2022 Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osmaniye 80

Üye
Üye
Benimde iki engelli kardeşim vardı abim 25 ocakta vefat etti dün güncellenen abime verilen 24 günlük ek ödeme ablamın ödemesi görünmüyor bugün aradım sordum baktı sorun yok maasda bu ay çok arayan var güncelleme ile ilgili dediler gormesenizde e devlette günü gelince alırsınız dediler
Birde aynı hanede birinin maaşını görüyorsanız korkmayın sizde zaten kesilirse malesef ikisini birden kesiyorlar ne yazık ki

memo51

Üye
Üye
iki maasmı alıyorsunuz
Evet iki kardeşim için alıyorum
Benimde iki engelli kardeşim vardı abim 25 ocakta vefat etti dün güncellenen abime verilen 24 günlük ek ödeme ablamın ödemesi görünmüyor bugün aradım sordum baktı sorun yok maasda bu ay çok arayan var güncelleme ile ilgili dediler gormesenizde e devlette günü gelince alırsınız dediler
Birde aynı hanede birinin maaşını görüyorsanız korkmayın sizde zaten kesilirse malesef ikisini birden kesiyorlar ne yazık ki
InşaAllah kesilmez kimsenin zaten işimiz zor bide bizim annemizde diyaliz hastası oldu evde üç hasta var biz ikisine alıyoruz abimle ablam anneme bişey olcak diye gözlerinin içine bakıyolar bu durumda bide kesilirse Allah hepimizin yardımcısı olsun Rabbim devletimize zeval vermesin

InşaAllah kesilmez kimsenin zaten işimiz zor bide bizim annemizde diyaliz hastası oldu evde üç hasta var biz ikisine alıyoruz abimle ablam anneme bişey olcak diye gözlerinin içine bakıyolar bu durumda bide kesilirse Allah hepimizin yardımcısı olsun Rabbim devletimize zeval vermesin
Kandilinizde mübarek olsun

Kandilinizde mübarek olsun

Son düzenleme:

osmaniye 80

Üye
Üye
Teşekkür ederim hepinize iyi kandiller benimde iki kardeşim varken annemde 2 ay önce düştü kalça kırıldı 80 yaşında evde 3 hastam vardı abim vefat etti simdi annem ablam kaldı tek gelirimiz bu maaş hepimiz korkuyla bekliyoruz her ay allah yardımcımız olsun

veli 1500

Üye
Üye
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun kardeşim hatay güncel 15/02/2022

Rabia çalışkan

Üye
Üye
Sosyal hizmetlerle görüştüm bugün e devlette guncellenmesi önemli değil sorun yok maaslar bu ay zamli bi sekilde yatacak dediler sistemsel sorunmus galiba e devletteki durum yani korkacak bi durum yok maaslar her zamanki gibi yatacakmış

İstanbul Hala ayni bende iki kardeşime bakım maaşı alıyorum böyle yazıyor sanırım yeni yeni güncelleniyor kuruma sormak lazım mı acaba

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220202-171151.png
    Screenshot_20220202-171151.png
    97.6 KB · Görüntüleme: 131
İstanbul Hala ayni bende iki kardeşime bakım maaşı alıyorum böyle yazıyor sanırım yeni yeni güncelleniyor kuruma sormak lazım mı acaba
Gerçi kurumdan 4 gün önce gelmişlerdi ben yoktum eczaneye gitmiştim dün tekrardan geldiler hastaları gördüler evden ayrilmayacaksin işe giren olursa kuruma bildir bu kağıt imzalattı gittiler
Birisimi yoksa ikisimi görünüyor
Bİrisi gözüküyor diğeri gözükmüyor

Doğan_ayd

Üye
Üye
Arkadaşlar bu 1797 lira Ocak ayı gorunenlerinki sistemde hata arayıp öğrendim duzeltiyorlar bende de olmuştu şimdi dün duzelttiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye