Adli Tıp aracılığıyla malulen emekli olan var mı?

Yalnız Kartal bu konuda bizim bişey dememiz ne kadar doğru olur ki? En doğru kararı sen verirsin. Kendi adıma ben al yada alma diyemem açıkcası.

arkadaşlar yine yardımııza ihtiyacım var jizofreni hastası olan kardeşim için %80 ağr özürlü raporu var sürekli ilaç tedavısı görüyor 1222 gün ssk sı var askerliğiğini yapamadı sigorta gününü ödesek 1800 günü tamamlasak olurmu kişsel bakımını annem yapıyor 2022 maşı kesilimi ödeme yaparken bu durumda olanlar varmı

İsteğe bağlı sigorta yatırılınca 2022 maaşı kesilir. Kurum malulen emeklilik talebine olumlu sonuç verirmi net birşey söylemek çok çok zor. Eksik primleri tamamlayıp malulen emeklilik için başvuru yapma kararı size ait.

halıi bey bir sorum daha var kardeşim 13 yaşında işe başlamştı hemende sigortalı göztermişler beledıyede çalşıyordu bu primler sayılırmı yoksa sayılmazmı

arkadaş yardımcı olurmusunuz benım kardeşim 13yaşın da işe başladı hemen sigortalı göstermişler 18 yaşında önce sıgortalı olunca ödenen pirimler sayılmıyormu yoksa buokula giden sitajer gören öğrenciler içinmi yani çıraklık sıgorsı dıyorlar şimdi kardeşimin sıgortası sayılıyomu bilerden rica edıyorum

arkadaşlar ben dün sevk için ssk gittim fakat dosyamın ankarada olduğunu söylediler bana ankaradan sevk geleceğini söyledler yani konturol muayenesi için buraya gelmene gerek yok dediler hazır dilekçe verdler bunu doldur ankaraya gönder dediler bende hemen gönderdim açıkçası çok şaşırdım sizce nomalmıdır

Sıra No Tarih Birim İşlem
1 29.05.2014 EHGM H.A.Ç.E.D. BŞK. EVRAK TASNİF SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
2 29.05.2014 EHGM H.A.Ç.E.D. BŞK. EVRAK TASNİF SERVİSİNE ZİMMETTEN ÇIKARILDI
3 30.05.2014 EHGM H.A.Ç.E.D. BŞK. EVRAK DOSYA BAĞLAMA SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
4 30.05.2014 EHGM H.A.Ç.E.D. BŞK. EVRAK DOSYA BAĞLAMA SERVİSİNE ZİMMETTEN ÇIKARILDI
5 06.06.2014 EHGM H.A.Ç.E.D. BŞK. MALÜLLÜK VE YAŞLILIK AYLIĞI BAĞLAMA SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
6 06.06.2014 EHGM H.A.Ç.E.D. BŞK. MALÜLLÜK VE YAŞLILIK AYLIĞI BAĞLAMA SERVİSİNE ZİMMETTEN ÇIKARILDI

Bülentbey bu sonuçları çıkıyor nedemek oluyor anlamadım açıkçası benim gibi olanıda hiç görmedim

hasan bey sizinde evrak takibinde sonuç aynımıydı siz biliyormusunuz bu sonuçtan açıkçası şaşırdım

hasan bey sizden bilgi rica ediyorum dün ankarayı aradım devamlı telefona bakmıyorlar

mesajım biraz karışıkoldu kusruma bakmayın benım sevk için ankara ya dilekçe gönderdim evrak takibin de bu yazıyor nedemek oluyor anlayan arkadalarda cevap için rica ediyorum

Zimmetten çıkartıldı demek evrağın işi bitti size gönderilmek üzere postaya verildi anlamına gelir.

ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim halil bey tamam dediğinizi anladım benim demek istediğim sgk sevk için gittim sgk bana dediki dosyaların ankarada dedı seni ankara sevk etçek dedi bana delekçe yazdırdı bende heme ankaraya gönderdim evrak takibine baktığımda bu sonuçlar çıktı fakat anlamadığım sevk için giden evrağım emeklilik bölümünde ne işi var

Geri