2013 Ekim Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

kartal bjk

Üye
Üye
balıkesir sosyal hizmetler müdürlüğünü aradım.benim aradığımda saat 14.00 dü.bana işlemler devam ediyor arkadaşlar bayram öncesi yetişdirmeye çalışıyorlar dedi.ama şuan itibarıyla yatmamış durumda.acaba bu bakım paralarının cumartesi pazar günü yatma ihtimali varmıdır.bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.şimdiden teşekkürler.

ramke84

Üye
Üye
balıkesir sosyal hizmetler müdürlüğünü aradım.benim aradığımda saat 14.00 dü.bana işlemler devam ediyor arkadaşlar bayram öncesi yetişdirmeye çalışıyorlar dedi.ama şuan itibarıyla yatmamış durumda.acaba bu bakım paralarının cumartesi pazar günü yatma ihtimali varmıdır.bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.şimdiden teşekkürler.
kardeşim aynı durum suan denizli içinde söz konusu durumda lakin bugece hesaplara geçti geçti geçmedi resmi tatil dolayısıyla şahsi fikrim bayramdan sonraya kalıcaktır. Bir umut inşlh yatmayan tüm illermizin bu gece yatması.

mersinlim

Üye
Üye
ne alaka gezi ile

adana mersin duysun

ne alaka gezi ile sosyayal hizmet teki görevliler tammen ters zaten başbakan a adamlar bize başbakan bile karışamaz demiyormu... daha önce de azar ladıkları için ben valilige şikayet etim bunları arkadaş lar yanlış davranan ları lütfen valilige şikayet te bulunun ... ceblerin den vermiyorlar parayı bankada çalıştırıyorlar bu paraların hepsi aynı zaman da illerin hesabına geçiyor bunlar kasti yapıyorlar.....

sivaslı58

Üye
Üye
Aynen katılıyorum mersinlim sana
Burada sıkıntı işini layıkıyla yapmayan memur da.adamlar kral gibiler sırtını dayamışlar devlete kimse karışamıyor işlerine nasıl gelirse öyle çalışıyorlar.yatan il sayısı 30 un üstünde zannetmiyorun ki maliye bunlar yatsın diğer iller kalsın.işini yapan memur ve yapmayan ipe un seren kendi insanımız memurlarda.
Rabbim akıllarını başlarına almalarını nasip etsin.o işi layıkıyla yapacak hatta aldıkları ücretinde bu işi yapacak insanlar var.gel görki herşey bunların elinde.
Umarım bekleyen tüm iller bayram öncesi yatar ve huzurlu bir bayram geçirirler.
Ama bu MEMUR zihniyetiyle zor dostum...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Ekim Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi
Engelliler gen.tr

1_Ankara
2-Bilecik
3-Samsun
4-Burdur
5-Kırıkkale
6-Tokat
7-Aydın
8-Bursa
9-Antalya
10-Erzurum
11-Zonguldak
12-Hatay
13-Eskişehir
14-Bartın
15-Muğla
16-Kırşehir
17-Karabük
18-Tekirdağ
19-Kütahya
20-Afyonkarahisar
21-İstanbul
22-Sakarya
23-Şanlıurfa
24-Kahramanmaraş
25-Kocaeli
26-Osmaniye
27-Uşak
28-diyarbakır
29-Edirne
30-Konya
31-Mardin

halil3333

Üye
Üye
evet haklısınız ben bunu dusuneli çok oldu bakın antal ve bırcok il mersınden sonra yatardı ayrıca ayın 12 sıne gecmek uzereyız bu yatan ıller nerdeyse ayın 22 sınde felan yatardı normalde bayram dolasıyla erkenden hesaplara yatırıldı aradım 25 ıne kadar yatacak dıyorlar mersın sosyal hızmetler demekkı 25 ıne kadar para faız yapacak lokma dogacak bu işte bir bit yeniği var şeker bayramındada aynısını yaptılar sımdı yıne aynı bunlara para gelelı ay gırmeden teslım edılır mılletın parası demekkı nerdeyse 1 ay para ellerınde duruyor belkıde daha az belkıde daha fazla bende kaç defa azar işittim adamlar o kadar rahat konusuyorlarki sankı bızım canımızın ipi adamların elinde çok havalı ve artisler senın soyledıklerını duymuyorlar konusturmadan lafı yapıstırıp telefonu çap dıye yuzune kapatırlar bu konuyu bizzat ele almak gerekır ama bırtek benle degıl bırlık ıcınde bunu cozerız aldıgım haberler zaten cok kotu bu anlattıklarımla kalmıyor devamıda var uzatmak ıstemıyorum 1 kişi yuzunden kaç kısının hakkını yok eden 1 kısı var buda bayan gorevlı orda heryer onaylar hakkı ama o kadın onaylamıyor ınat benım ınadım deyıp kac kısının hakkına mani oluyormus daha bırcok sey bır terslık var mersın sosyal hızmetlerde hayırlısı yapacak cok sey var ama bırlık olarak evet derım ben....

dobay 10.5

Üye
Üye
evet arkadaşlar BANDIRMA Balıkesir yatmıştır...herkese şimdiden hayırlı bayramlar...

haykolik

Üye
Üye
evet haklısınız ben bunu dusuneli çok oldu bakın antal ve bırcok il mersınden sonra yatardı ayrıca ayın 12 sıne gecmek uzereyız bu yatan ıller nerdeyse ayın 22 sınde felan yatardı normalde bayram dolasıyla erkenden hesaplara yatırıldı aradım 25 ıne kadar yatacak dıyorlar mersın sosyal hızmetler demekkı 25 ıne kadar para faız yapacak lokma dogacak bu işte bir bit yeniği var şeker bayramındada aynısını yaptılar sımdı yıne aynı bunlara para gelelı ay gırmeden teslım edılır mılletın parası demekkı nerdeyse 1 ay para ellerınde duruyor belkıde daha az belkıde daha fazla bende kaç defa azar işittim adamlar o kadar rahat konusuyorlarki sankı bızım canımızın ipi adamların elinde çok havalı ve artisler senın soyledıklerını duymuyorlar konusturmadan lafı yapıstırıp telefonu çap dıye yuzune kapatırlar bu konuyu bizzat ele almak gerekır ama bırtek benle degıl bırlık ıcınde bunu cozerız aldıgım haberler zaten cok kotu bu anlattıklarımla kalmıyor devamıda var uzatmak ıstemıyorum 1 kişi yuzunden kaç kısının hakkını yok eden 1 kısı var buda bayan gorevlı orda heryer onaylar hakkı ama o kadın onaylamıyor ınat benım ınadım deyıp kac kısının hakkına mani oluyormus daha bırcok sey bır terslık var mersın sosyal hızmetlerde hayırlısı yapacak cok sey var ama bırlık olarak evet derım ben....

merak etme gardaş gereken yerlere şikayet edildi adana için yazıyorum sizde ilinizdeki milletvekilinize yada aile ve sosyal politikalar bakanı FATMA ŞAHİNE imeil atabilirsiniz cevabı mutlaka geliyor nasılmı imeil atacaksınız feysinizde fatma şahin yazacaksınız sayfası çıkar sonra begeneceksiniz sayfasını ve mesaj olarak yazacaksınız size mutlaka dönüş yapıyorlar ondan sonra şikayetini bildireceksiniz haa buarada kendi telefonunuzu yazmayıda unutmayın sizi arayabilirle

Serdar45

Üye
Üye
Anlaşılan yine ramazan bayramı gibi bir çok il yatmasına rağmen MANİSA bayram sonuna kalacak

kartal bjk

Üye
Üye
balıkesir/ayvalık yatmıştır...yatmayan illerin en kısa zamanda yatması dileğimle.herkese hayırlı bayramlar.

serap07

Üye
pazartesı de yatmassa ekım 25 de alırız ..mersın dekı sosyal calısmacılarn yetrı kadar calısmadıgı ortada

serap07

Üye
zaten en ufak bı adres degısıklıgı yuzunden aylarca maas kesıntısı yaıp magdur yapıyorlar ... barı bu ay bı kıyak geceydınız mersın engellı ve engellı yakınlarına

halil3333

Üye
Üye
kıyak geme felan dıye bırsey yok bütün illerin yatması için talimat verilmiş malıye bakanlıgıda yollamış yatırılması için bakın nerdeyse normalde mersınden sonra yatan yerler hepsı yattı mersın neden yatmıyor memurların yuzunden belkıde bankada parayı çalıstırıyorlar bır gıcıklık bıze karsı ellerınden gelse alayını kesecekler...

Tekerlekli Sandalye