 alanlar arttımı? Bizim ilk defa olunca anlamadım

Elektrik desteği almak için napmam gerek sosyal yardım alanlara otomatik verilecek yazıyordu her tarafda nereye başvuranın evsiz kaldım diye ısınma yardımı istemiyorum şıkkını işaretlemiştim ahlaklı biri olarak ondandır acaba yada ne gerekiyor elektrik yardımı için engellilik falanmi?

Bu elektrik desteği 130 lira olanların ki arttı mı acaba. Biz de 130 yazıyor. Daha önce 130 alanlar arttımı? Bizim ilk defa olunca anlamadım
Gecen ay'a kadar 108 TL idi.Bu ay hanede 2 kişi olanlara 130 tl yattı,zamlı aldınız yani.
Elektrik desteği almak için napmam gerek sosyal yardım alanlara otomatik verilecek yazıyordu her tarafda nereye başvuranın evsiz kaldım diye ısınma yardımı istemiyorum şıkkını işaretlemiştim ahlaklı biri olarak ondandır acaba yada ne gerekiyor elektrik yardımı için engellilik falanmi?
PTT kurum ödemelerine bakın,daimi aldığınız sosyal yardım varsa adınıza aktarılmıştır.Aile destek programı alanlara oto yansıyacak.Sanırım önümüzdeki ay başlar.

Evsiz kaldım diyorsun elektrik desteği nasıl olucak

Geri