2023 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gülsüm kartal

Üye
Üye
Gece saat 12 yi geçti lakin henüz daha yatan eden yok internet bankaciligindan sürekli olarak bakıyorum lakin henüz daha yatmamış arkadaşlar ve takipte olalım lütfen şayet eğer yatarsa sizden ricam lütfen hemen paylaşırsanız buradan eğer çok çok seviniriz tşkler ederim hayırlı geceler saygılarımla
Bana 13 de yatar gibi geliyor

samet_33

Üye
Üye
bir iki tane yalan haber paylaşan site 1500 tl ek ödeme diye bir şey paylaşmış aslı var mı

Hzeyneb

Üye
Üye
Bugün zaten yatmazdi pazar çünkü.her ayın 13de yatıyor bugece yatar inşallah

D.BULUT

Üye
Üye
Arkadaşlar,Depremden önce ayın 14 diye Mesaj gelmedimi herkeze.Çarşamba gününü bekleyin..Her il aynı anda yatıyor..

bolu1410

Üye
Üye
Merhabalar ayın 14 nde yatacak diyorlardı ama bana hep deprem önceside aonrasıda 12 sinde yattı gecesi
Tabi dün gece yatmadı bu ay her yardım geç yatırıldı

Son düzenleme:

mehmet0101

Üye
Üye
Engelli Bakım Aylıklarına Ne kadar zam olur ? Bu konu tam olarak ne zaman belli olacak?

edo24

Üye
Üye
Engelli Bakım Aylıklarına Ne kadar zam olur ? Bu konu tam olarak ne zaman belli olacak?
temmuz ayında belli olacak zamlı maaşıda ağustos ayında alırız memurlara verilecek zam oranına göre belli olur şimdilik ne kadar zam olacak belli değil

Kocaeli41

Üye
Üye
Arkadaşlar zamlı maaşı temmuzda almiyormuyuz bu ağustos nerden çıktı
Memurlar zamlı masini temmuzda alicak ozaman bizde zamlı maaşı temmuzda almiyormuyuz
Yolu soruma cevap veren herkes birbirine cevap veriyorsa bana niye kimse cevap vermiyor hee
temmuz ayında belli olacak zamlı maaşıda ağustos ayında alırız memurlara verilecek zam oranına göre belli olur şimdilik ne kadar zam olacak belli değil
Kardeş bu zamlı maas bu ay belli olucak temmuz ayında alicaz zamlı maaşı ağustos nerden cikti

Son düzenleme:

serbetcimehmet

Üye
Üye
Bana 13 de yatar gibi geliyor
gülsüm hanım ve arkadaslar internet bankacılığından devam lı bakmanıza gerek yok, internet bankacılığından girince ayarlardan bildirim ayarlarına giriniz bildirim ayarlarında hesaba para girişi ve çıkışlarında ayarını sectiğinizde cep telefonunuzun interneti acık olması yeterli hesabınıza para girişi oldugunda bankanızın üzerinde bililendirme gelecektir hesabınıza para girişi oldu diye, BİLGİLERİNİZE

Kocaeli41

Üye
Üye
gülsüm hanım ve arkadaslar internet bankacılığından devam lı bakmanıza gerek yok, internet bankacılığından girince ayarlardan bildirim ayarlarına giriniz bildirim ayarlarında hesaba para girişi ve çıkışlarında ayarını sectiğinizde cep telefonunuzun interneti acık olması yeterli hesabınıza para girişi oldugunda bankanızın üzerinde bililendirme gelecektir hesabınıza para girişi oldu diye, BİLGİLERİNİZE
Kardeş zamlı maaşı diyorum temmuzda almiyormuyuz

edo24

Üye
Üye
Kardeş zamlı maaşı diyorum temmuzda almiyormuyuz
sen ilk defa mı maaş alıyorsun 😠😠😠 bozuk plak gibi aynı şeyleri diyoruz dur büyük harfle yazayım belki o zaman anlarsınız EVDE BAKIM MAAŞ ZAMMINI AĞUSTOS AYINDA ALIYORUZ ZAM ORANI TEMMUZ AYINDA BELLİ OLUYOR VE E DEVLET TE HER AY KAYIT GETİRİLMEDİ YAZAR BU ARTIK BÖYLE ANLAYIN BEE DİLİMİZDE TÜY BİTTİ 😠😠😠

Kocaeli41

Üye
Üye
sen ilk defa mı maaş alıyorsun 😠😠😠 bozuk plak gibi aynı şeyleri diyoruz dur büyük harfle yazayım belki o zaman anlarsınız EVDE BAKIM MAAŞ ZAMMINI AĞUSTOS AYINDA ALIYORUZ ZAM ORANI TEMMUZ AYINDA BELLİ OLUYOR VE E DEVLET TE HER AY KAYIT GETİRİLMEDİ YAZAR BU ARTIK BÖYLE ANLAYIN BEE DİLİMİZDE TÜY BİTTİ 😠😠😠
Ben zamlı masi sordum dilinde tüy bitmesin amma çok şey yazmışsın kasma kendini rahat ol

edo24

Üye
Üye
SENİN ALGIN DA SORUN VAR ONU ANLADIM HÂLÂ ZAMLI MAAŞI DİYORSUN ŞAKA GİBİSİN AĞUSTOS AYINDA DİYORUM TÜRKÇE ANLAMIYORMUSUN

Srperk

Üye
Üye
Arkadaşlar zamlı maaşı temmuzda almiyormuyuz bu ağustos nerden çıktı
Memurlar zamlı masini temmuzda alicak ozaman bizde zamlı maaşı temmuzda almiyormuyuz
Yolu soruma cevap veren herkes birbirine cevap veriyorsa bana niye kimse cevap vermiyor hee

Kardeş bu zamlı maas bu ay belli olucak temmuz ayında alicaz zamlı maaşı ağustos nerden cikti
Bız bakım maaşı alanlar bakıp oyle maaş alıyoruz ağustosta temmuz ayının maaşı alınıyo o yüzden zamlı maaş ağustosta alıcaz

edo24

Üye
Üye
Tamam arkadaşlar bişe sorduk teşekkür ederiz
kardeşim kırdıysam özür dilerim lütfen kızma bana sadece dediğim halde hâlâ zamlı maaşı ne zaman alacağız demeyi tekrar edince bende her halde anlatmamda bir sorun var diye düşündüm tekrar kusura bakma lütfen hakkını helal et özür dilerim 🤲🤲🤲

Kocaeli41

Üye
Üye
SENİN ALGIN DA SORUN VAR ONU ANLADIM HÂLÂ ZAMLI MAAŞI DİYORSUN ŞAKA GİBİSİN AĞUSTOS AYINDA DİYORUM TÜRKÇE ANLAMIYORMUSUN
Meraktan bişe sorduk ben Türkçe anlıyorum tamam
kardeşim kırdıysam özür dilerim lütfen kızma bana sadece dediğim halde hâlâ zamlı maaşı ne zaman alacağız demeyi tekrar edince bende her halde anlatmamda bir sorun var diye düşündüm tekrar kusura bakma lütfen hakkını helal et özür dilerim 🤲🤲🤲
Tamam kardeş sorun yok sağolasın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye