2013 Ekim Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

sinandeniz

Üye
Üye
adanalı arkadaşlar ve diğer evde bakım maaşı yatmayın illerdeki engelli arkadaşlar fatma şahine mail atıp şikayetlerimizi yazalım belki bi çözmm olmayacak bu saatten sonra ama biz engellilerinde uyuduğunu sanmasınlar fatmaya yazacağınız link bu Fatma Şahin |

orcunaral

Üye
Üye
adanalı arkadaşlar ve diğer evde bakım maaşı yatmayın illerdeki engelli arkadaşlar fatma şahine mail atıp şikayetlerimizi yazalım belki bi çözmm olmayacak bu saatten sonra ama biz engellilerinde uyuduğunu sanmasınlar fatmaya yazacağınız link bu Fatma Şahin |

mersin adana da yaşayan arkadaşlar sesimizi duyuralım herkez email atsın fatma şahin bakanımıza SUSMA SUSDUKCA SIRA SANA GELECEK

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Ekim Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi
Engelliler gen.tr

1_Ankara
2-Bilecik
3-Samsun
4-Burdur
5-Kırıkkale
6-Tokat
7-Aydın
8-Bursa
9-Antalya
10-Erzurum
11-Zonguldak
12-Hatay
13-Eskişehir
14-Bartın
15-Muğla
16-Kırşehir
17-Karabük
18-Tekirdağ
19-Kütahya
20-Afyonkarahisar
21-İstanbul
22-Sakarya
23-Şanlıurfa
24-Kahramanmaraş
25-Kocaeli
26-Osmaniye
27-Uşak
28-diyarbakır
29-Edirne
30-Konya
31-Mardin
32-Çanakkale
33-Van
34-İzmir
35-Balıkesir
36-Malatya

eagle20

Üye
Üye
denizlinin yatmaması ilginç bekliyoz ama bayramdan sonraya kaldı herhalde

yziya

Üye
Üye
sivas hala yatmadı umarım bugun yatarda bayramımızı rahat geçiririz.

ramke84

Üye
Üye
denizlinin yatmaması ilginç bekliyoz ama bayramdan sonraya kaldı herhalde
aynen kardeşim benim pazartesi için bir umudum var çünkü bankalar öğleye kadar EFT işlemlerinin olucağı yönde açıklmasını okudum. Sosyal yardımlaşmayı aradığımızda bayram önü yatıcak ama günü belli deil demişlerdi inşlh yatar.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Ekim Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi
Engelliler gen.tr

1_Ankara
2-Bilecik
3-Samsun
4-Burdur
5-Kırıkkale
6-Tokat
7-Aydın
8-Bursa
9-Antalya
10-Erzurum
11-Zonguldak
12-Hatay
13-Eskişehir
14-Bartın
15-Muğla
16-Kırşehir
17-Karabük
18-Tekirdağ
19-Kütahya
20-Afyonkarahisar
21-İstanbul
22-Sakarya
23-Şanlıurfa
24-Kahramanmaraş
25-Kocaeli
26-Osmaniye
27-Uşak
28-diyarbakır
29-Edirne
30-Konya
31-Mardin
32-Çanakkale
33-Van
34-İzmir
35-Balıkesir
36-Malatya
37-Isparta

hüseyin35

Üye
Üye
arkadaşlar izmir yattı gözüküyor listede bankaya gittim yok para hesapta çeken varmı izmirde aranızda

halil3333

Üye
Üye
evet bende mail attım arkadaslar bu işte bit yenıgı var duydugum ve aradıgım yerler telefonda butun ıllerın odeneklerı yollandı dıye bılgıler aldım bakınız nerdeyse yarıya ulastı yatan ılller memurlar ortbaz edıyor ınat edıyorlar yatırmakta yatırmaları gerekır paralarımızı kesın bırseyler donuyor hanı bazen telefonda azar yerız bızde buna tahamul edemeyıp sıkayet ederız valılıga veya mahkemeye veırrız ya bunlardan dolayıda yatırmayıp ınat edıp dahasıda var belkıde ısletıyorlar parası bılemıcem ama genelde mersın den sonra yatan ıllerın hepsı yattı suan ben bır terslık var bu ıste kesın arkadaslar....

gülümse_hayata

Üye
Üye
arkadaşlar yokmu izmir maaş çeken cvp bekliyom

İzmirden maaşın yattığını bildiren üyelerimiz oldu bundan dolayı listeye ekledik. İzmirli arkadaşlar lütfen izmir konusunda bilgi verirseniz bizlere konu hakkında emin olmuş oluruz. Fakat il ve ilçelerde bazen aksaklık olabiliyor bunuda gözönünde bulundurmak lazım.

halil3333

Üye
Üye
gülümse_hayata diğer sitelerede baktım izmir yatmış söyleniyor arkadasın bır problemi olabılır maaş sıkıntısında kesıntı felan gıbı

aliakrep

Üye
Üye
evet bende mail attım arkadaslar bu işte bit yenıgı var duydugum ve aradıgım yerler telefonda butun ıllerın odeneklerı yollandı dıye bılgıler aldım bakınız nerdeyse yarıya ulastı yatan ılller memurlar ortbaz edıyor ınat edıyorlar yatırmakta yatırmaları gerekır paralarımızı kesın bırseyler donuyor hanı bazen telefonda azar yerız bızde buna tahamul edemeyıp sıkayet ederız valılıga veya mahkemeye veırrız ya bunlardan dolayıda yatırmayıp ınat edıp dahasıda var belkıde ısletıyorlar parası bılemıcem ama genelde mersın den sonra yatan ıllerın hepsı yattı suan ben bır terslık var bu ıste kesın arkadaslar....
bilmediğimiz bir durum olabilir.

hüseyin35

Üye
Üye
maaş konusunda bi sıkıntım yok her ay çekiyoruz maaşımızı %82 ağır engelli raporum dün sosyal hiz aradım pazartesi yatacak maaşlar dedi burda baktım listede izmir var acaba izmir çeken varmı varsada hangi ilçeler cvp bklyrm

hüseyin35

Üye
Üye
ayrıca raporum sürekli süreli değil

Tekerlekli Sandalye