2013'te Alınacak ÖMSS kadroları açıklandı

ysnylmz66

Üye
Üye
arkadaşlar güvenlik tahkikatının olumlu çıkması ne demektir ortaöğretim 82 puanla yerleşebilirmiyim

derderbo

Üye
Üye
7225 kadro kodunun anlami guvenlik sorusturmasdir.Atanan aday bu kod icin herhangi bir belge vermesine gerek yok.

saban

Üye
Üye
halil bey tercihler ne zaman başlar tarihi belli oldumu geçensene tercihi kaçırmştım bilgi verirseniz sevinirim...

derderbo

Üye
Üye
1. atamlar kaciran arkadaslar puanlariniz ve alanlariniz nedir

Mehmet07

Üye
Üye
79,89 Orta öğretim,Meb Onaylı Bilgisayar işletmenliği Sertifikam var, Ayaklarımdan Ortapedi engelliyim, ilk Atamada Lise Diplomamı daha alamamıştım başvuramadım.

gdem88

Üye
Üye
Herkese merhaba arkadaşlar nasılsınız ben 1.atamalarda ne yazık ki atanamadım Şimdi 2.tercihleri bekliyorum.inşallah hepimizi bu tercihlerde atanırız.Biraz erken erken olacak ama ben işletme lisans bölümü mezunuyum puanım 74,08 olup sıralamam 1500 sıradaydım.Geçen alımlarda yaklaşık olarak 1000 kişi işe girdiyse benim sıralamam 500'lere düşüyor yada ben öyle düşünüyorum Şimdi sizden ricam şu ben puanla atanabilir miyim?Evet arkadaşlar hepinizin yorumunu bekliyorum ve bu tercih klavuzunda herkesin işe girmesini diliyorum.Şimdiden yorumlar için teşekkürler...

derderbo

Üye
Üye
Herkese merhaba arkadaşlar nasılsınız ben 1.atamalarda ne yazık ki atanamadım Şimdi 2.tercihleri bekliyorum.inşallah hepimizi bu tercihlerde atanırız.Biraz erken erken olacak ama ben işletme lisans bölümü mezunuyum puanım 74,08 olup sıralamam 1500 sıradaydım.Geçen alımlarda yaklaşık olarak 1000 kişi işe girdiyse benim sıralamam 500'lere düşüyor yada ben öyle düşünüyorum Şimdi sizden ricam şu ben puanla atanabilir miyim?Evet arkadaşlar hepinizin yorumunu bekliyorum ve bu tercih klavuzunda herkesin işe girmesini diliyorum.Şimdiden yorumlar için teşekkürler...

Degerli arkadasim osym nin yayilayacagi tercih klavuzundan sonra onumuzu ozaman da net gorme sansimiz olur
size tavsiyem biraz beklememiz.

c-ello

Üye
Üye
yanlış anlaşılmazsa ve cevap verebilecek varsa. geneç tercihlerde atananlar ortalama ne kadar maaş alıyorlar. ben özel bi şirkette yöneticiyim. çok düşük maaşlara memur olacaksak fln hiç uğraşmayım diyorum.

derderbo

Üye
Üye
yanlış anlaşılmazsa ve cevap verebilecek varsa. geneç tercihlerde atananlar ortalama ne kadar maaş alıyorlar. ben özel bi şirkette yöneticiyim. çok düşük maaşlara memur olacaksak fln hiç uğraşmayım diyorum.
yaklasik 2000-1700 tl arasinda

crazy63

Üye
Üye
saygı değer arkadaşlar bişey soracam geçen atamada atanan iller içerisinde en fazla atanan iller hangileri ona nasıl bakabiliriz.

Birey

Üye
Üye
Muhtemelen en fazla alınanlar iller Nüfusu yoğun olan illerdir. ÖSYMnin ÖMSS için verdiği 1. tercih klavuzu işinize yarar mı bilmem ama bence nüfusu yoğun olan illeri ccevap olarak kabul edebiliriz.

Birey

Üye
Üye
Arkadaşlar maaş konusunda diğer memurlardan tek farkımız var ki o da vergi indirimidir ki o da avantajdır. Maaşlar ilköğretim, orta öğretim, önlisans, lisans... yani kademenize göre değişiyor ve tabi atandığınız mesleğe göre de değişiyor. Yrd hzmtler veya Gnl hzmtler, sğlk hzmleri.... gibi

teamtech

Üye
Üye
selamun aluykum herkeze merabalar 2013 ömss hakkında söleyecek okadar sey varkı? şimdi personel daire baskanlıgı müjdeyi verdı bende aile sosyal politikalar bakanlıgından yanı 183 aradım bu sefer kayıt yok ösym nın sayfadan takıp edecez ama su varkı 6bın 5bın arası engellı alacak benım sorum su bu kadrolara gırerken belge verılecekmi? yanı kazandıgımıza göre kura tercih i yanı demek ıstedıgım devamlı iş saygılarımla TEAMTECH

derderbo

Üye
Üye
selamun aluykum herkeze merabalar 2013 ömss hakkında söleyecek okadar sey varkı? şimdi personel daire baskanlıgı müjdeyi verdı bende aile sosyal politikalar bakanlıgından yanı 183 aradım bu sefer kayıt yok ösym nın sayfadan takıp edecez ama su varkı 6bın 5bın arası engellı alacak benım sorum su bu kadrolara gırerken belge verılecekmi? yanı kazandıgımıza göre kura tercih i yanı demek ıstedıgım devamlı iş saygılarımla TEAMTECH

Sanirim siz kura ya basvuracaksiniz.
mayis 2012 de kuraya basvurup kayit yaptirdiysaniz 2013 subat-mart kura atamalarina Osym aday sifrenle kura tercih klvuzuna size uygun kadrolara tercihte bulunabilirsiniz
Bakanligin soyledigi gibi kayit yapmaniza gerek yok

agahan05

Üye
Üye
başvurular ne zaman arkadaşlar bilgi verin lütfen

Tekerlekli Sandalye