2022 Şubat Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anatomie

Üye
Üye
inşallah belki bugünden itibaren iller yavaş yavaş yatmaya başlarlar arkadaşlar kısmetse inşallah. her ay erkenden yatan tokat nerdesin ses ver :))

memo51

Üye
Üye

Poyraz78

Üye
Üye
inşallah belki bugünden itibaren iller yavaş yavaş yatmaya başlarlar arkadaşlar kısmetse inşallah. her ay erkenden yatan tokat nerdesin ses ver :))
Arkadaş neredeyse herkesden 15 gün önce para alıyorsunuz Tokat ili olarak.. boş muhabbet yapmayın hem erken alıyorsunuz hem mútellâ yapıyorsunuz... biraz empati

anatomie

Üye
Üye
Ok 👍 👍

Not: bu arada efendim Tokat tan değilim lakin Tokat ili herdaim erken yattigindan ötürü ve Tokat ili yattıktan sonrada ardına hemen diğer iller yatmaya basladigindan mütevellit onun içün yazdım hani hayirlisiyla Tokat biran önce yatsinki diğer illerde de yatmaya başlasın ok 👍👍

İstanbul dayım 2 engellim var birisi gözükmüyor eski rakam 1797 yazıyor kurumu aradım bı sıkıntı yok dediler böyle durumda olanlar varsa kurumu arayın bence kafam rahatladı

Çeçen 21

Üye
Üye
Bizde 2 tane alıyoruz 1 tanesi görünüyor kuruma gittim bizde sorun olmadığını söylediler maaş bizde görünüyor sistemle alakalı dediler maaşları gününüzde alırsınız sıkıntı yokmuş inşallah

alparslan bey

Üye
Üye
Bizde 2 tane alıyoruz 1 tanesi görünüyor kuruma gittim bizde sorun olmadığını söylediler maaş bizde görünüyor sistemle alakalı dediler maaşları gününüzde alırsınız sıkıntı yokmuş inşallah
Hangi şehirdesiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye