ÖMSS Tercih klavuzu 11-20 Temmuz tarihleri arasında yayınlanacaktır

erciyes57

Üye
Üye
selam:eek:zkanbey çok ama çok teşekkür ederim.kandilinizde mübarek olsun.

YassaX

Üye
Üye
erciyes57 selam ; Rica Ederim ... Amin ... İNŞALLAH ... Sizin ve Ailenizinde Kandili Mübarek Olsun ... Ayrıca ; Herkesin Mübarek Berat Kandilini Kutlarım .... Hayırlı Kandiller ...

Saygılar ...

YassaX

Üye
Üye
ALLAH'IN Rahmeti, Bereketi Sizinle Olsun. Gönül Güneşiniz Hiç Solmasın. Yüzünüz Aydın Olsun, Kalbiniz Nur Dolsun. Makamınız Firdevs, Dualarınız Kabul Olsun. BERAT KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN ... HAYIRLI KANDİLLER ...

Saygılar ...

PınarYıl

Üye
Üye
Arkadaşlar berat kandiliniz mübarek olsun,dualarimiz bu mübarek gün vesilesiyle kabul olur inşallah.

YassaX

Üye
Üye
PınarYıl Hanım ; Amin . İNŞALLAH ... Sizin ve Ailenizinde Mübarek Berat Kandili Kutlu Olsun ...

Saygılar ...

engellenemez

Üye
Üye
Arkadaşlar Neden 11 Temmuz 2012' nin Cevabını da ben vereyim ... 2010 Tarihinde KPSS ye giren ; Ortaöğretim/ Ön Lisans / Lisans Mezunlarının Son Ataması için ; KPSS - 2012 /1 18 - 29 Haziran 2012 Tarihleri arasında Tercihler Alındı .... Ayrıca ; 2010 KPSS ye giripte ÖMSS - 2012 ye giren Arkadaşlarda var ... KPSS tercihlerinde tercih yapan Engelli Arkadaşlarımızın ( ÖMSS - 2012 ye de giren ) Yerleştirme Sonucları 11 Temmuz 2012 Öncesi Acıklanacağını dusunuyorum ... ÖMSS - 2012 ye giripte KPSS - 2010 a girip ; 2012 - KPSS /1 den Tercih Yapıp Yerleşen Adaylar ; Tekrar ÖMSS - 2012 Den Tercih yapması engellemek ya da yerleştiğini bileceği icin ; ÖMSS - 2012 den Tercih Yapmamak şeklinde sonuclandırmak icin boyle bisey yapılmış olabilir ... Şoyle Dusunun ; ÖMSS - 2012 Tercihleri 2 Temmuz 2012 de olsaydi ; ÖMSS - 2012 ye giren adaylar tercihlerini yapacaktı ... Bu kişi 2010 KPSS Sonucu ile 2012 - KPSS /1 Tercihlerini de 18 -29 Haziran da yapsaydı ve sonuc olarak hem KPSS hem de ÖMSS den yerleşmiş olsaydi ; birinde göreve başlayamacağı icin ; başka bir kişinin hakkını girmiş olacaktı ... Bir cok kişi belki de iki ayrı sınavla Hem KPSS hem de ÖMSS ile 2 Ayrı İşe yerleşmiş olacaktı .. Bu durumda olan tanıdığım çok kişi var ; Cok Sorular aldim cunku hem bu siteden hemde facebook uzerinden ... Bence bu durumları düşünmüş olabilirler ... Herkesin Hakkında Hayırlısı Olsun ....

Saygılar ....

ömss o. ö puanım ortp. grupta 85.220 civarında bende 2010 kpss için 2012/1 tercih bildirdim burdan yerleşsem ama gitmezsem ömss de tercih hakkımı kaybedermiyim. ayrıca diyelimki kpss den yerleştim beni özürlü memur statüsünde mi alacaklar normal mi.

şimdiden teşekkür ederim

YassaX

Üye
Üye
engellenemez ; http://engelliler.gen.tr/f98/kpss-tercihi-yapacaklar-icin-bilgiler-14443/ --> Bu LİNK'TE Bu Sorunuzla ilgili açıklamalar yapılmıştır ... Orada Yazan Arkadaşlarımızada sorabilirsiniz ... Ben işin ÖMMS Kısmıyla ilgili olarak soruları cevapliyorum ... 11 Temmuz 2012 Tarihinde ÖMSS Tercih Kılavuzu Yayınlanacağı icin ; açıkası artık soru cevaplamanın ve yorum yapmanın anlamı da yok .. Kaldı 5,5 gün , Sabredicez ...

Saygılar ...

samet42

Üye
Üye
ozkan bey merhaba..
Ben bazı duyumlar aldım Kuralı atamalar icin 11-ile 20si arası Tercih yapacağiz ve 2 gun sonra Kuralı atamalar icin alınan biz engelliler Mülakata girecekmisiz ve ardından Atama olacakmıs boyle bişey Oğrendim bunun aslı varmı yokmu sizce ?

YassaX

Üye
Üye
samet42 bey ; olayın aslı var mı yok mu ? Duyum aldığınız yere soracaksınız ... Biz KURA ile ilgili olarak bildiklerimizi paylaşıyoruz. 5 gün Sonra 11 Temmuz 2012 Tarihinden ÖMSS Tercih Kılavuzu yayınlanacak ve Herşey Orada yazacak ... Duyumlar konusunda ; kimden duyum aldı iseniz; oradan araştırmaya devam edin ...

KURA İLE İLGİLİ AÇIKLAMALARIMIZ VE LİNKTE YAZILANLAR ŞU ŞEKİLDE :

1-) http://engelliler.gen.tr/f98/2012-omss-kura-sonuclar-ne-zaman-aciklanacak-14016/ --> Yorumların ve mesajların tamamını okuyun

2-) http://engelliler.gen.tr/f98/omss-kura-cekimi-hakkinda-yardim-14512/

3-) http://engelliler.gen.tr/f98/omss-kura-cekilisi-ve-soru-isaretleri-14402/

Saygılar ...

Tekerlekli Sandalye