2014 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bhr

Üye
Üye
madem yatmadı yanlışlık oldu sitedeki arkadaşlardan özür dileyebilırdi

cilginpalet

Üye
Üye
ilyas ayın 13 ünde bursa evrakları faxlıyo mümkün değil yalan konuşuyor ta nerden geldim günah değilmi
sabret sabret dayanamadım YAHU BU KİŞİYİ ELEŞTİRECEK EN SON KİŞİ SENSİN HASTA ADAM HER AY YAZDIKLARINI BİR OKU ÖYLE ELEŞTİR YOK BU GECE KESİN YATAR YOK FİLANI ARADIM PAZARTESİ KESİN HESAPLARDA VS VS HER AY AYNI ŞEYİ YAPANKİŞİ OLARAK BU ŞAHSI ELEŞTİRMEN BANA TUHAF GELDİ

Cilginpalet hastaadam gerçekten hasta sayfasini inceledim şizofren mümünse söyleyin editör silsin onu insanlari yanliş bilgilendiriyo

mesude

Üye
Üye
arkadaşlar bankada maas çekerken sıze atm sorar cep telefonunuzu kaydedın dıye kayıt edın 4747 ye mesaj atın anında cebınde ustelık bedava her gun her saat mesaj atabılırsınız

ardasoylu

Üye
Üye
arkadaşlar bankada maas çekerken sıze atm sorar cep telefonunuzu kaydedın dıye kayıt edın 4747 ye mesaj atın anında cebınde ustelık bedava her gun her saat mesaj atabılırsınız
Arkadasim 4747 ye atilan mesajlar ucretsiz dedin ama 50 kurus kesti turkcell yanlisin olmasin

ardasoylu

Üye
Üye
Tesekkurler mesude son konturumu hic ettin .arkadaslar gondermeyin 4747 ye mesaj ucretsiz deil

denizli horozu

Üye
Üye
Arkadaşlar 4747 vodafon hatlara ücretsiz diğerlerine değil birde bankadaya verdiğiniz numara
geçerli yani başka bir vodafon hattan mesaj çekerseniz cevap gelmez.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar yeni br hafta başladı sanıyorum bu hafta boyunca listemiz 20 il olacaktır, kavgasız tartışmasız bir şekilde devam edelim takip edelim lütfen, ayrıca yanlış bilgi verenler süresiz yasaklanacaktır, saat 15.30 da yatacak kesin diyenler, eğer yatmazsa yanlış yönlendirme ve belkide bir magduriyet oluşturmasını önlemek için süresiz yasaklanacaklardır, emin olmadan kurum yetkilisi olmadan kafadan sallama gün saat vermeyiniz.

gülümse_hayata

Üye
Üye
2014 OCAK AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER

(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Samsun
2-Bayburt
3-Tekirdağ
4-Konya
5-Bilecik

mesude

Üye
Üye
atm ye once kayıt yaptınmı eger yapmamışsan ondan yemıstır ayrıca benım hat vodefone eger ondan kontör yemıyorsa bılemıyorum kayıtdan sonrada bakıye yazıp 4747 gonderın banka hesapda ne kadar paran var sana bıldırıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye