İzlenmesi Önerilen Filmler

star trek

Üye
Üye
Maymunlar Cehennemi: Başlangıç / Rise of the Planet of the Ap

rise_planet_apes.jpg

IMDB Puanı: 7.8/10

star trek puanı: 9 / 10
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu,
Dram, Gerilim
Yönetmen: Rupert Wyatt
Oyuncular: James Franco, Tom Felton,
Freida Pinto, Andy Serkis,
Don Cheadle, Brian Cox
Müzik: Patrick Doyle
Süre: 1saat 45dk

Wild Rodman (James Franco), maymunlar üzerinde testler yapan ve alzheimer hastalığına çare arayan bir bilim adamıdır. Bu testlere en hızlı yanıt veren maymun olan Ceaser tüm herkesin ilgi odağı haline gelir. Onu korumak amacıyla evine götüren Wild, dünyanın tanışacağı insan kadar yeni bir varlığın da gelişmesine sebebiyet verir.

İnternetten izlemek isteyenlere link;
Maymunlar Cehennemi Başlangıç Türkçe Dublaj izle | Vizyonfilmizle.org | Film İzle menin Oscar Ödüllü Adresi

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
neseli-hayat.jpg

Olum ben neye gülüyorum biliyo musun? Şimdi, normalde köyde hayvanlara büyük başlara "ho hoo" dersin. Hoo hoo dersin böyle dere kenarına gitme gibisine.. Ben şimdi insanlara nasıl ho diyim ya, ho ne lan? (rıza arkadaşıyla noel babacılık çalışırken)
-İçince her şey halloluyo dimi?
-Yok, hallolmayınca içiliyo
Bi fotoraf gösterdiler: adam, kendisi, kopeği.. normalde kopek besliycek adam da değil, ama villayı alınca kopeği de almış adam!..
Çocukları güldürmek güzel şey. ho ho ho..
Bazen oluyo işte.. Bilmem, yani belki.. Gözünü yükseğe diktiğin zaman, aşağılarda darlanıyo insan. Sonra da, utanacağı şeye sahip çıkıyosun, sahip çıkacağı şeyden utanıyosun...
Ya beni nerde bi çocuk görse cıvıl cıvıl gülüyo ya. Noel Baba'sın bi yerde, yalan gerçek.. Çocukların inandığı yalanlar, esasında gerçek.
Rıza Cuma'ya git
Yav argadaş neşeli hayat dedi adam, villa ister misin dedi, villa ister misin denen bir kişiye yok denir mi? Nası dersin bunu?
Ya kızı verecekler ya beni vuracaklar , Ne yabalım lokman seninde yokluğuna alışırız.

star trek

Üye
Üye
Uyarısız Şiddet – ATM ( 2012 )

atm-full-izle.jpg

Açıklama: Bir grup genç yılbaşını kutlamak için dışarı çıkarlar. Gecenin ilermesiyle arabalarına binerler ve eve doğru giderler. Atm'den para çekmek için bir köşede dururlar ve atmye doğru giderler. O sırada yüzü kapalı bir adam ile karşılaşırlar. Girdikleri ATM'den çıkmalarına müsade etmeyen adam gençlere korku dolu dakikalar yaşatır. Hayatta kalmak için o adamla mücadele etmek zorundalar. Fullfilmizle.net ekibi olarak iyi seyirler dileriz.

IMDB: 4.7

Star trek Puanı: 6,5 / 10

Oyuncular: Alice Eve, Josh Peck ve Brian Geraghty

Yapım: 2012

Yönetmen: David Brooks

Tarih: 26 Eylül 2012

İnternetten izlemek isteyenlere link;
Uyarısız Şiddet - ATM 2012 Filmini Türkçe Dublaj Full Hd izle , , Full film izle, film izle, Full izle, Hd Film izle , Türkçe Dublal izle, Kesintisiz izle

star trek yorumu; bir film 3 - 5 metrekarede bundan iyi, akıcı şekilde çekilemezdi heralde.
gerilim severlere, ufak bütçelerle de kaliteli film çekilebiliri, adeta ispatlamışlar kanımca...:)

İyi seyirler.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
c116016de51790f.jpg

- Merhaba Maggie. Seni tekrar görmek çok güzel.
- Seni tekrar görmek çok tuhaf.
- Tuhaf şeyler güzeldir.

Bana dünyadayken en çok neyi sevdiğimi sorarlarsa, onlara seni söyleyeceğim.

“Birlikte olmayı haketmeyen milyonlarca insan yan yanayken, ben neden hala senden ayrı nefes alıyorum ? ''

star trek

Üye
Üye
Batman – Kara Şövalye Yükseliyor

Batman-kara-sovalye-yukseliyor.jpg
Açıklama: Gotham , valinin ölümünden ve Joker'in hain planlarından sonra artık korkunç bir yer haline gelmiştir . Dent'in öldürdükleri insanların suçunu üstlenen Batman , polis tarafından aranmaktadır ve halk tarafından artık sevilmemektedir. Lakin ‘Pelerinli Savaşçı' diye adlandırdığımız Batman'ın yokluğunda, Gotham şehri artık Harvey Dent’in ilhamı ve ünlülüğü sayesinde barışla dolmuştur. Ama çıkan olaylardan sonra Bruce Wayne (Batman) harekete geçmek zorundadır . Karşısında ise güçlü , akıllı biri olan Bane vardır.

IMDB: 9.1 ;Puana bende katılıyorum.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
cast-away-front-cover-67364.jpg

Şimdi ne yapmam gerektiğini biliyorum, nefes almaya devam edeceğim. Çünkü yarın güneş yine doğacak, zamanın ne getireceğini kim bilebilir ki? (Chuck Noland)

Seni gömdük. Tabut vardı, mezar taşı vardı… Her şey tamamdı. (Stan)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
frida.jpg

Bir erkek vazgeçmek istiyorsa tek bir neden yeterlidir. Ama biz kadınlar sevgimiz için mücadele ederiz.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
19608_4.jpg

Dostum, daldın gittin ve bazı ciddi mutluluk sesleri çıkarıyordun. Rüyanda kimi görüyordun? ...
Jack : Bize verdikleri şu ücretsiz uçuş hakkı. Onu kullanıyorum.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
akil-defteri-memento-film-izle.png

“Seni unutmam gerektigini hatırlayamıyorum.” (Leonard Shelby)
__________________________________________________ __________

“Gözlerinizi kapattığınız zaman dünya yok olmuyor öyle değil mi? “(Leonard Shelby)

” Hafıza bir odanın şeklini bir arabanın rengini değiştirebilir. Anılar saptırabilir. Bunlar yorum kayıt değil gerçekler elindeyse bunlar önemsiz. ” (Leonard Shelby)
__________________________________________________ __________

Seni hasta zavallı gerizekalı. Ne istersem söyleyebilirim ve hiçbir şey hatırlamazsın. İyi arkadaş olacağız hatta belki sevgili olacağız. (Natalie)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
16123_5.jpg

nell bebekliğinden beridir konuşma engelli olan annesiyle izole bir şekilde bir ormanda ufak bir kulübede yaşayan bir genç kızdır. hayatında annesinden başka hiç bir insanla karşılaşmamış, annesi de konuşamadığından kendi dilini geliştirmiştir. annesi öldüğünde kasaba doktoru liam neeson nell'i korumak ve onu incelemek üzere sahip çıkar, olaylar gelişir. nell izole yetiştiğinden ne şehir kültürüne, ne diğer insanlara ne de başka birşeye uyum sağlayabilir. yalnız izole yaşamından dolayı çok saf ve çocuksu bir kişilik geliştirmiştir, kendini diğer insanlara karşı koruyamasa da diğer insanların ondan öğreneceği çok şey vardır.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Amores-Perros-Vcd.jpg

Octavio: Planlarımız ne olacak? Susana: Sen ve senin planların. Babaannem ne derdi biliyor musun? Tanrıyı güldürmek istiyorsan ona planlarından söz et.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
0332280.jpg

- Sence aşkımız mucizeler yaratabilir mi dersin?
- Aaa... Evet, öyle... Her seferinde seni bana getiren de bu zaten.
- Sence aşkımız ikimizi uzaklara götürebilir mi?
- Bence aşkımız biz her ne istersek onu yapabilir.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
cesaretin-var-mi-aska.jpg

“Cap ou pas cap?”
Var mısın yok musun?
Julien Jeanvier: İlk görüşte aşka inanır mısın?
Aurélie Miller: Evet
Julien Jeanvier: Saf!
Yetişkin olmak buydu ; 200 km yapan bir arabayla 60 km’nin üzerine çıkamamak
Çocukken “sataşma” dediğimiz şeye büyüyünce “baştan çıkartma” diyoruz.
-Öp beni Julien !
+ Bu bir oyun mu ?
Bu zevk meselesi çin yemeği gibi. Ya seversin ya sevmezsin. Tabii çinliysen eğer seçme şansın yok.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
TaareZameenPar_1b.jpg

Her öğretmenin izlemesi gereken müthiş film.özel bir duruma sahip bir çocuk hakkında aileye düşen,okula düşen ve öğretmene düşen görevi çok güzel bir şekilde vurguluyor.bu sırada ezberci tek düze öğrenci yetiştiren eğitim sistemini de yerden yere vuruyor...

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
0090830.jpg

80'lerin en çok konuşulan filmlerinden biri olan "Başka Tanrının Çocukları", 4 dalda Akademi ödüllerine aday gösterilmiş ve Marlee Matlin'e "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü"nü kazandırmıştı.

Başarılı bir Broadway oyunundan uyarlanan film, idealist bir özel eğitmen olan John Leeds (William Hurt) ile dikbaşlı ve işitme engelli Sarah (Marlee Matlin) arasındaki aşk hikayesini anlatmaktadır. Leeds, Sarah'ta öğretmenlik ideallerini gerçekleştirmek istemektedir. Ancak kısa bir süre sonra öğrenci/öğretmen ilişkisi yerini tutkulu bir aşka bırakır.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Kirpi-Filmi-Afis%5B1%5D.jpg

Tekerlekli Sandalye