2012 ÖMSS Kura sonuçlar ne zaman açıklanacak?

furkanbıcak

Üye
Üye
özkan bey tavsiyeleriniz için teşekkür ederim saolun eğer olurda çapa hastanesine işiniz düşerse yapabileceğim bişey olursa beni aramanız yeterli olacaktık teşekkürler no:05335605745

YassaX

Üye
Üye
furkanbıcak; Rica Ederim ... Telefon Numaranizi verdiğiniz icin de tesekkurler ... Sağolun ...

sevecen53

Üye
Üye
s.a arkadaşlar bugün ösym çoklu santral hattını aradım ve ömss kura çekilişi hakkında bilgi almak istediğimi söyledim,yetkili kişi,kuranın ne zaman çekileceği ve sonuçların ne zaman açıklanacağı hakkında bir bilgi olmadığını söyledi,ösym ana sayfasından takip etmemi söyledi..benim gibi merak içinde olanlar için paylaşmak istedim :) allah hepimizin yardımcısı olsun..

YassaX

Üye
Üye
sevecen53;Aleyküm Selam ... Paylaşımız ve Bilgi Aktarımınız için Teşekkürler ... Sanırım şu sırayla olacak : ÖMSS Sınavına Girenler ve ÖMSS Kura'ya Başvuranlar için aynı anda ; Tercih Kılavuzu Yayınlayacaklar ... Önce Tercihler Yapılacak , Ondan sonra Kura Çekiminin Gerçekleştirileceğini düşünmekteyim... ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi sitesinin DUYURULAR Bölümünden ve Sitemizden bu konu hakkında gelişmeleri takip edebilirsiniz ...

Saygılar ...

taktiklal

Üye
Üye
Havesimiz kaçmaya başladı bir an önce açıklansa ne olacaksa olsun ...

YassaX

Üye
Üye
taktiklal ; Sen 25 Mayıs 2012 Cuma Tarihinden beri bekliyorsun .. Biz 20 Şubat - 2 Mart Arasi ÖMSS Sınavına Başvurduk.. 29 Nisan 2012 Tarihinde Sınava Girdik .. 29 Mayıs 2012 Tarihinde ÖMSS Sonuçları açıklandı ve Halen Bekledemeyiz ... Bence biraz Sabırlı Olmalısın ... Bu beklemek senin avantajına bilgin olsun ... Neden Dersen ? --> Hemen Cevaplayayım : Bakan Fatma ŞAHİN'İN 3-4 Gun Once TRT de Büyüteç Programında ÖMSS Den Bahseden Videosu sitemizde mevcut. Bir izlemeni tavsiye ediyorum.. KURA ile Atanacak olan İlköğretimler için Kadrolar Üzerinde çalışmaya devam ediyoruz tarzında bir yorumda bulundu ... Hatta Çoğu Arkadaşım ve Çoğu Siteler ; ilk atamada 7.000 engelli ; Lise, Ön Lisans ve Lisans için ifadesinde bulundu ve birazda karışık bir şekilde .. Kura için ayrı bir kontenjandan bahsetti gibin..Net anlaşılamadı ancak ; Genel Olarak herkesin anladiği şu oldu : 7.000 İlk atama ÖMSS Sınavı Sonucuna göre ; KURA icin de Çalışmalar Devam ediyor şeklinde algılandı...Gerçi Bakanımız Fatma ŞAHİN bundan önce defalarca konuşmaları farklı farklı algılandı ve sonuçları farklı çıktı ... LİNK'ten Videoyu izleyebilirsiniz :

Bakan Fatma ŞAHİN'İN ÖMSS HAKKINDAKİ SON KONUŞMA VİDEOSUNUN LİNK'İ ---> http://engelliler.gen.tr/f98/fatma-sahin-omssde-kura-haric-7000-kisi-atanacak-dedi-14102/

Saygılar ...

M

marcusore

Guest
güzel şeyler sabırla olur derler ama bende çatlayacak gibiyim. :)

YassaX

Üye
Üye
marcusore; Umarım Tüm Engelli Kardeşlerim Adına Herşey Çok Güzel ve Sorunsuz Olur ... Tek isteğim, Tek Dileğin inanin budur :)

M

marcusore

Guest
aynen. hepimiz umutluyuz ve inşallah herşey herkezin istediği gibi olur.

BayburtLum

Üye
Üye
Allah aşkına şu kura sonuçları ne zaman yayınlanacak biri desin :D kaybedet lazım degil beklemekten usandım pc başınnda ölecem korkuyom :D:D:D

BayburtLum

Üye
Üye
anladığım kadarıyla temmuz :(( eyvallah abicim emeğine yüreğine sağlık saygılar :)

BayburtLum

Üye
Üye
Özkancey :D:D

Tekerlekli Sandalye