2012 ÖMSS Kura sonuçlar ne zaman açıklanacak?

YassaX

Üye
Üye
BayburtLum :) Arkadaşlık İsteğinizi de kabul Ettim :) Face Mesajinizi da gordum ... Sıkı Sıkıya Takiptesiniz yani beni :) ve Kararlısınız :)

taktiklal

Üye
Üye
Herkes duyanları söylemiş bende duyduğumu söyleyim 18 haziran pazartesi günü açıklanacakmış tarihi 3 atama hakkın olacakmış

M

marcusore

Guest
taktikal bu haber hakkında herhangi bir yayın var mı nette ?

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar Ben Ne Haberler Ne Yorumlar Okuyorum 1 gun icerisinde ... Sizden Ricam ; Bu Tarz Bir Haber alınca ; Mutlaka Kaynağini da yazin ... Örnek : ... İnternet Sitesi ... No lu Telefon ... Nickli kisinin Yorumu ... Ya da Kendi Yorumunuz ise ; bunu da belirtebilirsiniz ... Cunku Herkes; düşündüğünü soyleme özgürlüğüne sahiptir, tabiki üslubu uygun olacak şekilde ...

blues

Üye
Üye
Özkanım memurlar nette gördüm Muğla daki seminerde güya bir memur ilk alımların 3512 olacağını (yil sonuna kadar bu cunku dpb ve maliyenin yillik plani bu sekilde) söylemiş güya aslı astarı varmıdır kardeşim...

YassaX

Üye
Üye
hakkaniyet hocam ; O bilgi bana bugun saat 16.00 Civarlarinda geldi .. O semineri Düzenleyen Kurumun yani Aile ve Sos. Pol. Bak. nın Bakani Sayin Fatma ŞAHİN ; Katıldığı Tüm Platformlarda ; ilk atama Sayısının artırıldığını ve 7. 000 olduğunu soyluyorsa ; artık ondan geri donuş - geri vites olmaz abi ... Ortalık Yıkılır .. Bakanlık filan kalmaz yani .. O nedir biliyor musun ? --> Aile ve Sos. Polt. Bakanlığı Semineri ; uzunca bir zaman oncesinden planlaniyordur ve Devlet Kurumlarımızdaki Hantallık aynen devam edip, Evraklardaki Rakam 4 ya 5 Nisan 2012 Tarihinde Bakan Faruk ÇELİK 'in acıkladığı 3.512 rakamıdır --> Bu rakam ; Devlet Kurumlarının Devlet Personel Başkanlığına bildirdikleri ilk ve resmi rakamlardir ... Fazla takilmamak lazim.. Sitemizde ya da diğer yerlerde bunu paylasmadim ; cunku bir cok kişinin kafasi karişacak, yine ortalık yıkılacak, Facebookumda Dünya İşareti ve Mesajlar Patlayacak abi ... Biliyorum ben başima gelecekleri .. Net Bir acıklama olsa , Kaynaği cok net olsa ; tabiki de paylaşırım.. Mesajlar vs işin espirisi .. abicim 8-9 Ay Boyunca Ben Ne Haberlere Rastladim Ne Haberlere ... En komiği de neydi biliyor musun ? --> ÖMSS Sonuçlarının Gec Acıklanmasinin Nedeni --> Bizim Sınav Ücretimiz Normalde 100 TL --> Bunun 75 TL Sini Aile ve Sos. Pol. Bak. Bizim adimiza ÖSYM ye Ödeyecek ve bizde 25 'er TL odedik.. Neymiş Efendim ; ÖSYM 75 TL lerin Tahsilatını Aile ve Sos. Pol. Bakanlığından Yapamamişta, o nedenle ÖMSS Sonuçlarını Açıklamıyormuş ... Gel Buradan Yak ABi :) :) :) Hayırlısı Olsun Ne diyelim ...

Saygılar ...

M

marcusore

Guest
alamadıysa bu kurumlar arasındaki bir meseldir. bunun bizimle bir alakası yok. bu nedenlebizi cezalandırma yapmamazlar

YassaX

Üye
Üye
marcusore ; Ben onu zaten Örnek Olarak verdim ... Kurumlar arasinda o tarz bir alacak verecek olmaz zaten.. Olsa da ; Bu ÖMSS ya da Diğer Sınav Sonuclarına yansimaz.. Ben aslinda Yorum yapılmasi icin o örneği vermedim.. vermemdeki amac; Sacma Sapan Yorumların da ; Zaman icerisinde görüldüğü anlaminda ...

blues

Üye
Üye
Özkanım sağol kardeşim...abi nedir böyle ya (malum forumda) acelelecilik personel başkanlığıda bence bu telefon yoğunluğu sıkıştırmalardan başından savdı gibi geliyor bana şimdi ösym yi fıtık edecekler onlarda lanet olsun deyip uyduruk bir kılavuz yayınlayacak ondan sonra forumlarda niye böyle pldu niye şöyle oldu geyikleri başlayacak

YassaX

Üye
Üye
hakkaniyet hocam : Rica Ederim ... Ben sadece Şunu Soyluyorum : Bu zamana kadar Sabrettik ve Sabretmeye Devam edicez. Kaydadeğer bilgi olursa da paylaşiyoruz zaten ... Hakkımızda En Hayırlısı En Hayırlı Zamanda Olsun İNŞALLAH ....

blues

Üye
Üye
hayırlısı olsun...birkaç arkadaş daha fazla girse olmazmıydı bu ne sabırsızlık anlamadım kardeşim bir ay önce olsa ne olur geç olsa ne olur yeterki işlemler sağlıklı oturaklı yürüsün...

YassaX

Üye
Üye
hakkaniyet hocam ; İNŞALLAH . Amin . İNŞALLAH ...

BayburtLum

Üye
Üye
bi türlü açıklanamayan kura bilmecesi :D

özkan abi beni silmissin faceden :)) neyse vatan sağolsun diyelim :)) ya abi yokmu bu tercih klavuzu hakkında bilgi nezaman yayınlayacaklar valla pc başında beklemekten 16 tane saçım ağardı :)) bu ösym bizi genç yaşta öldürecek :D:D:D

YassaX

Üye
Üye
BayburtLum; ÖSYM yi Dün Arayan bir arkadaşımıza ; ÖMSS -2012 Tercih Kılavuzu Temmuz'un ilk haftasında Yayınlanacak Demişler .. Bakan Fatma Şahin ; ÖSYM başkanıyla Görüştüğünü ve 1 hafta icerisinde yayınlanacağını soylemisti 24 Haziran'da ... Şu an icin 2-6 Temmuz 2012 Tarihleri Arasında Yayınlanacak gibi duruyor ..
Saygılar ...

darende

Üye
Üye
Özkan bey bence nezaman açıklanacak diye devlete laf söylemektense ( sizin için demiyorum laf söylüyorsunuz diye) bence biraz daha özürlüler için devletten kadro istemenin yollarını aramalıyız diye düsünüyorum siz nedersiniz böyle bir çalışma yapılabilinir bence

YassaX

Üye
Üye
darende ; Devlet Yetkililerinin Soylediği Zate 20.000 ila 23.000 arasinda Engelli Devlet Memuru Kontenjanı Açığı ... 2 Yıllık Süreç İçerisinde bu açığın doldurulup , doldurulmayacağının Sıkı Takipçisi Olmalıyız ... Ekstra Kadro istemek yerine ; mevcutu doldursunlar bence yeterli ... Boş Hayaller Kurmamak lazim.. Olan Hakkını Sonuna kadar istemek lazim

taktiklal

Üye
Üye
Özkan bey benim anlamadığım olay temmuzda klavuz yayınlanacak kuraya giren arkadaşların kimin isimleri olduğuna dair bir bilgi yok herkes mi girecek kura çekimi olacaktı sözde

YassaX

Üye
Üye
taktiklal ;29 Haziran 2012 ÖSYM Resmi İnternet Sitesinde Yazdığı yazıyı tekrardan guzelce bir okuyun ... Diyor ki : ÖMSS Sınavına girenler ve ÖMSS Kura'ya Başvuranlar için 11 Temmuz - 20 Temmuz 2012 Tarihleri Arasında ; ÖMSS - 2012 Tercih Kılacuvuzu ; ÖSYM nin Resmi İnternet Sitesinde Yayınlanacaktır ( Mutemelen 11 Temmuz 2012 Tarihinde Yayınlanacak ) ... Ve daha sonra 11 Temmuz - 20 Temmuz 2012 Tarihleri arasında ; ÖMSS Sınavına Girenler ve ÖMSS Kura'ya Başvuranlar ; Tercihlerde Bulunacaklar ... ÖMSS Kura'ya Başvuranlar icin Ekstra Bir bilgi verilmediğine göre ; KURA Çekimi ; Siz Tercih Yaptıktan Sonra Olacağı Yüksek ihtimaldir ... Ancak ; Yine de ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Sitesinin DUYURULAR Kısmını Ara ara Takip etmenizd fayda var ...

14 - 25 Mayıs 2012 Tarihleri Arasında ÖMSS KURA İçin Başvuran Herkes 2012 - ÖMSS Tercih Kılavuzu Yayınlandığında ; 11-20 Temmuz 2012 Tarihleri Arasında Tercihlerde Bulunacaklar ... Bu Tercihler Sonucunda KURA Çekimi Olacağını Düşünüyorum ... Ancak ; KURA Çekiminin Detayları Konusunda Herhangi Bir Fikrim yok . Her ihtimale Karşı ÖSYM Nin İnternet Sitesini Ara Ara Takip Etmekte Fayda Var ...Hakkınızda Hayırlısı Olsun ...

Saygılar ...

Tekerlekli Sandalye