2014 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uzaylı

Üye
Üye
erzurumdan haberi olan varmı

hastaadam

Üye
Üye
Saniyorum 2014 yilindan itibaren bir ödeme takvimi uygulanacak bir çok il evraklari bakanliğa iletmiş geçmiş aylarda olsaydi ödemeler başlardi ama eğer ayni anda ödemeler başlarsa çok iyi olur bazi iller yatiyordu diğerleri yattimi yatacakmi terettütteydi inşallah en kisa sürede yatar maaşlar

ardasoylu

Üye
Üye
ay sonuna kadar bütün iller yatacakmış kesin bilgi emicemin oğlu sosyal hizmetlerde çaycı ona sordum kesin bilgi

gülümse_hayata

Üye
Üye
2014 OCAK AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER

(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-Samsun
2-Bayburt

hastaadam

Üye
Üye
Saniyorum 2014 yilindan itibaren bir ödeme takvimi uygulanacak bir çok il evraklari bakanliğa iletmiş geçmiş aylarda olsaydi ödemeler başlardi ama eğer ayni anda ödemeler başlarsa çok iyi olur bazi iller yatiyordu diğerleri yattimi yatacakmi terettütteydi inşallah en kisa sürede yatar maaşlar

ne demek ay sonuna kadar ardasoylu herhalde her ay ay sonuna kadar yatıyor maaşlar seninkide lafmı

didierdrogba

Üye
Üye
olan bişey yok arkadaşlar var olan durum devam etmekte yine.

hastaadam

Üye
Üye
1 saat içerisinde hazır olun bir çok il yatacak saygılar hayırlı geceler hepinize

bhr

Üye
Üye
maaş

:)bursadan bilginiz varmı arkadaşlar;)

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Arkadaşlar yatan illeri paylaşıyoruz, şu il bu il diye sormayın lütfen yatması halinde derhal paylaşıyoruz, ayrıca birde net olmadan emin olmadan kurumdan bilgi almadan, şu gün şu dakika hazır olun yazmayın lütfen

ardasoylu

Üye
Üye
hasta adam 1 saat dedin 13 saattr bekliyoruz.bilip bilmeden konuşmayın insanları ümitlendirmeyin (ayrıca yukarda yazdığımın espri olduğunu bisen anlamadın) tebrikler

sunayca

Üye
Üye
Dün Bengü türk tv de bir proğram vardı evde bakım maaşı ile ilgili.Bakıcı sigortalı kapsamına alıncakmış.Yalnız sigorta primini Aile ve sosyal politikalar bakanlığı mı yoksa çalışma bakanlığı mı yatıracak o karara bağlanmamış henüz. Ayrıca bakıcı maaşı 765 lira olacağı söylendi.

serbetcimehmet

Üye
Üye
Arkadaşlar ben inanıyorum bu akşam mesai bitimi ile gece 01 itibariyle hesaplara geçmeye başlayacak inşallah diye unut etmekte ve düşünmekteyim bu arada vakif banttan alıyorum ben geçen sene ocak 11 cumaya denk gelmiş sabah 09 da hesaplara geçmiş olduğunu 1 yıllık geriye dönük sorguladığı da gördüm dilerim en kısa zaman da hesaplara geçer. Saygı ve sevgilerimle

555

Üye
Üye
bu iller neden yatmaya başlamadı acaba problemmi var geçen ay yıl sonu diye geçkti uşak bu ayda yeni sistem zırvalığı diyorlar bilginiz varmı dilerim tüm iller yatar

ardasoylu

Üye
Üye
sanane benım ne iş yaptığımdan önünden ye sen işine bak sana giren çıkan yoksa konusma.ulan bikerede yapılan espriyi anlayın be

fener33

Üye
Üye
Arkadaşlar ben aynı ilçeden başka mahalleden başka mahalleye taşındım yani ilçe değişikliği olmadı sadece mahalle değişikliği oldu aynılayacağız adres değişikliği yaptım maaşı verirlermi kesinti olmaz demi billgisi olan lütfen paylaşsın

denizli horozu

Üye
Üye
Arkadaşlar ben aynı ilçeden başka mahalleden başka mahalleye taşındım yani ilçe değişikliği olmadı sadece mahalle değişikliği oldu aynılayacağız adres değişikliği yaptım maaşı verirlermi kesinti olmaz demi billgisi olan lütfen paylaşsın

Arkadaşım bende mahalle değişikliği yaptım maaşta kesinti olmadı
SHÇK 15 gün içinde bildirmen gerekli.

ayın kaçı oldu daha bir il yatmış hayırlısı bu gecde yatan iller olacaktır herhalde ama bu kadar hiç gecikmezdi en az onlarca il yatardı

konyalı68

Üye
Üye
arkadaşlar konya yatmıştır güle güle harcayın.darısı diğer illerin başına ))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye