1100 TL Nakdi Yardım Yapılacak

Timsah

Üye
Üye
Ben 12den sonra bakarım yatma gibi bi durum olursa yazarim buraya ama sanmıyorum bakalım

Ben 12den sonra bakarım yatma gibi bi durum olursa yazarim buraya ama sanmıyorum bakalim
Yazarsanız sevinirim teşekkürler ama maaşlar yatacak yardım mechul

Rabia çalışkan

Üye
Üye
Arkadaşlar ben normalde 8inde alıyorum ama bu gece kontrol edeceğim yatarsa haber veririm olmazsada ayin 6sinda bi tanıdığım alacak o zmn mutlaka haber ederim size rahat olun

Polatt58

Üye
Üye
Azad arkadaşımız hakkı verilmeyecek bende alırım diye umutlandım adama kızmayın arkadaşlar defol diyenler utanır heralde geçen sene mart ayında yani faz 1 otomatik olarak alan engelli veya ihtiyaç sahipleri bu yardımdan yararlanamıyor kesin bilgi 144 verdi faz 2 ve faz 3 başvuru yaparak alanların bazılarına hesaplara geçti para ama birçok engelli yakını 65 yaşında olanlar bu nakti yardım yapılmayacak birbirinize kızmanın anlamı yok herkes ihtiyaç sahibi bende bütün gün bir umut bekledim bilgi verdiler boşuna başvuru yapmayın başka yardım verirler bulunduğunuz işin sosyal yardımı ararsanız patates soğan yardımı veriyorlar sizin olsun dedim patatesin iz dalga geçer gibi 5 kilo patatese başvuru alıyorlar

AZAD21

Üye
Üye
Azad arkadaşımız hakkı verilmeyecek bende alırım diye umutlandım adama kızmayın arkadaşlar defol diyenler utanır heralde geçen sene mart ayında yani faz 1 otomatik olarak alan engelli veya ihtiyaç sahipleri bu yardımdan yararlanamıyor kesin bilgi 144 verdi faz 2 ve faz 3 başvuru yaparak alanların bazılarına hesaplara geçti para ama birçok engelli yakını 65 yaşında olanlar bu nakti yardım yapılmayacak birbirinize kızmanın anlamı yok herkes ihtiyaç sahibi bende bütün gün bir umut bekledim bilgi verdiler boşuna başvuru yapmayın başka yardım verirler bulunduğunuz işin sosyal yardımı ararsanız patates soğan yardımı veriyorlar sizin olsun dedim patatesin iz dalga geçer gibi 5 kilo patatese başvuru alıyorlar
Polat kardeşim ben doğru olanı söyledim ve günah keçisi ilan edildim beni adminlere dahi şikayet ettiler bu zor süreçte dilerim ki bütün engelli kardeşlerim alsın

Elif altin

Üye
Üye
Kardeşim ihtiyaç sahibi olarak başvurdu faz 1 fazla 2 yi aldi gecen sene bugün de yeni 1100 tl yattı. Yani hersey muamma

Can35

Üye
Üye
geçen sene 15 mayıs 2020 tarihinde eikp ödemesi ile 1000 tl yatmış...hatta birşey daha hatırlıyorum sizlerde hatırlayacaksınız aile bakanlığı evde bakım alanların bu pandemi parasını alsın diye kanuna ek madde koydu...yardım parasını alamayan kişiler ya gelir yüzünden yada bazı şartlar yüzünden alamadı...ben alacağımıza inanıyorum hatta geçen seneki yazımda bizde yani evde bakım parası alanlarda bu haktan yararlanacak dedim....

Polatt58

Üye
Üye
Azad okudum kardeşim 2 tane forumuda takip ediyorum haklısın kötü niyetin olmadan yazıyorsun millet yanlış anlıyor dediğin doğru çok kişi alamıyor bu yardımı elif hanım dediğiniz şöyle faz 2 aldıysa kardeşiniz hak kazanmış olabilir ama sadece faz 1 den aldıysa yapmıyorlar bir muamma yok 65 yaşındaki bir tanıdığa geçen sene alamadı bu senede alamıyor ben engelliyim banada çıkmadı bu yardım bana çıkmıyorsa çadırda kalanlar bile çıkmaz benim bir gelirim yok hanede sıfır gelir var bir mal varlığım yok kiracıyım bu yardımı kime neye göre veriyorlar anlamış değilim saçmalık ötesi bana adamlar diyorki geçen sene mart ayında aldıysan sana çıkmadı ama 3 ay önce alanlara bile veriyorlar forumlardan duyuyoruz yalan doğru bilemem alıyorum diyenleri okuyoruz ama inanın ülke genelindeki birçok engelli bu yardımı almayacak verdiklerine neden nasıl hangi amaçla veriyorlar bir cevap bulmak zor neyse altı üstü 1000 tl zengin etmez fakirde etmez Allah ülkemize zeval vermesin ne diyelim birbirinizi üzmeyin diye yazdım herşeyin hayırlısını istemek lazım küfür kavga etmeyin bizim bizden başka dostumuz yok selametle

Özge52

Üye
Üye
Aile bakanlığının yapacağı resmi açıklamayı bekleyelim. Açıklama bugün veya yarın yapılır. Şahsi düşünceme göre daha önce 1000 TL alanların hepsi bu yeni yardımdan yararlanacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları ve ayrılan kaynak bunu gösteriyor.
Arkadaşlar ben engelli yakını aylığı alıyorum geçen sene faz 1 den almıştım otomatik olarak yatmıştı ama bu sene bizlere yok yarın maaşı çekicem fark olup olmadığı çıkar ortaya

AZAD21

Üye
Üye
Zaten ilk günden beri inanmamıştım

ahmet34

Üye
Üye
1000 tl covıd yardımımı yoksa 1100 tl bayram harclıgımı sayfalar dolusu mesaj olmus.ayrıca yatarsa zıraate otomatık yatması lazım
basvuru yaparken bırsuru bılgı gelırı falan sormuslardı gecen sene

AZAD21

Üye
Üye
Pandemi yardımı dün itibariyle e devlete tamkapanma sosyal yardım diye yazılmış sa hesaplara yatar ama edevlete yazılmamış sa pandemi yardımını unutunn

ahmet34

Üye
Üye
Pandemi yardımı dün itibariyle e devlete tamkapanma sosyal yardım diye yazılmış sa hesaplara yatar ama edevlete yazılmamış sa pandemi yardımını unutunn
tamkapanma sosyal yardım
Toplam100kayıt bulunmuştur.

Tekerlekli Sandalye