2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Leon35

Üye
Üye
Gece yatmaya başlasa iller

yuksek

Üye
Üye
E devlet üzerinde bir güncelleme veya yatan herhangi bir il yok mu arkadaşlar?

veli 1500

Üye
Üye
Bu ay biraz hızlı gitmeyecek bilmiyorum ama umut bekleyip göreceğiz bakalım hayırlı sabahlar arkadaşlar herkese

Elif altin

Üye
Üye
Ayin 10u oldu hicbieyer yatmadım aslinda yatması lazim di İstanbul 13unde yatardı ay sonunu mu görecek bu gidisle arayip soran yokmu hiç

COCAK_33

Üye
Üye
Ayin 10u oldu hicbieyer yatmadım aslinda yatması lazim di İstanbul 13unde yatardı ay sonunu mu görecek bu gidisle arayip soran yokmu hiç
Ben Mersin sosyal hizmetleri aradım bu ay geç yatacak dedi.Ay sonunu bulur dedi gün vermedi normalde her ayın 13 ünde yatardı.

Memet45

Üye
Üye
Ben Mersin sosyal hizmetleri aradım bu ay geç yatacak dedi.Ay sonunu bulur dedi gün vermedi normalde her ayın 13 ünde yatardı.
Bunlar böyle yapa yapa bir maaşı iç edecekler herhalde temmuz maaşı alalı nerdeyse 35 gün oldu

Memet45

Üye
Üye
Maaşlar yatması ayın 20/25 ini bulacakmış şimdi aradım sistemsel sıkıntı varmış belliki birileri bu sistemin altında kalacak

Bynewlife47

Üye
Üye
Bu maaş değil sosyal yardım onun için günü belli değil alışın arkadaslar

Timsah

Üye
Üye
Aile destek paketi çıkardılar olan bizim maaşlara oldu

Bynewlife47

Üye
Üye
Günü belli kardeşim, İstanbul her ayın 13'ün de yatar ve yıllardır hiç şaşmaz, Hafta sonuna dahi denk gelse yine o gün yatar.
Bizim İzmir'de yatıyor. Sastigi çok oldu genelde 13 te yatıyor bizimde
Günü belli kardeşim, İstanbul her ayın 13'ün de yatar ve yıllardır hiç şaşmaz, Hafta sonuna dahi denk gelse yine o gün yatar.
İlle ayrı günlerde yatması bile bı maaş olmadığının kanıtı . Memur maaşı ilklere goremi yatar yoksa tüm Türkiye'de aynı andami mi . Neyse hayırlı günler herkese
Bizim İzmir'de yatıyor. Sastigi çok oldu genelde 13 te yatıyor bizimde

İlle ayrı günlerde yatması bile bı maaş olmadığının kanıtı . Memur maaşı ilklere goremi yatar yoksa tüm Türkiye'de aynı andami mi . Neyse hayırlı günler herkese
İllere göre yatması bile bı maaş olmadığının kanıtı. Resmi olarakta sosyal yardım die geçer m yeterlimi

Ben 1 kere yaşamıştım bu olayı normalde 13 yatar ayın 18 inde yatmıştı herkes geç almıştı geç olsada üç beş gün geç yatabilir inşallah zamanında yatar

mt_44

Üye
Üye
Haber sitelerinde temmuz zammı ile ilgili haberlerde evde bakım aylıklarının her ayın 15 ile 30 u arasında ödenir deniliyor. Demekki bundan sonra ödemeler bu şekilde olacak şekilde ayarlanmış

Elif altin

Üye
Üye
Haber sitelerinde temmuz zammı ile ilgili haberlerde evde bakım aylıklarının her ayın 15 ile 30 u arasında ödenir deniliyor. Demekki bundan sonra ödemeler bu şekilde olacak şekilde ayarlanmış
Ben okurken hep öle yazio ama öyle değildi. Bu kadar bekletecekler bari maas farki da verseler 🙈

Gül26

Üye
Üye
Yok öyle bir dava. Bakanlığın belirlediği tarih 14
Yok öyle bir dava en fazla 2 yada 3 gün geç yatar alıştık artık zam geleceği hep böyle oluyor zaten bakanlığında belirlediği tarih her ayın 13 ile 20 si arası. Kulaktan dolma bilgilere inanmayin artık.

nightmen

Üye
Üye
Cep telefonunuza mesaj mı geldi? Geldiyse ilk defa duyuyorum bu uygulamayı. Bende İstanbul dan takip ediyorum. E devlette 6. Ay güncel. Herkeste bu durum aynı sanırım. Bekleyip göreceğiz. Hayırlısı olsun inşallah.
para ilk önce hesapda görünüyo günü geldiğindede çekiyosun her ayın kaçında çekiyosan parayı ile göre değişir ben her ayın 15 i ile 20 si arası alıyorum parayı matikten ankara

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye