2023 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Özge52

Üye
Üye
Arkadaşlar zamlı maaşı temmuzda almiyormuyuz bu ağustos nerden çıktı
Memurlar zamlı masini temmuzda alicak ozaman bizde zamlı maaşı temmuzda almiyormuyuz
Yolu soruma cevap veren herkes birbirine cevap veriyorsa bana niye kimse cevap vermiyor hee

Kardeş bu zamlı maas bu ay belli olucak temmuz ayında alicaz zamlı maaşı ağustos nerden cikti
Zamlı maaşları ağustosta alıcaz hersene böyle haziranın maaşını temmuzda alıcaz, temmuzun maaşını ağustosta alıcaz çünkü nir ay geriden alıyoruz masşları

Kocaeli41

Üye
Üye
Zamlı maaşları ağustosta alıcaz hersene böyle haziranın maaşını temmuzda alıcaz, temmuzun maaşını ağustosta alıcaz çünkü nir ay geriden alıyoruz masşları
Teşekkür ederim kardeş gayet net ve güzel açıkladın sağolasin

mt_44

Üye
Üye
gülsüm hanım ve arkadaslar internet bankacılığından devam lı bakmanıza gerek yok, internet bankacılığından girince ayarlardan bildirim ayarlarına giriniz bildirim ayarlarında hesaba para girişi ve çıkışlarında ayarını sectiğinizde cep telefonunuzun interneti acık olması yeterli hesabınıza para girişi oldugunda bankanızın üzerinde bililendirme gelecektir hesabınıza para girişi oldu diye, BİLGİLERİNİZE
Merhaba kurum ödemelerinde size bildirim geliyor mu örneğin evde bakım yattığı zaman. Bana her türlü bildirim geliyor ancak evde bakım veya Aile bakanlığı gıda yardımı gibi yardımlar yattığı zaman bildirim gelmiyor. Ayarlardan hepsi açık

serbetcimehmet

Üye
Üye
hesaba her para girişi ve çıkışında banka uygulama üzerinde bildirim görnderir detayına dokundugunuzda hesabınıza para girişi olmuştur yata çıkışı olmuştur şeklinde içeriğini hesaba girdiğiniz de dekonta görüntüleye bilirsiniz eft yolladıgınız da eft girişinde de banka bildirim yollar bu ziraat bankasında da böyle vakıfbankta da böyledir diğer bankaların bildirim lerini bilemiyorum

Sametcan01

Üye
Üye
Adana bakım maaşı yattı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye