ÖMSS Tercih klavuzu 11-20 Temmuz tarihleri arasında yayınlanacaktır

mehtap..

Üye
Üye
çok tesekkur ederım strese gırmıştım :)

YassaX

Üye
Üye
güz gülleri ; evet haklısınız, ince noktaları anlamışsınız ... Tebrikler & Teşekkürler :)

YassaX

Üye
Üye
mehtap.. hanım ; Rica Ederim ...

sebboy

Üye
Üye
çok mutluyum 11 temmuzda açıklanıcak inş ama daha çok strese girdim daha önce tercih yapmadığım için arkadaşlar aile ve sosyal politikalari bakanlığına gitsem orda bana yardımcı olurlarmi tercih için engelli türüne göre tercih yapılıcak ama ortopedık engellı alan bir kurum belkı bana uygun olmayabilir asansör giriş kat vs... bide sıralama önemlı tabiki

blues

Üye
Üye
ÖMSS konusunda tek ve güvenilir adres ÖZKAN CEYLAN..........................................................................

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
-2 oldu ben de tercih yapmayacağım :) bol şanslar diliyorum tercih yapacaklara

YassaX

Üye
Üye
çok mutluyum 11 temmuzda açıklanıcak inş ama daha çok strese girdim daha önce tercih yapmadığım için arkadaşlar aile ve sosyal politikalari bakanlığına gitsem orda bana yardımcı olurlarmi tercih için engelli türüne göre tercih yapılıcak ama ortopedık engellı alan bir kurum belkı bana uygun olmayabilir asansör giriş kat vs... bide sıralama önemlı tabiki

sebboy; Bu konuda size bir tavsiye verebilirim ... ALO 183 Ü arayarak ; yukarıda bize sorduğunuz soruları sorun... Onlar bir yonlendirme yapabilirler belki ... Ayrıca ; Cevrenizde daha Onceden KPSS ye Başvurmuş, Sınava Girmiş, Tercih Yapmış Tanıdıklarınız varsa ; o şekilde de yardım olabilirsiniz ... Ayrıca vereceğim LİNK'teki KPSS - 2012 /1 Tercih Kılavuzu Güzel bir örnek ; onuda incelemeniz faydanıza olacaktır ...

KPSS ÖRNEK TERCİH KILAVUZU LİNKİ : ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi

Saygılar ...

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Sebboycuğum ben ömss ye başka bi amaçla girmiştim , öylesine diyelim kısaca :)

Ben dün itibariyle emekli oldum :) yani çiçeği burnunda emekli olarak özel sektöre devam edeceğim. Kamuda sizlere ama tüm isteyen arkadaşlara yerleşmeleri için dua etmeye devam :) ediyorum.

Allah hepinizin gönlüne göre versin : )

sebboy

Üye
Üye
O çok sevındım cnm senın adına tebrık ederım iş hayatında başarılar dılerım sana kamudanmı emeklısın

YassaX

Üye
Üye
sebboy ; Rica Ederim ... Hakkaniyet Abiminin Yorumuna katıldığın icin bende sana teşekkür ederim ...

YassaX

Üye
Üye
Sebboycuğum ben ömss ye başka bi amaçla girmiştim , öylesine diyelim kısaca :)

Ben dün itibariyle emekli oldum :) yani çiçeği burnunda emekli olarak özel sektöre devam edeceğim. Kamuda sizlere ama tüm isteyen arkadaşlara yerleşmeleri için dua etmeye devam :) ediyorum.

Allah hepinizin gönlüne göre versin : )

Amin . İNŞALLAH ... Emekliliğin Hayırlı Uğurlu Olsun Gazoz Agacı :)

hunter

Üye
Üye
normalde tercihlerden 13 gün önce bu duyuru yapılmaz ama yoğun kamuoyu baskısından mecbur kaldılar...yaşasın mahalle baskısı...

Nonamex

Üye
Üye
-2 oldu ben de tercih yapmayacağım :) bol şanslar diliyorum tercih yapacaklara

Öğrenim durumu sıralama nasıl hocam ? :)
///

ya bu tarihler çok kötü oldu arkadaş şimdi kpss başvuruları var ömss öğrenip gruplarının alım sayılarına göre ona da başvurup başvurmamayı ayarlayacaktık sözde... bilerek mi yapıyorlar anlamıyorum ki arkadaş...

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar Neden 11 Temmuz 2012' nin Cevabını da ben vereyim ... 2010 Tarihinde KPSS ye giren ; Ortaöğretim/ Ön Lisans / Lisans Mezunlarının Son Ataması için ; KPSS - 2012 /1 18 - 29 Haziran 2012 Tarihleri arasında Tercihler Alındı .... Ayrıca ; 2010 KPSS ye giripte ÖMSS - 2012 ye giren Arkadaşlarda var ... KPSS tercihlerinde tercih yapan Engelli Arkadaşlarımızın ( ÖMSS - 2012 ye de giren ) Yerleştirme Sonucları 11 Temmuz 2012 Öncesi Acıklanacağını dusunuyorum ... ÖMSS - 2012 ye giripte KPSS - 2010 a girip ; 2012 - KPSS /1 den Tercih Yapıp Yerleşen Adaylar ; Tekrar ÖMSS - 2012 Den Tercih yapması engellemek ya da yerleştiğini bileceği icin ; ÖMSS - 2012 den Tercih Yapmamak şeklinde sonuclandırmak icin boyle bisey yapılmış olabilir ... Şoyle Dusunun ; ÖMSS - 2012 Tercihleri 2 Temmuz 2012 de olsaydi ; ÖMSS - 2012 ye giren adaylar tercihlerini yapacaktı ... Bu kişi 2010 KPSS Sonucu ile 2012 - KPSS /1 Tercihlerini de 18 -29 Haziran da yapsaydı ve sonuc olarak hem KPSS hem de ÖMSS den yerleşmiş olsaydi ; birinde göreve başlayamacağı icin ; başka bir kişinin hakkını girmiş olacaktı ... Bir cok kişi belki de iki ayrı sınavla Hem KPSS hem de ÖMSS ile 2 Ayrı İşe yerleşmiş olacaktı .. Bu durumda olan tanıdığım çok kişi var ; Cok Sorular aldim cunku hem bu siteden hemde facebook uzerinden ... Bence bu durumları düşünmüş olabilirler ... Herkesin Hakkında Hayırlısı Olsun ....

Saygılar ....

sevme_

Üye
Üye
özkan bey bir sorum olucak emekli arkadaşlar var onlarda ömss sınavı var hem emekli maşları var hem de memur olucaklar var mı böyle bişi bunu konuştuk arkadaş evet ben hem emekli maaşı alıcam hem de ömss de memur olursam onun parası da gelecek diyor?? aydınlatır mısınız 2 maaş olyur mu saçma değil mi??

Tekerlekli Sandalye