1100 TL Nakdi Yardım Yapılacak

Vedatkilic18

Üye
Üye
Burada siyaset yapmayı yanlis buluyorum.
Tek gerçek vardır halkın birlik olması.
Lütfen parti seviciligi yapıp bayraklarını sallamayın...

Bizi birbirimize düşürdüler kendileri mali götürüyor. Bundan önce yardim mi yapılıyordu diyeceğinize daha fazlasını isteyin. Çünkü kendi söylemleri Türkiye dünya lideri !

Yani su anki yardımlar bana yetiyor cok sukur
Ancak bazı engelli vatandaşlarımız hakikaten perisan halde. Çalışamayacak durumdalar ve tek gelirleri buradan gelecek paralar.

Zaten iyi değiller her ay maas yatar mi yatmaz mi stresiyle psikolojileri de bozuldu insanların.

Bırakın iktidarlarin muhalefetin sizin savunmaniza ihtiyacı yok.

Sen beni savun komşunu savun
Komsun için biseyler soyle.

Bundan önce veriliyormuş verilmiyormus dünyanın en sig en vahim düşüncesidir.
Umarim Bundan kurtulur birlik olmayı başarırız

Herkese hayırlı ramazanlar

serbetcimehmet

Üye
Üye
böyle olmayacak sosyal hizmetler müdürlüğü kendi resmi internet sitesinde tc kimlik numarasiyla 1100 tl sorgulama bölümü açsa herkes kendi tc numarasiyla sorgulasa da milleti bu şekilde madur etmese daha iyi olur du

qxqxqx

Üye
Üye
Azad21 isimli arkadaş ve ben kimsenin kalbini kırmak veya alay etmek için bunu söylemiyoruz. Hatta benim gibi devlete güvenip bu parayı alacakmış gibi hesap yapıp daha sonra sıkıntıya düşmemeniz için sizi uyarıyoruz. Ben az daha bu paraya güvenip borç yapacaktım, ama gelin görün yıllardır aksamadan aldığım engelli maaşım bile yok bu ay. Benim gibi binlerce insan engelli maaşını alırsa şanslı saysın kendini, pandemi yardımını 1100 TL unutun. Yüzde bir trilyon kesinlikle söylüyorum. Engelli ve muhtaçlar yararlanamıcak bu yardımdan.

böyle olmayacak sosyal hizmetler müdürlüğü kendi resmi internet sitesinde tc kimlik numarasiyla 1100 tl sorgulama bölümü açsa herkes kendi tc numarasiyla sorgulasa da milleti bu şekilde madur etmese daha iyi olur du
nerdee yazılımcıları senede asortik karı kız tavlamal için uğrar kurumlara alırlar 10 bin maaşları tenelerde yerler
iki kodluk iş zor gelir bulda elemanları yaptır
türkiye anadolu böyle düzelmez insanı bozuk.
ciddi devletlerde
yazılımcı vesaire kimse böyle bir ihtiyaç var der görev namusu sayar istek yapılmasa bile önerir
burda nolur işe uğramazlar kazala atılsalar işten sen kimolduğumu biliyonmu derler eşrafdan bakandan mafyadan aracı sokarlar ertesi günü göreve iade alırlar.

halil3333

Üye
Üye
Beyler ve azad kardeş bildiğini kendine sakla buraya gelip milletin kafasına lüzumsuz soru laf sokma milleti kuşkuya uzuntuye gereksiz sinir bozuculuk yapma faz 1 faz 2 faz 3 yok efendim faz 1 ler almicak mista felan bos laf yapma faz 1 den tut faz 3 e kadar daha önce kimler aldiysa yine ayni kişiler alicak buraya geliyorsun milleti birbirine dusuruyosun boş yere sayfaları millete yazdırıp meskulediyorsun ve ayrıca birşeyler bilmiyorsun etmiyorsun lüzumsuz konuşma laf sokuyosun bu pandemi ayın 10 na kadar hesaplarda olucak olgun düşünemiyorsunuz 5 gün sabredemiyodunuz kalmışki 1 gün bile sabır selamet yok lüzumsuz laf sokup gereksiz boş konuşma yapıyorsun kardeşim daha önce kimler aldiysa yine kişiler alicak ne eksik sadece izle ve bekle

Timsah

Üye
Üye
Ben malesef faz 1 den almistim bugün maaşı çektim ama yardım yok adam sigortalı çalışıyo evi var arabası var engellisi yok ona çıkmış birisi söylese inanmazdım neye göre belirlediler yardımları aklım almadı akşamdan beri kafam durdu

Erkancan3434

Üye
Üye
Ben malesef faz 1 den almistim bugün maaşı çektim ama yardım yok adam sigortalı çalışıyo evi var arabası var engellisi yok ona çıkmış birisi söylese inanmazdım neye göre belirlediler yardımları aklım almadı akşamdan beri kafam durdu
Hangi ilde yaşıyorsunuz ve ne zaman çektiniz parayı

halil3333

Üye
Üye
Kardeş sabırlı olun Allah aşkına ne kadar rabirsizsiniz hayret bişe ya bugün almazsan ayın 10 a kadar teslim edilecek sabır edin şaşıyorum size çok tuhafsiniz sabır nedir bilen varmi
Lütfen sabır li olun ya sürekli aynı seyleri tekrarlamayin yoğun Luk var sistemde bir yandan yasak var kısıtlı çalışma yapıyorlar sabır edin arkadas hayret biseysiniz alala

Elif altin

Üye
Üye
Ya siyaset yapayalim burada bence yatarsa aliriz yapmazsa bu şekilde devam. Sonuxta bu site fikir alışverişi yaptığımız bir yer siyaset degil

septik

Editör
Editör
Arkadaşlar.

2021 Yılı pandemi desteginden yararlanmamış olan arkadaşlarımız cimere yüklensin, emin olun bir kaç bin kişi pandemi desteğinden bizlerde yararlanmak istiyoruz derse dikkate alınırız.

Bu yıl yapılan pandemi desteği konusu tam bir rezillik oldu, düşünün 65 yaş maaşı alanların çoğu yaşından dolayı interneti tam manasıyla zaten kullanamaz belkide faz 2-3 den hiç haberleri bile olmadıki nasıl başvuru yapacaklardı.

Ayrıca diğer 2022 engelli maaşı alan arkadaşlarımızın eline ya 609 tl yada 914 tl bir para geçiyor, Türk telekomu zaten biliyoruz endüşük ev neti %25 engelli indirimle rağmen 70 tl ve ev telefonunu zorunlu tutuyor ki yalın internet alacak olsanız en az 10 tl gibi faturanıza ekleniyor bu durumda elimize geçen üç kuruş ekmek paramızın en az 80 tl sını ayırıpta evimize internet dahi alamayanlarımız çöğunlukta geçen seneki pandemi desteği faz 2-3 ten nereden haberi olacakta başvuru yapacak.

Bana kalırsa herkes cimere kendi uslubunca imkanlarının yetresizliğinden kısaca bahsederek bu yılın 1100 tl pandemi yardımından bende yararlanmak istiyorum şeklinde istek, görüş veya şikayet kısmına yazarsa dikat çekeriz.

Son düzenleme:

Elif altin

Üye
Üye
Arkadaşlar.

2021 Yılı pandemi desteginden yararlanmamış olan arkadaşlarımız cimere yüklensin, emin olun bir kaç bin kişi pandemi desteğinden bizlerde yararlanmak istiyoruz derse dikkate alınırız.

Bu yıl yapılan pandemi desteği konusu tam bir rezillik oldu, düşünün 65 yaş maaşı alanların çoğu yaşından dolayı interneti tam manasıyla zaten kullanamaz belkide faz 2-3 den hiç haberleri bile olmadıki nasıl başvuru yapacaklardı.

Ayrıca diğer 2022 engelli maaşı alan arkadaşlarımızın eline ya 609 tl yada 914 tl bir para geçiyor, Türk telekomu zaten biliyoruz endüşük ev neti %25 engelli indirtimine rağmen 70 tl ve ev telefonunu zorunlu tutuyor ki yalın internet alacak olsanız en az 10 tl gibi faturanıza ekleniyor bu durumda elimize geçen üç kuruş ekmek paramızın en az 80 tl sını ayırıpta evimize internet dahi alamayanlarımız çöğunlukta geçen seneki pandemi desteği faz 2-3 ten nereden haberi olacakta başvuru yapacak.

Bana kalırsa herkes cimere kendi uslubunca imkanlarının yetresizliğinden kısaca bahsederek bu yılın 1100 tl pandemi yardımından bende yararlanmak istiyorum şeklinde istek, görüş veya şikayet kısmına yazarsa dikat çekeriz.
Haklısınız bende yazdım şimdi gene yazacağım

Eyupuygun

Üye
Üye
Beyler ve azad kardeş bildiğini kendine sakla buraya gelip milletin kafasına lüzumsuz soru laf sokma milleti kuşkuya uzuntuye gereksiz sinir bozuculuk yapma faz 1 faz 2 faz 3 yok efendim faz 1 ler almicak mista felan bos laf yapma faz 1 den tut faz 3 e kadar daha önce kimler aldiysa yine ayni kişiler alicak buraya geliyorsun milleti birbirine dusuruyosun boş yere sayfaları millete yazdırıp meskulediyorsun ve ayrıca birşeyler bilmiyorsun etmiyorsun lüzumsuz konuşma laf sokuyosun bu pandemi ayın 10 na kadar hesaplarda olucak olgun düşünemiyorsunuz 5 gün sabredemiyodunuz kalmışki 1 gün bile sabır selamet yok lüzumsuz laf sokup gereksiz boş konuşma yapıyorsun kardeşim daha önce kimler aldiysa yine kişiler alicak ne eksik sadece izle ve bekle
sevgili kardeş keşke alsa inan çok isterdim başta en muhtaç durumda olan benim sana herşeyin üstüne yemin ettim bak çöpten soğan ayıkladım dün kurtlu olanları attım, yarısı çürük iki tane buldum onu yemeğe doğradık, ama pandemi dağıtımı bitti elden alanlar aldı, hesabına yatanlar yattı, PTT den çekenler çekti ve bitti. 2021 yılı Tam Kapanma Pandemi desteği dağıtımı bitti. Sonuçlandı. Finito. Bundan sonra şanslı olanlar engelli maaşını beklesin belki bir ihtimal onu alabilirler.

qxqxqx

Üye
Üye
düşündümde kızmak yerine bişeyler yapmalı
septiğin dediği gibi cimer falan ama ben yatacağını düşünüyorum yatmazsada geç olur dicekler bu kez oda doğru
hep bakanlığın düzgün açıklamaması yada bizlerin arayıp net cevap almamız.

Son düzenleme:

halil3333

Üye
Üye
Bak hala boş laf ve usteliyorsunuz kardeşimin ya bilerek burda cirgar cikartiyosusunuz ayın 10 a kadar teslim edilecek diyorum siz hala boş laf peşindesiniz yazma kardeşim sesiz dur ve bekle yazma boş laf yapma
Sevgili sayın atminler bu gereksiz lüzumsuz ve adam gibi söylediğimiz taktirde hala boş yalan fikirler veren su kisileri lütfen rica ediyorum gerekeni yapin

poyraz422

Üye
Üye
merhaba arakadaşlar hayırlı akşamlar. bugün babaannemin yaşlılık aylığını çektik. 1100tl yardım falan yatırlmamış. yaşlılık aylığı alan kişiye veriliyormu acaba bu 1100tl

Eyupuygun

Üye
Üye
merhaba arakadaşlar hayırlı akşamlar. bugün babaannemin yaşlılık aylığını çektik. 1100tl yardım falan yatırlmamış. yaşlılık aylığı alan kişiye veriliyormu acaba bu 1100tl
Halil3333 ve bazı kardeşlere göre herkes alacak. Ama bakanlığın ve resmi kurumların açıklamasına göre alanlar aldı bitti yaşlı aylığı ile beraber verilmediyse yok.

osmaniye 80

Üye
Üye
Arkadaşlar pandemi destek ön başvuru yapmak için giriyorum doğum yılının son rakamına göre diyor benim 4 Çarşamba diyor ee bugün Çarşamba ama işlemi yaptırmıyor birde basvurudan sonra hani bakıyorsunuz ya devam ediyor yada onaylandı onları nereden bakıyorsunuz çıkmıyor bizde

edo24

Üye
Üye
selam kardeşim inan arap saçına döndü olay bakanlık saçma sapan bir açıklama yaptı neyin nesi olduğunu kimse anlamadı ve sonuç alan kimse yok gibi artık şansına mı adamına göre mi kimsenin mantıklı bir fikri yok sadece kimse bu yapılan muameleyi hak etmedi ve birde utanmadan komşusu açken tok yatan bizden değildir derler he canım he kesin öyledir

poyraz422

Üye
Üye
edo24 doğru söylyorsun kardeşim ben anlamıyorum bu nasıl düzen bu nasıl adalet. çevreme bakıyorum engelli kardeşlerimiz var raporları var yaşlılarımız var onlara verilmiyor yardım. adamın dairesi var arabası var bunlara veriliyor.anlıyacağımız zengin her zaman zengin oluyor. gariban zaten gariban.

Eyupuygun

Üye
Üye
Başvuru olayı bitti artık başvuru yapılmıyor. Geçen sene başvuru yapıp Faz 2 ve Faz 3 den alanlar tekrar aldılar bugün. Dağıtım bitti. Saat 21.30 bu saatten sonra jandarma vs kırsal kesimde belki eve getirmediği varsa onlar kaldı. Boşuna başvuru için uğraşmayın. Bakanlık sitesinde kimler alacağı yazıyor.

Tekerlekli Sandalye