2022 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Memet45

Üye
Üye
Güncelleme sayfası çökmüş bakım maaşı almayanlarda aynı gösteriyor belki yeni bir uygulama olabilir

drk42

Üye
Üye
Arkadaşlar tekrar merhaba; saat 10 civarlarında, evde bakım komisyonundaki arkadaşımla görüştüm. TC bilgimi verip kontrol ettiğinde ödemenin hazır olduğu ve 13.06.2022 tarihinde alacağım bilgisini verdi, sağ olsun. Anlayacağınız gibi herhangi bir evrak güncellemesi yapmadıysanız ödemelerimizi alacağız. Bu e-devlet güncellemesine ve arkadaşım şunu dedi, bunu dedi gibi durumlara çok takılmayın, telefon açın evde bakım birimine en sağlıklı bilgiyi alırsınız

Ayrıca, ben 09.03.2022 de bakıcı değişikliğinde bulunmuştum, 12.04.2022 de onaylanmıştı. Ramazan bayramı öncesi ödemeler erken olunca Mayıs ayı ödemesini alamamıştım, şimdi 13.06.2022 de alacağım maaşta ek ödemem bile var. Anlatmak istediğim; 19 günlük + 30 gün iki maaş alacağım TC bilgisi girildiğinde 2 maaş görünüyor

Umarım faydalı olmuştur

Elif altin

Üye
Üye
Arkadaşlar tekrar merhaba; saat 10 civarlarında, evde bakım komisyonundaki arkadaşımla görüştüm. TC bilgimi verip kontrol ettiğinde ödemenin hazır olduğu ve 13.06.2022 tarihinde alacağım bilgisini verdi, sağ olsun. Anlayacağınız gibi herhangi bir evrak güncellemesi yapmadıysanız ödemelerimizi alacağız. Bu e-devlet güncellemesine ve arkadaşım şunu dedi, bunu dedi gibi durumlara çok takılmayın, telefon açın evde bakım birimine en sağlıklı bilgiyi alırsınız

Ayrıca, ben 09.03.2022 de bakıcı değişikliğinde bulunmuştum, 12.04.2022 de onaylanmıştı. Ramazan bayramı öncesi ödemeler erken olunca Mayıs ayı ödemesini alamamıştım, şimdi 13.06.2022 de alacağım maaşta ek ödemem bile var. Anlatmak istediğim; 19 günlük + 30 gün iki maaş alacağım TC bilgisi girildiğinde 2 maaş görünüyor

Umarım faydalı olmuştur
E benden güncelleme istemişlerdi ne olacak

drk42

Üye
Üye
E benden güncelleme istemişlerdi ne olacak
İstenilen güncel evrakları eksiksiz teslim ettiyseniz ve durumunuzda bir değişiklik yok ise sorun olmayacağını düşünüyorum. Ama yine de son kararı evde bakım komisyonu verecek, bekleyip göreceksiniz. Umarım sorun çıkmaz

Siz yine de telefon açıp bilgi alın, buradan verilen bilgiler sizi tatmin etmez

Elif altin

Üye
Üye
İstenilen güncel evrakları eksiksiz teslim ettiyseniz ve durumunuzda bir değişiklik yok ise sorun olmayacağını düşünüyorum. Ama yine de son kararı evde bakım komisyonu verecek, bekleyip göreceksiniz. Umarım sorun çıkmaz

Siz yine de telefon açıp bilgi alın, buradan verilen bilgiler sizi tatmin etmez
Evet herhangibi bir değişiklik yok maaşın bağlandığı zaman gibi ayni bu benim w. Evrak guncellemem hayirlisi olsun e devlette böyle hiç bisey yapamıyoruz resmen

memo51

Üye
Üye
Niğdede durum ayni bize ne gelen oldu nede guncelleme istendi demekki sistemsel birsey

Yurdagul gode

Üye
Üye

Elif altin

Üye
Üye
Kime dediysem kimseye gelmemisler bi biz mi vardık bakacak acaba🙈

mekansiz_yolcu35

Üye
Üye
arkadaşlar bugun izmir sosyal hizmetler evde bakım birimine baglattım aradım e.devlette sıkıntı var izmir 13 haziranda yatacak dediler bana
bilgi net ve dogru evde bakım birimi görevlisinden bizat duydum endişe etmeyin dediler bekleyelim ben aradım bekliycem 13 haziranı
inşallah bişey olmaz ve alırız maaaşlarımızı herkeze iyi aksamlar

yılma

Üye
Üye
arkadaşlar bugun izmir sosyal hizmetler evde bakım birimine baglattım aradım e.devlette sıkıntı var izmir 13 haziranda yatacak dediler bana
bilgi net ve dogru evde bakım birimi görevlisinden bizat duydum endişe etmeyin dediler bekleyelim ben aradım bekliycem 13 haziranı
inşallah bişey olmaz ve alırız maaaşlarımızı herkeze iyi aksamlar
aynısını banada söylediler haziran 13 de maaşlarınız alçanız dediler edevletteki sıkıntı e devletle ahlakalı olan dedi görevli bana

Hzeyneb

Üye
Üye
Ugur bey siz bir rica var evde bskim ucreti gelirden sayiliyormu ysni gelire ekleniyormu kisi basina ucrette sayiliyirmusaygilar

Istanbul guncelendimi acaba benim daha yok
SSK mız yokken ben üç kişilik ail
Evet herhangibi bir değişiklik yok maaşın bağlandığı zaman gibi ayni bu benim w. Evrak guncellemem hayirlisi olsun e devlette böyle hiç bisey yapamıyoruz resmen
Günü geleni arar evrak isterler her yıl

osmaniye 80

Üye
Üye
Ugur bey siz bir rica var evde bskim ucreti gelirden sayiliyormu ysni gelire ekleniyormu kisi basina ucrette sayiliyirmusaygilar

Istanbul guncelendimi acaba benim daha yok
Evde bakım maaşı için basvuru yapıyorsanız yada alıyorsanız o maaş hesaba dahil edilmez engelli maaşı veya diyer bütün gelirleriniz hesaplanır eger engelli aylığı alıyorsanız yada alacaksanız o zamanda evde bakım ve diyer gelirler hesap edilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye