Türkiye Aile Destek Programı DESTEK ÖDEMESİ İÇİN TARİH BELLİ OLDU

evet efendim dediğiniz gibi ödemeler henüz daha açılmamış efendim çok çok tşkler ederim

saygılarımla
Ya dedim ya paralar yatmis ama ödemeler açilmamis dedi ptt de memur ptt kurumda gozukuncemi cekicez dedim evet dedi
Yaşlilara kartsizda giseden odeniyo yasli atm den anlamaz diye

Ödemeler çoğu ilde vezneden başlamış bankamatik ten çekim olayı var mı bilmiyorum
Bence hesaplarada yatırmaları lazım.çünkü elden ödenirse baya bi yığılma olur.birde ptt ye gidemiyecek durumda olan birsürü yaşlı ve engelli var onları madur etmiş olurlar.hem herkesinki elden ödenecek olsa neden iban istesinlerki o da var

Ben 500 tl çektim aile destek ödemesi bilginiz olsun. Kızımın şartlı sağlık yardımı var o karta yatmış ptt kartı

Benim de ödemiz hazır diyor e devletten 500 TL acaba PTT karta yatarmi bugün cekebilirmiyim

5 e kadar dusmesse ptt kuruma
5 den sonra duserse sehir merkezlerindeki ptt ler 11 den 4 e kadarmi acik oluyo yarin sehir merkez postaneden cekeriz annemle

Ben Iban yazmıştım ödemeniz hazırdır yazıyor 500TL fakat hesabıma gelmemiş PTT'den mi çekeceğim?
Bende IBAN verdim ödemeniz hazırdır diyor bugün. Ziraat bankası genellikle gün içi onay almış ödemeleri aynı günün gecesi 00.20 civarı hesaplara aktarıyor. Yani bir aksilik olmazsa ziraat bankasından alacaklar ve ödemeniz hazırdır yazanlar yarın sabah ziraaat kart ile alabilir diye düşünüyorum ki benim için hep böyle olmuştur.

Geri