ÖMSS Sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

Rüzgar Gülü

Üye
Üye
açıklansın artık ya olumlu veya olumsuz sonucu gorelım..evet herseyden once hakkımızda hayırlısı

Birey

Üye
Üye
Bu gün açıklanacağını sanmıyorum, hiç umudum yok. Sanırım haftaya...

hunter

Üye
Üye
veeeee bakan Fatma Şahin'den beklenen açıkama geldi :''ÖMSS sonuçları haftaya açıklanacak'..Allah'ın haftası bitmez..dermişim...;):D Şaka ŞAka kendime bugüne çok şartladım ya acayip sters yaptım..İnşallah bugün açıklanır...

YassaX

Üye
Üye
hunter; Heycanla Bekliyoruz .. Sanırım saat 17.00 den sonra .... Kesin açıklanır mı derseniz ; tabiki de kesin diye bisey olamaz... Mesela; Sınava Giriş Belgelerinde yaşanan olay : Teknik bir sorun oldu; 1 gün sonraya kalmıştı .. Herşey olabilir.. Ama ben % 90 bugün bekliyorum

hunter

Üye
Üye
YassaX ; kendimi bugüne şartladım kesin açıklanması lazım..yarın çook geç olabilir?? =).

Moderatörün son düzenlenenleri:
V

Vijdanatilla

Guest
YassaX ;Beklemek ne kelime artık işleri bile unuttum:) İşyerindekiler bile merakla bekliyor...

Moderatörün son düzenlenenleri:

hunter

Üye
Üye
bugün açıklanmassa yarın açıklanabilir mi haftasonu diye açıklamamazlık yaparlar mı?

hunter

Üye
Üye
bilgisayarın f5 düğmesi aşındı valla??:D

hunter

Üye
Üye
5 Mayıs 2012 tarihinde yapılan 2012-TODAİE’nin değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.

Sınav sonuçları 25 Mayıs 2012 günü saat 16:00’dan itibaren ÖSYM'nin ÖSYM Sonuç Açıklama Sistemi internet adresinden açıklanacaktır.

ÖSYM az önce yukarıdaki sınav sonuçunu açıkladı 5 mayısta yaptığı sınavı açıklıyor bizimkisini hala açıklamıyor???

smyzkrkc

Üye
Üye
ömss den bir hafta sonra yapılan sınav açıklanmış. inş bizimkinide açıklarlar

hunter

Üye
Üye
arkadaşlar size kötü bir haberim var ösym aynı gün birden fazla sınav sonucu açıklamıyor en azından 2012 yılında hiç aynı gün iki sınav birden açıklamamış?? HAdi dağılın Fatma ŞAhin'den de az sonra klasik açıklama gelir zaten ''ömss sonuçları haftaya açıklanacak''..NAsılsa Allah'ın haftası bitmez..:mad:

smyzkrkc

Üye
Üye
hunter tus ve dus sınavı aynı gün açıklandı :)

hunter

Üye
Üye
smyzkrkc; kardeşim dediğin sınavlar aynı zaten biri normal doktor uzmanlık sınavı diğeri diş hekimliği uzmanlık sınavı...

hunter

Üye
Üye
parmağım F5 tuşunda ösym nin sonuça açıklama sayfasına 30 saniyede bir konrtol ediyorum türkiye'de en erken benim haberim olur herhalde tabii açıklanırsa..hemen burda paylaşırım...

Tekerlekli Sandalye