2022 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

e_y_03

Üye
Üye
Ben de görünmüyor afyonkarahisar

Memet45

Üye
Üye
Herkeste bir panik neler oluyor büyük bir ihtimal inceleme var yarın veya pazartesi günü kokusu çıkar

osmaniye 80

Üye
Üye
Ben annem ve ablam için bakıcı yeni oldum bu ay ilk defa alacağım sordum sorun yok bütün incelemeler tamam benim ama bendede güncel deyil demekki genel bir güncelleme sorunu var tedirgin olmayalım

drk42

Üye
Üye
Arkadaşlar panik yapmayın derim, sosyal hizmetler evde bakım komisyonunda arkadaşım var. bu gün öğle saatlerinde Görüştüm, onlarda bu e-devlet güncellemelerine anlam veremiyorlar ve hiç bir zaman istikrarlı çalışmadığını söylüyorlar, sorduğumda ise bu belirsizliğin sebebi nedir diye, her hangi bir problem olmadığı ve daha iki gün önce "yeni başlayanlar için ek ödemelerde dahil, ödemelerin yetişmesi için bütün bilgileri hazırlayın eksiz gönderin" diye görüşmeler yapılmış. Benim anladığım ve sizlerinde anlayacağı bu e-devlet bilgi güncellemesine çok takılmamamız. Şahsınız adına evrak güncellemesi istenmediyse ödemeleri gününde alacağız. Umarım faydalı olmuştur

Elif altin

Üye
Üye
Arkadaşlar panik yapmayın derim, sosyal hizmetler evde bakım komisyonunda arkadaşım var. bu gün öğle saatlerinde Görüştüm, onlarda bu e-devlet güncellemelerine anlam veremiyorlar ve hiç bir zaman istikrarlı çalışmadığını söylüyorlar, sorduğumda ise bu belirsizliğin sebebi nedir diye, her hangi bir problem olmadığı ve daha iki gün önce "yeni başlayanlar için ek ödemelerde dahil, ödemelerin yetişmesi için bütün bilgileri hazırlayın eksiz gönderin" diye görüşmeler yapılmış. Benim anladığım ve sizlerinde anlayacağı bu e-devlet bilgi güncellemesine çok takılmamamız. Şahsınız adına evrak güncellemesi istenmediyse ödemeleri gününde alacağız. Umarım faydalı olmuştur
Benim evrak guncelemem istediniz eve geldi bir beyefendi sorular sordu kuruma gittim kimsenin haberi yok masallah. Bizim adrese bakan sahaya cikmis dediler 1 yıllık bordro istediler hepsini verdim. Daha da bisey demediler herhangibi bir aksilikte ararlar dediler. Aman 2 yıldır maas alıyorum. Mal yada maasta herhangibi bir fark olmadi degisik degisik sorular sordu evrakı verdiğim memur. Bakalim hayirlisi hakkımızda.iyi günler.

drk42

Üye
Üye
Benim evrak guncelemem istediniz eve geldi bir beyefendi sorular sordu kuruma gittim kimsenin haberi yok masallah. Bizim adrese bakan sahaya cikmis dediler 1 yıllık bordro istediler hepsini verdim. Daha da bisey demediler herhangibi bir aksilikte ararlar dediler. Aman 2 yıldır maas alıyorum. Mal yada maasta herhangibi bir fark olmadi degisik degisik sorular sordu evrakı verdiğim memur. Bakalim hayirlisi hakkımızda.iyi günler.

Sık, sık arayıp hatırlatın kendinizi bilgi isteyin, normal bir durum önlerinde yüzlerce dosya var ve unutabilirler

e_y_03

Üye
Üye
Var mı Bi gelişme arkadaşlar

edo24

Üye
Üye
Neden öyle bir şey oldu anlamış değilim vallahi ben 🤔🤔🤔
drk42 arkadaşımız açıklama yapmış ne kadar çok dandik bir sistem olduğu belli oldu her zaman aynı şeyler bekleyip göreceğiz düzelir elbet

yılma

Üye
Üye
E devlette ki bu sistem 4seneden beri bu kişisel sorun değil sistemsel bir sorun takıntı yapmaya gerek yok

e_y_03

Üye
Üye
Bir gelişme var mı acaba arkadaşlar

Yurdagul gode

Üye
Üye
Hiç birşey ğözükmüyor arkadaşlar
Evet gozukmuyor nedrn boyle oldu scaba sosyal hizmetleri arsyan yokmu acaba sorsun
Herkeste bir panik neler oluyor büyük bir ihtimal inceleme var yarın veya pazartesi günü kokusu çıkar
Ne incelemesi olsa bir eksik olsaydi aramazlatmiydi birleride sormus sistemlerdenmis diyorlar

Tessrkkur ederiz arkadasim eksik olsaydi zaten ararlsrdi yeni getirerleremi hazirliyorlsrmis yani e devlette yuklenmismi sistemden dolayi gorurmuyormusmu brn cocugum 7 yasinda beri aliyorum cocugum su an 24 yasinda raporusuresiz
Yok istanbulda ayni
Bir gelişme var mı acaba arkadaşlar
Yok ayni bu neden boyle oldu acaba hic olmazdi bugun ayin 4du daha hic bir sey yok guncellenme

Erkancan3434

Üye
Üye
Selam arkadaşlar 2022 maaşını çeken var mı normalde bizim her ayın 5 ama e devlette ayın 6 yazıyor başlangıç tarihi :/

veli 1500

Üye
Üye
Ben sorarım yarın sosyal hizmetlere arkadaşlar iyi ğünler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye