Adli Tıp aracılığıyla malulen emekli olan var mı?

Bu olumlu bir gelişme. Evraklar er yada geç Ankara'ya ulaşır elbet. Ben şimdiden gözün aydın demek istiyorum. :)

Selam Arkadaşım,

İnşallah bundan sonra hep sevinçten ağlaman dileğimle...Unkapanı SSK müdürlüğüne emeklilik işlemlerimi sonlandırmak için gittiğimde inan o kapıdan çıkışımda başladım ağlamaya köprüden geçip de Eminönüne gidinceye kadar :) Mutluluktan ağlamak güzeldir be arkadaşım...En kısa zamanda çok daha mutlu ve huzurlu günler yaşaman dileğimle... Biraz karışık gibi gözükse de inan bir kere işlemler başladı mı su gibi akıp geçiyor o günler. Emekliliğimin 3. ayına girdim ve senin yazılarını okuyunca o günler geldi aklıma.

Güneşli günler çok yakında, sen içini ferah tutmalısın. En kısa zamanda hayırlı haberlerini paylaşırsan sevinirim.

Sağlıcakla kalman dileğimle,

en sonunda malül emekliğim kesinleşti tahsiz nom belli oldu. cevap yazanlardan allah razı olsun merakettim bu ay alabilirmiyim yoksa ankaradan teblikat mı gelecek

Selam Yalnız Kartal,

Gözünaydın arkadaşım hayırlı uğurlu olsun :) emekliliğin. Ortalama bir yada bir buçuk ayı buluyor maaşını alman ama olsun artık emeklisin sonuçta :)

Merhaba Yalnız Kartal,

25.06.2012 de verdiğim erken engelli emekliliğine ilişkin dilekçeme yanıt ptt den yaklaşık 40 gün kadar sonra geldi ama aslında gündüz evde kimse yok diye yani belki daha erken de olabilirdi. Ptt den gelen tebligatı ben alamadım bile komşuma vermiş postacı :) o tebligatla gidip en yakın ptt den aldım maaşımı. Ama bayramdan önce verilecekmiş emekli maaşları ve belki de bu ay size de tebligat daha erken gelebilir diye düşünüyorum.

http://engelliler.gen.tr/f11/engelli-emekliliginde-en-keyifli-son-15387/

Hayırlı, uğurlu olması dileklerimle,

bilenlerden rica ediyorum e şifreden baktım 1haftadır aynı yazıyor yetim maşım kesilmiş yazıyor ama ankarayı arıyorum evrak çıkmadı söylüyor 170 şi devamlı 1aydır arıyorum size evrak gönderilmş beklin diyor bunasıl iş anlamadım

Geri