2018 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

ahmet34

Üye
Üye
Değerli Üyelerimiz....

Aralık ayı ''Evde Bakım Maaşı'' yatan iller takibi yapılmak üzre konu başlığımız her ay olduğu gibi bu ayda açılmıştır.

Bu konu başlığı altında sadece yatan ve yatmayan iller hakkında bilgi alışverişi yapmamız konu bütünlüğü için oldukca önemlidir. Farklı konular için uygun kategorilerimizde YENİ KONU açarak bütün sorularınızı paylaşabilirsiniz elimizden geldiğince tüm konulara yanıt vermeye çalıştığımızdan emin olunuz. Bu konu içinde soracağınız farklı konulardaki sorularınız bu başlığı takip eden üyelerimize saygımızdan ve tabiki konuyu dağıtmak istemeyişimizden dolayı yanıtsız kalacaktır bundan dolayı bizleri mazur görmenizi rica ediyorum.

Hepimizin bildiği gibi maaşlar 01.07.2018-31.12.2018 tarihleri arasında 1.179 TL olmuştur.Kişi başı düşen miktarda bir değişiklik olmamıştır.
1.1.2018- 31.12.2018 tarihlerinde geçerli olmak üzere evde bakım aylıklarında kişi başına düşen miktar= 967 TL olarak devam etmektedir.

evde_bakim_maasi_yatti_mi_evde_bakim_parasinin_yatirildigi_iller_hangisi_mart_2016_evde_bakim_ma.jpg

İlginizi çekebelecek diğer konu başlıklarımız>>>>>>

https://engelliler.gen.tr/f8/evde-bakim-maasi-alma-sartlari-2018-guncel-32299/

https://engelliler.gen.tr/f8/bakim-...dunuz-basvurunuz-kac-ay-sonra-onaylan-di-964/

https://engelliler.gen.tr/f8/evde-b...ilir-kimler-gelir-hesabina-dahil-edilir-1404/

https://engelliler.gen.tr/f8/yeni-a...elli-hayir-yazarsa-bakim-maasi-kesilir-30733/

2019 yılının hepimize sağlık mutluluk başarı getirmesi dileğiyle...:)

Mersin02

Üye
Üye
Mersin için aralik evde bakım parasini e devlette gören var mi

yuksek

Üye
Üye
İstanbul için evde bakım parasını e devletten göremiyorum.dün e devlette görebiliyordum, bugün göremiyorum. Neden olabilir. Teşekkür ederim.

eagle20

Üye
Üye
İstanbul için evde bakım parasını e devletten göremiyorum.dün e devlette görebiliyordum, bugün göremiyorum. Neden olabilir. Teşekkür ederim.

kardeşim sıkıntı etmeyin biliyorum zor korku ile yaşıyoruz her an kesilebilir diye her ay güncellenen bir maaş ayın 7 si kadar gözükür herkeste her il farklı oluyor

yılma

Üye
Üye
Izmir gözüküyor ayın 10 da e devlette

yuksek

Üye
Üye
İstanbul için aralik evde bakım parasini e devlette gören var mi

D.BULUT

Üye
Üye
Benimde kayıt yok gözüküyor,birde bugün kontrole geldiler.hayırlısı bakalım ne olacak.

Mersin02

Üye
Üye
Mersin bakım aylıklarını yansıtmışlar mı e devlete gören var mi

yunus bozan

Üye
Üye
bu ayın 10da yataçağı gözüküyor

yılma kardeşim bende bugün baktığımda bendede 12 ayın 6 sı diyor yani yarın..sonra düşündüm acaba bundan sonra ayın 6 sımı yaptılar diye şimdide sen diyosunki ayın 10 da yazıyor bende diye çünki normalde izmir için her ayın 13 de yatıyordu
ben durumu şu şekil değerlendirdim açıkçası ben 2022 maaşını her ayın 6 sında alıyorum acaba bakım aylığınıdamı ayın 6 sına getirdiler çünki hem bakım aylığı hemde 2022 aylığı benim için verilen bir aylık hasta olan benim nihayetinde..ben öyle düşündüm açıkçası..ve sonuç ihtibariylede izmir için bakım aylığını ben yarın alıcam keza 2022 aylığınıda alıcam ikisindede yarın alınacak gözüküyor e devletimde..peki sen 2022 aylığını kaçında alıyosun ?

yuksek

Üye
Üye
E devletten bu ayın birinde baktığımda İstanbul için bu ayki aylık gözükmekteydi.şu an itibari ile e devletten kontrol ettiğimde aylık bilgileri gözükmemekte ve kayıt yoktur yazmakta. bu ayın birinde gözüken kayıt ve aylık bilgileri neden şimdi ayın yedisi olduğu halde an itibari ile gözükmemektedir? İstanbul dan aylık alan arkadaşlar sizlerde de e devlette maaş bilgileri gözükmemekte midir? Veya İstanbul dan, e devlette maaşı gözüken var mıdır? Bilgi verirseniz memnun olurum. Hepinizden Allah razı olsun.

Canoski

Üye
Üye
E devletten bu ayın birinde baktığımda İstanbul için bu ayki aylık gözükmekteydi.şu an itibari ile e devletten kontrol ettiğimde aylık bilgileri gözükmemekte ve kayıt yoktur yazmakta. bu ayın birinde gözüken kayıt ve aylık bilgileri neden şimdi ayın yedisi olduğu halde an itibari ile gözükmemektedir? İstanbul dan aylık alan arkadaşlar sizlerde de e devlette maaş bilgileri gözükmemekte midir? Veya İstanbul dan, e devlette maaşı gözüken var mıdır? Bilgi verirseniz memnun olurum. Hepinizden Allah razı olsun.

Arkadaşım benimde e devletimde kayıt yok yazıyor İstanbul için bi sıkıntı var herhalde eğer bi değişiklik olursa paylaşırmısın

Tekerlekli Sandalye