2014 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
2014 OCAK AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER

(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Samsun
2-Bayburt
3-Tekirdağ
4-Konya

crazyss77

Üye
Üye
arkadaşlar kimse kendi kendine umut aramasın bir bayram önce bursanın parası yatmamıştı hatırlarsanız ümitlenmesin kimse boş yere herkes gününü beklesin erken yatma falan yok arkadaşlar

R

rahim

Guest
arkadaşlar konya yatmıştır güle güle harcayın.darısı diğer illerin başına ))

paylaşımda bulunduğunuz için teşekkürler konyalı68 .konya yatmıştır biraz önce çektim 730 tl.allahım güle güle yedirmek nasip etsin.bu arada paranın kısa zamanda yatmasında emeği geçen herkese ve site yöneticilerine sonsuz selam saygı ve sevgiler

sivasspor

Üye
Üye
Arkadaşlar dün yani cuma günü sosyal hizmetleri aradım sivas ne zaman yatacak diye pazartesi günü bir hesaplarınızı kontrol edin büyük ihtimalle pazartesi hesaplarda olacak dediler bilgilerinize arkadaşlar sivaslım sivasımıza sahip çıkalım...... emanetine sahip çık sivasım hayırlı kandiller bu arada.....

semiha01

Üye
Üye
bursa şu an ıhtıbarıyle yatmamıştır şimdi baktım yanlış bılgı vermeyin hayırlı kandıller

hastaadam

Üye
Üye
ilyas ayın 13 ünde bursa evrakları faxlıyo mümkün değil yalan konuşuyor ta nerden geldim günah değilmi

ilyaskirmanci

Üye
Üye
ilyas ayın 13 ünde bursa evrakları faxlıyo mümkün değil yalan konuşuyor ta nerden geldim günah değilmi

burda biz birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz ama bazen böyle yatmayan illere yattı diyorlar sanki dalga geçerler gibi ben buna çok ayar oluyorum bak mesela bu yattı lafına karşı bi çok kişi bankaya gitti bu saatte ve yok hesapta para o insanların günahını almayalım lütfennn ...

yazık ya bir çok insan bankamatiğin önünde bakan boş çıkıyo bi korku sardı insanları acaba krizden dolayı kesildimi yapmayın etmeyin günahtır bu soğukta kadınhastasını bırakmış gelmiş

ardasoylu

Üye
Üye
nukhet özkan neden böle yapıyon ....nden uyduruyon yattı diye.fethullah gülen sana bir beddua ederse yamulursun bak

serbetcimehmet

Üye
Üye
burda biz birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz ama bazen böyle yatmayan illere yattı diyorlar sanki dalga geçerler gibi ben buna çok ayar oluyorum bak mesela bu yattı lafına karşı bi çok kişi bankaya gitti bu saatte ve yok hesapta para o insanların günahını almayalım lütfennn ...[/QUOTE

Selam arkadaşlar gördüğüm kadarıyla epey sorunlar yaşanmakta defalarca paylaştım yine söylüyorum arkadaşlar maas aldığınız bankadan internet bankacılığın i kullanın internetin cep telefonunuz var neden hayati kendinize zorlastiriyorsunuz saygı ve sevgilerimle

ardasoylu

Üye
Üye
nükhet özkan akşamadn beri kuyuya bir taş attın karıştırdın ortalığı 40 kişi çıkarmaya uğraşıyor. millet atm lerde.yalan söylemenin ne anlamı varki.
milleti kahrediyosun gecenin bi yarısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye