ÖMSS tercihleri ile ilgili bilgiler

philosafftrick

Üye
Üye
baltazar arkadasım aday ıslerımlerı sıstemınde gorunuyor ama tercıh lıstesı gorunmedı daha
senın gırdıgın ve tercıh lıstesını gordugun bır lınk varsa bızede gonderebılırmısın...

sevme_

Üye
Üye
arkadaşlar yayınlanmadı daha bekleyin elinde sonunda yayınlanacaktır biraz daha bekleyin cok bekledik az daha bekleyin

sevme_

Üye
Üye
arkadaşlar ösym ile görüştüm gün üçersinde saat 5 e kalmayacakmış kılavuz formu yayınlayacaklarmış haydi hayırlısı:))

taktiklal

Üye
Üye
Selin akıllı ol sen salakmısın burada millet tercih yapmayı bekliyor böyle fake açıp yazıyorsun utanmıyormusun seviyesiz seni sabahtan beri takip ediyorum baltazar diye uyelık açıp kendini artist mi göstermeye çalışıyorsun sabahta dedin bugun açıklanmaz diye şimdi baltazar adına uyelık açıp aynı şeyi yapıyorsun akıllı ol !

jolly

Üye
Üye
bu selin003 kimdir, necidir?
beyin özürlümü? beyin özürlü arkadaşlara bile haksızlık yapmış oluruz bu selin gibi gerizekalının yanında.
arkadaşalr bu gerizekalıyı forumdan silin, uzaklaştırın milleti geriyor boşyere.

sevme_

Üye
Üye
baltazar eğer böyle bişi yaptılarsa senin adını kullanarak terbiyesizlik fazla kafana takma dediğini dedin ok

marcus_oredius

Üye
Üye
ben yapan kişinin hasta bir şaka anlayışı olduğunu ve bu kişinin aramızda barındırılmaması gerektiğine inanıyorum. bu selin 003 olur yada başka biri olur. bu kişinin ip ve mac adressinden kitlenip uzaklaştırılması gerek.

Nonamex

Üye
Üye
kpss ortaöğretim/önlisans başvuruları bitmeden açıklanacağını sanmıyorum, yani saat 17.00 ye kadar pek bi beklentiniz olmasın arkadaşlar...

ismail60

Üye
Üye
arkadaşlar bu şifreyi nasıl elde edicez bi cvb verseniz size zahmet aday başvuru formundakini aday internet şifresini kabul etmiyo ne yapcam şimdi ben nerden alıcam bu şifreyi saygılar ...

marcus_oredius

Üye
Üye
şifreler genelde ösym bürolardan 2 lira karşılığında alınıyor.

omar009

Üye
Üye
ismail60 şifreyi ösym bürolarından alıcaksın

ismail60

Üye
Üye
arkadaşlar bu şifreyi nasıl elde edicez bi cvb verseniz size zahmet aday başvuru formundakini aday internet şifresini kabul etmiyo ne yapcam şimdi ben nerden alıcam bu şifreyi saygılar ...

sevme_

Üye
Üye
bu yazılar sana pisilofsaftirik misin nesin

sevme_

Üye
Üye
yönetici atsana bunları neden sustun kaldınnn

BURCUU

Üye
Üye
ya arkadaşLar neden yaLan yanLış duyuru yapıyorsunuz ! bizLer de burda kontroL ediyoruz. henüz yayınLanan bi tercih Listesi yok ortada. zaten sabırsızLıkLa insanLar bu anı bekLiyor suistimaL etmeyin Lütfen !!!

jolly

Üye
Üye
kuraya katılanlar için sadece hizmetli kadrosu verilmiş. bu nasıl adaletsizlik.

Tekerlekli Sandalye