2012 ÖMSS Kura sonuçlar ne zaman açıklanacak?

YassaX

Üye
Üye
ALLAH'IN Rahmeti, Bereketi Sizinle Olsun. Gönül Güneşiniz Hiç Solmasın. Yüzünüz Aydın Olsun, Kalbiniz Nur Dolsun. Makamınız Firdevs, Dualarınız Kabul Olsun. BERAT KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN ... HAYIRLI KANDİLLER ...

Saygılar ...

mahirarslan

Üye
Üye
tüm insanlığın kandilini kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim

YassaX

Üye
Üye
mahirarslan ; Amin ... İNŞALLAH ... Size de Sağlık ve Mutluluklar Dilerim ...

Saygılar ...

taktiklal

Üye
Üye
Herkese yarın için bol şanslar dilerim inşallah kazanırız

YassaX

Üye
Üye
Amin . İNŞALLAH... Hayırlısı ...

DERELİ

Üye
Üye
selam özkancey

merhaba özkancey bey ben kura ile başvurdum yarın başlayacak diyerlar tercihler bizde gidecekmiyiz bu süre icinde ben anlayamadım yardımcı olabilirmisiniz benim numaram baba yardımcı olmanızı isterim 05342931696

laylaylom

Üye
Üye
Sayın Dereli her şey yarın açıklanacak kılavuzda belli olacak, fakat benim görüşüm atanmak istediğiniz kurum ve şehri tercih yapacaksınız, tercihleriniz dikkate alınarak 20 temmuz tercih süresinin dolmasından sonra kur'anız çekilecek ve çıkarsa atamanız yapılacak.

YassaX

Üye
Üye
merhaba özkancey bey ben kura ile başvurdum yarın başlayacak diyerlar tercihler bizde gidecekmiyiz bu süre icinde ben anlayamadım yardımcı olabilirmisiniz benim numaram baba yardımcı olmanızı isterim 05342931696

DERELİ merhaba .... Siz bir yere gitmeyeceksiniz ... Size Verilen Kağıtta ; Sizin ÖSYM İnternet Şifreniz var ... Aday İşlemleri Sistemi --> Bu Siteye girip ; T.C No ve Kendinize Ait Şifrenizi Girerek 11-20 Temmuz 2012 Tarihleri arasında Tercihlerinizi Yapacaksınız ... Tercih Yapacağınız ÖMSS - Tercih Kılavuzu ise ; 11 Temmuz 2012 Tarihinde ÖSYM nin Resmi İnternet Sitesinin DUYURULAR Kısmında Yayılanacak ...WEB ADRESİ : ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ... Önce Yayınlanan ÖMSS Tercih Kılavuzunu Çok Dikkatlice Okuyup Anlamaya Çalışmalısınız ... Önce Tercihlerde bulunacaksiniz 11-20 Temmuz 2012 Tarihleri arasında ...Daha Sonra ise ; Yapılan DUYURULARLA Kura Çekimi Konusunda Bilgi Sahibi Olursunuz ... Ayrıca ; Forumdan Telefon numaraları lütfen yazmayınız ... Biz telefondan size yardımcı olacaksak ; bu formun ne anlamı kalır o zaman ... Hakkınızda Hayırlısı Olsun ...

Saygılar ...

velican81

Üye
Üye
Yine yalan söylediler.

Tercih işlemleri başlamamış.

YassaX

Üye
Üye
velican81 bey ; az daha sabır ... Bugün ÖMSS - 2012 Tercih Kılavuzu Yayınlanacak ve gün içerisinde Tercih İşlemleri Başlayacak ...

Saygılar ...

bigboss

Üye
Üye
saat 10 gibi yada 14 gibi yayınlar klıavuzu herkez için hayırlısı olsun şimdiden

YassaX

Üye
Üye
Amin ... İNŞALLAH ... Gün içinde bir şekilde yayınlanır da artık saat belli değil... Herkes için Hayırlısı Olsun ...

bigboss

Üye
Üye
Tahminim genellikle ösym o saatlerde yapıyor :)

taktiklal

Üye
Üye
Saat vermediler herkes sakin olsun bugün mecbur yayınlanacak :) hayırlısı neyse o olsun

YassaX

Üye
Üye
taktiklal ; mutemelen ÖSYM bugün ÖMSS Tercih Kılavuzunu Yayınlarda ; Bugün Mecbur Yayınlayacak diye bir durum sözkonusu degil ... ÖSYM nin 29 Haziran 2012 Tarihinde Yaptığı Açıklamanın Metninde Şu Şekilde Geçmektedir : """ Tercih Kılavuzu, 11-20 Temmuz 2012 tarihleri arasında ÖSYM’nin ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi internet adresinden yayımlanacaktır """

Saygılar ...

selin003

Üye
Üye
taktiklal ; mutemelen ÖSYM bugün ÖMSS Tercih Kılavuzunu Yayınlarda ; Bugün Mecbur Yayınlayacak diye bir durum sözkonusu degil ... ÖSYM nin 29 Haziran 2012 Tarihinde Yaptığı Açıklamanın Metninde Şu Şekilde Geçmektedir : """ Tercih Kılavuzu, 11-20 Temmuz 2012 tarihleri arasında ÖSYM’nin ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi internet adresinden yayımlanacaktır """

Saygılar ...

Özkan Bey yeni tartışmaya yer vermek istemiyorum ama işte bende aynen sizin bu dediğinizi yazdım ilk olarak ondan sonra bana saldırılar başladı sanki klavuzu yayınlamayan benmişim gibi bakalım size de aynısını yapacak mı o kişiler yoksa ben kızım diye mi yaptılar göreceğiz ama tabi size yapamazlar çünkü erkeksiniz ama daha önemlisi yöneticisiniz.Saygılar

BALTAZAR-79

Üye
Üye
müjdeler olsun klavuz sonunda yayinlandi hadi hayirlisi olsun hepimize arkadaşlar

selin003

Üye
Üye
Bende göremedimya nerde açıklanmışkiya

Tekerlekli Sandalye